خرید ویلا زیباکنار در طرح طاها شرکت آرش

توسط تحریریه کسب و کارها

زیباکنار خطه ای سبز در جوار آب های نیلگون و زیبای دریای خزر است . منطقه زیباکنار را شاید امروزه با ویلای زیباکنار ، زمین زیباکنار یا ویلای ساحلی زیباکنار می شناسیم . در واقع رونق صنعت ویلا سازی در این منطقه به وضوح دیده می شود.

اما طرح طاها منطقه زیباکنار چیست؟  با ما همراه باشید.

طاها مخفف عبارت، طرح اقتصادی همراه آرش است . در چند سال اخیر در پی افزایش قیمت  تمام شده مسکن و کاهش قدرت خرید بخش زیادی از مردم به واسطه رکود و تورم  و از طرفی کاهش عرضه ی مسکن از سوی دولت و بخش خصوصی ، تقاضای واقعی مسکن با کاهش مواجه شد . این در حالی بود که نیاز به مسکن همواره سیری صعودی داشته است.

به عبارت دیگر نه تنها تلاش های صورت گرفته برای تنظیم جریان عرضه و تقاضای مسکن موفق نبوده است ، بلکه ارزش پول افرادی که نقدینگی اندکی داشتند و قادر به سرمایه گذاری در بخش مسکن نبودند ، روز به روز کم و کمتر می شد.

واحد توسعه و تحقیق شرکت انبوه سازان آرش پس از صد ها ساعت کار و کارشناسی در مورد انواع مدل های سرمایه گذاری در بخش مسکن و امکان سنجی آن که از سال 1397 آغاز شد ، توانست به مدلی اجرایی دست پیدا کند و به دنبال آن برای اولین بار در کشور و در راستای پوشش نیاز و تقاضا برای خرید ویلا زیباکنار ، با سرمایه های خرد ، طرح ” طاها ” را در فروردین 99 در شهرک های مسکونی ویلایی آرش در منطقه زیباکنار استان گیلان اجرایی کند.

ویلا زیباکنار در طرح طاها شرکت آرش

طرح طاها چیست ؟

با ثبت نام در این طرح که به طور اختصاصی و برای اولین بار در کشور و با همکاری تیم واحد تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش طراحی و اجرا شد ، هر ایرانی می تواند با خرید تنها یک سهم ( معادل نیم دانگ ) از مجموع کل شش دانگ یک واحد ویلایی با مالکیت مادام العمر ؛ 40  روز در هر سال را طبق جدول زمانی کاملا مشخص و مستقل ، در یک ویلای مبله شخصی از محصولات شرکت انبوه سازان آرش اقامت داشته باشد .

 

شرکت انبوه سازان آرش

شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی به پشتوانه سال ها تجربه ، فعالیت و اعتبار در حوزه ساخت و ساز ویلای شهرکی و ویلا شمال در راستای فعالیت گسترده و هدف مند تر در سال 94 اقدام به ثبت شرکت با عنوان شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی نموده است. شرکت انبوه سازان آرش زیباکنار دارای مجوز اقتصادی از سازمان منطقه تجاری – صنعتی آزاد انزلی است .

ویلا زیباکنار در طرح طاها شرکت آرش2

زمینه فعالیت های شرکت

موضوع فعالیت شرکت در چهار چوب قوانین و مقررات منطقه آزاد انزلی عبارت است از :
• صادرات و واردات کالا های مجاز
• فعالیت در کلیه امور بازرگانی داخل و خارج کشور و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی
• اجرای پروژه های مسکونی و خدماتی و گردشگری و مجتمع های مسکونی خدماتی و گردشگری
• اجرای پروژه های مجتمع های اقامتی و توریستی و هتل ها
• سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک
• دریافت نمایندگی از موسسات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف

ویلا زیباکنار در طرح طاها شرکت آرش4

شرکت انبوه سازان آرش با تاسیس و تجهیز دپارتمان فنی- مهندسی ، دپارتمان IT و DIGITAL MARKETING ، دپارتمان R&D ، دپارتمان روابط عمومی ، دپارتمان بازاریابی و فروش موفق شده تا رویکرد های سنتی در حوزه املاک را پشت سرگذاشته و افق های جدیدی را برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ترسیم کند.

با گذشت بیش از 15 سال از آغاز فعالیت مدیران شرکت در حوزه تولید و عرضه ی مسکن ، این شرکت در مجموع موفق به جذب و هدایت بیش از 1000 میلیارد تومان نقدینگی به صنعت ویلا در استان گیلان و طراحی و ساخت بیش از 85 هزار متر مربع در سطح بیش از 20 هکتار و در نتیجه رونق اشتغال و صنعت در منطقه زیباکنار و روستاهای اطراف شده است.
هم اکنون برای خرید واحد های طرح طاها یا خرید ویلا شهرکی شمال  و ملک رویایی خود می توانید به دفتر مرکزی شرکت انبوه سازان آرش واقع در روستای چونچنان زیباکنار _ بعد از مرکز صدا و سیما _ جنب شهرک گردشگری آرش 2 مراجعه‌ کنید و با توجه به نیاز خود از واحد ها بازدید و کیفیت ساخت را از نزدیک مشاهده کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید