رونمایی از سری ردمی نوت 10 در ماه مارس با صفحه نمایشی دارای نرخ نوسازی بسیار بالا

توسط سمیرا گلکار
ردمی نوت 10

سال پیش شیائومی هند در ماه مارس از گوشی‌های ردمی نوت 9 پرو و ردمی نوت 9 پرو مکس رونمایی کرد. گزارشات اخیر ادعا می‌کردند که ممکن است این کمپانی این ماه در هندوستان از سری نوت 10 رونمایی کند. اما اعلامیه رسمی منتشر شده توسط مانو کومار جین مدیر شیائومی هندوستان نشان می‌دهد که این کمپانی قصد دارد در ماه مارس از سری ردمی نوت 10 رونمایی کند.

تیزری که جین روز قبل منتشر کرد نشان می‌دهد که ردمی نوت 10 عملکرد فوق العاده روانی دارد و تیزر امروز نشان می‌دهد که صفحه نمایش این سری نرخ نوسازی تصویر بسیار بالایی دارد. نکته دیگری که تأیید شده این است که لاین نوت 10 تنها از طریق آمازون هند قابل خرید است. کومار در توئیت جدیدی اعلام کرده که این سری یک پیشرفت کوانتومی جدید در زمینه نوآوری است و ردمی نوت 10 اوایل ماه مارس امسال رونمایی می‌شود.

رونمایی از ردمی نوت 10 در ماه مارس

رونمایی از ردمی نوت 10 در ماه مارس

اطلاعات موجود در گواهینامه‌های BIS نشان می‌دهد که شماره مدل M2101K6I متعلق به ردمی نوت 10 پرو 5G و M2101K7AI مربوط به ردمی نوت 10 4G است.

اطلاعات لو رفته که ماه پیش به دست آمدند هم نشان می‌دادند که ردمی نوت 10 پرو سه آپشن حافظه مختلف دارد: 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه برای ذخیره اطلاعات، 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه، 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه. احتمالاً این گوشی به رنگ‌های برنزی، آبی و خاکستری تولید می‌شود.

ردمی نوت 10 هم دو آپشن حافظه دارد که عبارتند از 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه؛ 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه. این گوشی هم به رنگ‌های سفید، سبز و خاکستری ساخته می‌شود. از آنجایی که مدل‌های نوت 10 در ماه مارس معرفی می‌شوند، انتظار می‌رود که این شرکت در روزهای پیش رو تیزرهای بیشتری برای این سری منتشر کند که امکانات آنها را بیشتر مشخص می‌کنند.

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید