مدیر عامل وان پلاس در مورد عکاسی با هسل بلاد، شریک دوربین جدید سخن می گوید

توسط فرشته داورپناه

وان پلاس به تازگی ویدیوی جدیدی را با عنوان “پشت لنز” در کانال رسمی یوتیوب خود منتشر کرده است. مدیر عامل شرکت ،پیت لاو، در این ویدئو در مورد عکاسی و اهمیت آن صحبت می کند، که شریک لنز جدید خود، هسل بلاد را نیز در برمیگیرد.

طبق این ویدیوی کوتاه، مدیر عامل و مدیر ارشد محصولات در مورد اینکه “عکاسی جزء لاینفک” تلفن های هوشمند آن است صحبت می کنند. مدیر ارشد غول فناوری چینی در مورد گوشی های پرچمدار نسل قبلی خود نیز اظهار نظرهای منفی کرده است.

این اظهارات شامل شکایاتی مانند “شما باید ماژول دوربین خود را در 8T بهبود ببخشید، “این همان 8 است، ” ناامید کننده است، “یا” وقتی از منظره ای عکاسی می کنم، احساس می کنم آسمان ادغام نمی شود، رنگ های آبی خیلی کم هستند، اگر این را درست کنید بسیار عالی است”.

این مقام رسمی این موضوع را مورد تاکید قرار داد تا نشان دهد که این شرکت در حال خواندن بازخوردها است و هدف آن بهبود عملکرد دوربین برای جدیدترین سری گوشی های هوشمند وان پلاس 9 است.

برای کسانی که اطلاعی در این زمینه ندارند، هسل بلاد در دنیای عکاسی ، یکی از بلند آوازه ترین ها است. بنابراین، سازنده گوشی های هوشمند در تلاش است تا با همکاری جدید عملکرد دوربین خود را بهبود بخشد، و رنگ های پر جنب و جوش و پویاتری را به ارمغان آورد.

به گفته ی وان پلاس “دوربین هسل بلاد برای موبایل هم ضبط ویدیوی HDR بهبود یافته و همچنین پشتیبانی ضبط فیلم 4K 120FPS و 8K 30FPS را ارائه می دهد”. این شرکت همچنین افزود که “برای ایجاد معیار جدیدی در عکاسی از تلفن همراه با یک شریک واقعی رده بالا” کار خواهد کرد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید