نسخه دوم شارژر 120 وات شیائومی: با سرعت رعد و برق!

توسط امیرحسین حیدرزاده

ماه آگوست سال 2020 شیائومی دهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. به همین دلیل این شرکت دو محصول جدید و پرچمدار را به بازار عرضه کرد.

نام آن‌ها می 10 اولترا و ردمی K30 اولترا است. بخش مهم ماجرا در جعبه می 10 اولترا بود. با باز شدن جعبه شارژر 120 وات به شما چشمک می‌زد.

نسخه دوم شارژر 120 وات شیائومی: با سرعت رعد و برق!

اولین و شاید تنها تلفن هوشمند با قدرت شارژ 120 وات! هم اکنون شیائومی این شارژر قدرتمند را به صورت جداگانه و با قیمت 38 پوند به فروش می‌رساند.

غافلگیری‌های شیائومی به همین جا تمام نمی‌شود. این شرکت شارژر بی‌سیم 80 وات و شارژر معکوس 10 وات را معرفی کرده است.

شارژر 120 وات قبلی برای شما کند به نظر می‌رسد؟ نسخه دوم آن را تهیه کنید. این شارژر جدید باتری 4500 میلی آمپری شیائومی می 10 اولترا را در 5 دقیقه به 41 درصد شارژ می‌رساند.

اگر 23 دقیقه صبر کنید، شارژر دستگاه کامل می‌شود. نسخه جدید شارژر 120 وات با چند روش هوشمند از خود و دستگاه شما محافظت می‌کند.

Screenshot 2021 02 01 035013

به هرحال شارژ یک تلفن همراه با این توان خطرناک است. به همین دلیل این شارژر در برابر اتصال کوتاه، جریان بیش از حد و ولتاژ بیش از حد مقاوم است.

شارژر تلفن همراه را از درجه حرارت بالا، ولتاژ پایین، میدان الکترومغناطیس، صاعقه و هر موردی که فکرش را بکنید امن نگه می‌دارند.

بر اساس گفته‌های شیائومی: شارژر 120 وات جدید از یک تراشه شناسایی دستگاه استفاده می‌کند. به عبارتی تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ و سایر دستگاه‌ها را تشخیص می‌دهد.

با استفاده از کابل این شرکت می‌توانید اکثر لپ تاپ‌های موجود در بازار را شارژ کنید. با این ویژگی نیاز به چندین شارژر برطرف خواهد شد.

Xiaomi Logo

بدنه شارژر 120 وات جدید در برابر شعله مقاوم است. سبک طراحی آن سادگی را رعایت می‌کند. همه موارد برای کارایی و زیبایی در آمادگی کامل قرار دارد.

منبع: gizmochina.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید