معرفی سریال آخرین اتوبوس The Last Bus 2022: داستانی جدید از غلبه ماشین ها بر علیه بشریت بار دیگر در نتفلیکس!

توسط الناز پناهی
سریال آخرین اتوبوس

سریال آخرین اتوبوس (The Last Bus) محصول جدید سال 2022 بریتانیایی می‌باشد. این درام علمی تخیلی به موقعیت‌هایی از زنده ماندن چند دانش آموز را نشان می‌دهد که برای نجات زمین تلاش می‌کنند. در ادامه با معرفی سریال آخرین اتوبوس مجله اینترنتی روکیدا را در بخش فیلم و سریال همراهی کنید. معرفی سریال درام و هیجان‌انگیز اسب‌های آرام 2022 (Slow Horses) با درخشش گری اولدمن را در مجله اینترنتی روکیدا از دست ندهید.

آخرین اتوبوس 1

معرفی سریال آخرین اتوبوس The Last Bus 2022: محیط زیست و فناوری عناصر اصلی سریال جدید نتفلیکس!

سریال آخرین اتوبوس (The Last Bus) محصول سال 2022 در ژانرهای ماجراجویی، کمدی و درام به قلم پل نیفسی (Paul Neafcy) می‌باشد. مخاطبان این سریال بزرگسالان و کودکان هستند. آخرین اتوبوس تکیه بیش از حد به یک فناوری و خطرات آن را به نمایش گذاشته است. غلبه ماشین‌ها و فناوری بر انسان‌ها بار دیگر وارد نتفلیکس شده است و داستان هشداردهنده‌ای را به تصویر می‌کشد.

آخرین اتوبوس 2

سریال ماجراجویی آخرین اتوبوس درس‌هایی درمورد محیط زیست، فناوری و پایداری و تلاش به مخاطبان ارائه می‌دهد. تلاش برای بقا و نجات کره‌زمین از نابودی توسط چند دانش‌آموز مدرسه‌ای بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مکانی که دنیا در حال پایان است و احساس مسئولیت در افراد باعث می‌شود که برای زندگی خود و مردم دیگر سخت بکوشند. این سریال در 1 آوریل 2022 (برابر با 12 فروردین 1401) منتشر شده است.

آخرین اتوبوس 3

سریال آخرین اتوبوس شامل 10 قسمت می‌باشد. هر قسمت از این مجموعه 30 تا 40 دقیقه است‌. نتفلیکس با همکاری کمپانی Wildseed Studios این سریال را تولید کرده است. آخرین اتوبوس امتیاز 5.2 از 10 را در سایت IMDb دریافت کرده است. قابل توجه است که 94 درصد از کاربران گوگل این اثر ماجراجویی را پسندیده‌اند. مطلب معرفی سریال کمدی و ماجراجویی توله‌سگ‌های قهرمان 2022 (Super PupZ) پیشنهاد روکیدا به شما است.

آخرین اتوبوس 4

نگاهی بر داستان سریال آخرین اتوبوس The Last Bus 2022: تلاش دانش آموزان برای نجات دنیا از فناوری وحشتناک!

داستان سریال آخرین اتوبوس گروهی از دانش‌آموزان 12 تا 16 ساله را به نمایش گذاشته است. یک دانشمند اختراعی را ساخته است که مردم را تبخیر می‌کند و آن‌ها ناپدید می‌شوند. این دانش‌آموزان تنها انسان‌هایی هستند که زنده مانده‌اند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند با اتحاد خود دنیا را نجات دهند. این افراد ماجراجو برای پیدا کردن دانشمند نابغه سفر خطرناک خود را آغاز می‌کنند. ماجراهای پیش‌بینی نشده بسیاری سر راه آن‌ها قرار می‌گیرند. آیا این دانش‌آموزان می‌توانند زمین را نجات دهند؟

آخرین اتوبوس 5

لیست عوامل و بازیگران سریال آخرین اتوبوس The Last Bus 2022

کارگردانان سریال آخرین اتوبوس (The Last Bus) لارنس گوف (Lawrence Gough)، استیو هیوز (Steve Hughes)، نور وازی (Nour Wazzi) و درو کاسون (Drew Casson) بوده‌اند. پل نیفسی (Paul Neafcy) نویسنده فیلم‌نامه این اثر بوده است. موسیقی سریال را ناتال میکای (Nathan Micay) انجام داده است. مطب معرفی سریال علمی تخیلی مردی که به زمین سقوط کرد 2022 (The Man Who Fell to Earth) را در سایت روکیدا بخوانید‌‌.

آخرین اتوبوس 6

بازیگران سریال آخرین اتوبوس لورین آجوفو (Lauryn Ajufo) در نقش میشا، ناتانائل صالح (Nathanael Saleh) در نقش جاش، دنیل فروگسون (Daniel Frogson) در نقش تام، موسی مصطفی (Moosa Mostafa) در نقش ناس، فیبی دی سیلوا (Phoebe De Silva) در نقش سوفی، کریس جان (Carys John) در نقش بتان، امبر رز پری (Amber Rose Perry) در نقش بروب و مارلی مورل (Marlie Morrelle) در نقش چلسی بوده‌اند.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید