سری ردمی نوت 10 از شارژر 33W استفاده خواهد کرد؟

توسط امیرحسین حیدرزاده
شایعات پیرامون ردمی نوت10

انتظار می‌رود از سری ردمی نوت 10 در اواخر سال جاری میلادی در کشور چین رونمایی شود. به عنوان محبوب ترین طیف گوشی‌های هوشمند شیائومی انتظار داریم که ارتقاء قابل توجهی در تمام جوانب این سری از تولیدات شیائومی صورت گیرد.

سری ردمی نوت 9 پرو در ماه مارس در کشور هند رونمایی شد، اما با معرفی مدل‌ها در گذر زمان تا ماه سپتامر این خانواده کامل شدند. از آنجایی که شیائومی یک چرخه 6 ماهه را برای نوسازی سری گوشی‌های ارزان خود در نظر گرفته، رونمایی از سری نوت 10 دور نخواهد بود.

سازمان استاندارد چین در خصوص ردمی نوت10

دو گوشی شیائومی در پورتال صدور گواهینامه 3C چین مشاهده شدند که برخی از مشخصات آن‌ها را فاش می‌سازد. مدل‌های M2007J22C و M2007J17C که به موبایل‌های آینده‌ی شیائومی شبیه هستند نشان از شارژرهایی با توان 22.5W و 33W دارند. این اطلاعات همچنین تایید می‌کنند که دستگاه‌های مذکور از شبکه ارتباطی 5G استفاده خواهند کرد، مطابق با شایعات قبلی.

به عنوان مثال ردمی نوت 9 پرو از شارژ سریع 18W و ردمی نوت 9 پرو مکس از شارژ سریع 33W استفاده می‌کنند، اگرچه این بار ممکن است ولتاژ یکسان باقی بماند اما استفاده از تکنولوژی‌ای مثل MMT می‌توان امکان شارژ سریع‌تر را مهیا سازد.

redmi note 9 pro max 1200

ردمی نوت 9 پرو

پیشرفت‌های ردمی نوت 10

گفته می‌شود بزرگترین ارتقاء سری ردمی نوت 10 استفاده از یک دوربین 108MP در پشت گوشی می‌باشد. در کنار دوربین قدرمند، ما همچنین انتظار داریم که نمایشگرهایی با نرخ نو سازی تصویر بالاتر در این سری استفاده شود تا برتری قابل توجهی ایجاد کند.

احتمال می‌رود ردمی نوت 10 بازطراحی شیائومی می 10 تی با پردازنده اسنپدراگون 750G ( با قابلیت 5G ) باشد که طراحی آن به پوکو ایکس 3 شباهت دارد.. از طرف دیگر شیائومی ممکن است نسخه‌ای از گوشی ردمی 10 پرو را با پردازنده مدیاتک برای عملکرد 5G و صرفه اقتصادی بیشتر در دستور کار قرار دهد.

هم‌چنان هیچ تایید رسمی وجود ندارد، اما سری ردمی نوت 10 باید تا پایان سال جاری در چین و در پی آن در بازارهای دیگر مانند هند در اوایل سال 2021 عرضه شود.

منبع: techradar.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید