معرفی فیلم دنیای میانه The In Between 2022: داستان عاشقانه ای که حتی در دنیای پس از مرگ نیز ادامه یافت!

توسط الناز پناهی
فیلم دنیای میانه

فیلم دنیای میانه (The In Between) محصول جدید علمی تخیلی سال 2022 از ایالات متحده به زبان انگلیسی می‌باشد. این فیلم درمورد ارتباط یک زوج است که یکی از آن‌ها در دنیای کنونی و دیگری در دنیای آخرت است. در ادامه با معرفی فیلم علمی تخیلی دنیای میانه همراه مجله اینترنتی روکیدا در بخش فیلم و سریال باشید‌.

دنیای میانه 1

معرفی فیلم دنیای میانه The In Between 2022: اثری عاشقانه و علمی تخیلی از کارگردان آری پوزین!

فیلم دنیای میانه (The In Between) محصول سال 2022 در ژانرهای درام، عاشقانه و علمی تخیلی به کارگردانی آری پوزین (Arie Posin) می‌باشد‌. موضوع این فیلم روایتی از عشقی است که به طرز غم‌انگیزی به پایان رسید. این اثر یک تراژدی تلخ از عشق است که مخاطبان را سرگرم می‌کند‌. پوزین نویسنده و کارگردان فیلم عاشقانه چهره عشق 2013 (The Face of Love) بوده است.

دنیای میانه 2

دو ستاره اصلی فیلم جدید دنیای میانه جوی کینگ (Joey King) و کایل آلن (Kyle Allen) هستند. این دو به عنوان زوجی عاشق که عشق آن‌ها با پایانی خوش به اتمام نرسید، هنرنمایی می‌کنند‌. کینگ ستاره نوجوان فیلم است که درگیر یک عشق عجیب می‌شود. اما داستان فقط یک احساس معمولی نیست. یک پیچ و تاب ماوراء‌الطبیعی سکانس‌های فیلم را در بر می‌گیرد. مطلب معرفی بهترین سریال‌های علمی تخیلی سال 2021، گلچینی از بهترین‌ها را در سایت روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

دنیای میانه 3

دو کمپانی Industry Entertainment و Paramount Players برای تولید فیلم دنیای میانه با یکدیگر همکاری کرده‌اند. نتفلیکس و Paramount نیز منتشرکنندگان این درام عاشقانه بوده‌اند. تاریخ اکران این اثر 1 ساعت و 55 دقیقه‌ای در 11 فوریه سال 2022 (برابر با 22 بهمن 1400) بوده است. فیلم دنیای میانه امتیاز 5.8 را در سایت IMDb دریافت کرده است و 56 درصد از داوران رسانه Rotten Tomatoes از تماشای آن رضایت داشته‌اند. همچنین 84 درصد از کاربران گوگل آن را پسندیده‌اند.

دنیای میانه 7

خلاصه داستان فیلم دنیای میانه The In Between 2022: تراژدی یک عشق عجیب که فراتر از دنیای واقعیت است!

داستان فیلم دنیای میانه درمورد ماجراهای عاشقانه و عجیب دختر جوانی به نام تسا و پسری به نام اسکایلار است. تسا یک عکاس است و اسکایلار قایقرانی است که می‌تواند به سه زبان صحبت کند. این دو در خانه هنر با یکدگیر آشنا می‌شوند و اتفاق وحشتناکی برای آن‌ها رخ می‌دهد. ماجراهای عاشقانه را در معرفی فصل دوم سریال ماگنولیاهای شیرین 2022 (Sweet Magnolias) در بخش فیلم و سریال روکیدا از دست ندهید.

دنیای میانه 4

در ادامه فیلم اسکایلار در یک تصادف رانندگی کشته می‌شود و تسا با غم بزرگی روبرو می‌شود. تسا شروع به دریافت پیام هایی می‌کند که نشان می‌دهند اسکلایلار قصد دارد از آن سوی قبر با او ارتباط برقرار کند. عکس‌های مرموزی ایجاد می‌شوند. هنگامی که تسا خواب است او را در خواب می‌بیند و اسکایلار به او می‌گوید که من هنوز اینجا هستم. این شخص از تسا چه می‌خواهد؟

دنیای میانه 5

لیست عوامل و بازیگران فیلم دنیای میانه The In Between 2022

فیلم دنیای میانه به کارگردانی آری پوزین (Arie Posin) و قلم مارک کلاین (Marc Klein) به تصویر کشیده شده است. رابی برنر (Robbie Brenner)، اندرو دین (Andrew Deane) و جوی کینگ (Joey King) تهیه‌‌کنندگی این فیلم را برعهده داشته‌اند. تدوین فیلم را زک استنبرگ (Zach Staenberg) انجام داده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم مطلب معرفی فیلم بعد از هر خوشحالی 2022 (After Ever Happy) را در مجله اینترنتی روکیدا بررسی کنید.

دنیای میانه 6

از بازیگران فیلم عاشقانه دنیای میانه (The In Between) جوی کینگ در نقش تسا، کایل آلن در نقش اسکایلار، کیم دیکنز (Kim Dickens) در نقش ویکی، جان اورتیز (John Ortiz) در نقش مل، سلست اوکانر (Celeste O’Connor) در نقش شانون، دونا بیسکو (Donna Biscoe) در نقش دوریس، آوریل پارکر جونز (April Parker Jones) در نقش یاسمین و لیدر سلیمان (Leander Suleiman) در نقش دکتر ریتا بوده‌اند.

دنیای میانه 8

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید