بخش زامبی از بازی Call of Duty: Mobile حذف خواهد شد

توسط محمد امین نعمتی

اگر طرفدار بخش زامبی بازی Call of Duty: Mobile هستید باید بگوییم بهتر است خودتان را برای خداحافظی با آن آماده کنید. از تاریخ 25 مارس یعنی زمانی که به‌روزرسانی بعدی این بازی منتشر شود، توسعه‌دهنده این بازی این قابلیت را از هر دو نسخه اندروید و iOS آن حذف خواهد کرد.

توسعه‌دهنده این بازی تیمی استودیو (Timi Studio) با انتشار پستی در انجمن ردیت گفته است «ما همیشه اشاره کرده بودیم این بخش موقتی است ولی هیچ تاریخ قطعی برای پایان آن مشخص نکرده بودیم. می‌خواستیم سطح پذیرش را ببینیم، بازخورد را بررسی کنیم و این که چطور می‌توانیم این بخش را برای آینده تغییر دهیم. گرچه، این بخش به آن سطح کیفیتی که دوست داشتیم نرسید.»

علاوه بر این، استودیو مورد نظر دومین نقشه بخش زامبی به اسم Nacht Der Untoten که در حال کار روی آن بوده است را منتشر نخواهد کرد. گرچه، هر دو آن‌ها ممکن است روزی مجددا به بازی برگردند.

این استودیو در ادامه پست خود گفته است «ما ممکن این بخش را به همراه نقشه Nacht Der Untoten برگردانیم، البته زمانی که مطمئن شویم کیفیت به اندازه کافی بالا دارد.»

زمان حذف این بخش نیز جالب است چون دقیقا با ترک جیسون بلاندل از استودیو تری‌آرک که هم‌توسعه‌دهنده سری بازی‌های ندای وظیفه است مطابقت می‌کند. او کارگردان طراحی این بخش بوده است و همچنین یکی از تهیه‌کنندگان دو بازی بلک اپس 3 (Black Ops 3) و بلک اپس 4 (Black Ops 4) است. او زمانی که روی این دو بازی کار می‌کرد ناظر توسعه بخش زامبی بازی Call of Duty: Mobile بود.

منبع: engadget.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید