کاربران اپلیکیشن اندرویدی توییتر چه قابلیت جدیدی دریافت می‌کنند؟

توسط محمد امین نعمتی

الگوریتم مرتب‌سازی تایم‌لاین توییتر رفتار قابل اعتمادی ندارد ولی تایم‌لاین براساس تاریخ نیز می‌تواند کاملا گیج‌کننده باشد. در ماه سپتامبر، این پلت‌فرم قابلیتی را راه‌اندازی کرد که به کاربران iOS اجازه داد سریعا بین 5 فهرست سنجاق کرده و همچنین بین تایم‌لاین صفحه هوم اکانت خود سوایپ کنند.

این تغییر به کاربران کمک کرد تا تجربه سفارشی خاص خود را درست کنند. به عبارت دیگر یک کاربر می‌تواند سریعا بین حساب‌هایی که محتوای مورد نظرش را دارد سریعا اسکرول کند و مطمئن شود اطلاعات مهم را از دست نمی‌دهد. حالا باید بگوییم از امروز این قابلیت نیز در اختیار اپلیکیشن اندرویدی توییتر قرار گرفته است.

قابلیت Lists خیلی وقت است جزو امکانات توییتر است ولی زیر بخش منوها قرار دارد تا استفاده از آن‌ها راحت نباشد. گرچه، استفاده از آن‌ها حالا می‌تواند پیدا کردن اطلاعات مرتبط را سریع‌تر کند و آن‌ها به راحتی در دسترس باشند.

به عنوان مثال، یک کاربر می‌تواند یک فهرست از گروه‌های محبوب موسیقی خود درست کند و سریعا بررسی کند آیا این گروه‌ها خبری در مورد برگزاری کنسرت در محل زندگی او دارند یا نه، یا می‌تواند یک فهرست از خویشاوندان خود درست کند تا به‌روزرسانی اخبارهای خانوادگی را دنبال کند.

این قابلیت شبیه به امکانات اپلیکیشن‌های شخص ثالث مانند TweetDeck است، ولی برخورداری از فهرست‌های قابل سوایپ در اپلیکیشن اصلی توییتر به کاربران بیشتری به استفاده از آن کمک خواهد کرد. کاربران تحت وب توییتر نیز می‌توانند به راحتی به فهرست‌ها دسترسی داشته باشند چون در نوار ابزار سمت چپ دیده می‌شوند.

منبع: engadget.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید