والت ارز دیجیتال شرکت رابین هود شروع به کار کرد: آموزش ثبت نام در نسخه بتا

توسط سمیرا گلکار

شرکت رابین هود در سال 2021 از طرح‌های خودش برای عرضه یک والت ارز دیجیتال خبر داد. حالا این پلتفرم معاملاتی محبوب انتشار نسخه بتای والت خودش را رسماً اعلام کرده و کاربران رابین هود می‌توانند برای دسترسی به این والت ثبت نام کنند.

کاربران رابین هود با استفاده از والت این شرکت می‌توانند از والت‌های دیگر ارز دیجیتال ارسال و دریافت کنند. در ادامه مطلب با این والت و روش ثبت نام برای نسخه بتای آن آشنا می‌شوید.

والت رابین هود

قبلاً گروه کوچکی از کاربران رابین هود اجازه تست والت را داشتند و پس از چند دور تکرار بالاخره رابین هود نسخه بتای این والت را برای کاربران عرضه کرد.

به گفته این شرکت نسخه بتای والت رابین هود شامل امکاناتی مثل توضیح اصطلاحات پرکاربرد، پشتیبانی شبانه روزی، مقالات کریپتو و غیره است.

علاوه بر این، رابین هود از طرح‌های خودش در زمینه ارائه امکانات امنیتی بیشتر برای تراکنش‌های کریپتو خبر داده است مثل بررسی تراکنش‌ها و اپلیکیشن احرازهویت چند مرحله ای.

ثبت نام برای والت کریپتوی رابین هود

ارز دیجیتال شرکت رابین هود شروع به کار کرد 1

برای مشتریانی که واجد شرایط استفاده از والت رابین هود هستند، این لینک در نظر گرفته شده است.

بعلاوه، کاربرانی که دیگران را دعوت به ثبت نام در نسخه بتا کنند، در لیست انتظار رابین هود اولویت بیشتری پیدا می‌کنند. وقتی دوست شما از طریق لینک رابین هود شما ثبت نام کرده و حساب بانکی خودش را ثبت کند، نوبت شما در لیست انتظار نصف می‌شود.

در حال حاضر از نظر تعداد دوستانی که می‌توانید دعوت کنید محدودیتی وجود ندارد. از آنجایی که این طرح مجزا از طرح پاداش Financial است، برای هر دعوت، یک پاداش دریافت می‌کنید.

برای بررسی جایگاه خودتان در لیست انتظار، می‌توانید به صفحه ارز دیجیتال مورد نظر در رابین هود بروید. وقتی به بالای لیست برسید، رابین هود برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس می‌گیرد.

می توانید از طریق این لینک، دیگران را دعوت کرده و جایگاه خودتان را در لیست انتظار رابین هود بررسی کنید.

والت‌های خودتان را تکمیل کنید!

گرچه ده‌ها والت ارز دیجیتال وجود دارد اما کاربران رابین هود با استفاده از والت اختصاصی این شرکت نیاز به نصب و مدیریت اپلیکیشن‌های کمتری خواهند داشت.

با رابین هود می‌توانید ارزهای دیجیتال خودتان را سرجمع کنید، معاملات ارز دیجیتال انجام دهید و وضعیت سرمایه‌های مختلف خودتان را پیگیری کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید