ثبت توکن NFT با 3 نرم افزار آیفون: بین تلفن و رایانه فاصله ای نیست

توسط امیرحسین حیدرزاده
ثبت توکن NFT با 3 نرم افزار: بین آیفون و رایانه فاصله ای نیست

اگر خودرو داشت باشید، یک کلید دارد. اگر یک زمین داشته باشید، سند دارد. آیا محتوا در دنیای دیجیتال نیز کلید یا سند دارد؟ احتمالا قانون “کپی رایت” را می‌شناسید. آیا با NFT آشنا شده‌اید؟

این قانون مشکلات زیادی داشت. انسان‌ها نیاز داشتند تا محتوا را مثل زمین و خودرو معامله کنند. نتیجه توسعه فناوری یک راه حل با نام NFT بود. به اطلاعات بیش‌تر نیاز دارید؟ این مقاله روکیدا را از دست ندهید.

بعد از آشنایی به کاربرد آن می‌رسیم. آیا می‌خواهید یک NFT را به فروش برسانید؟ برای خرید یا فروش باید توکن را در یک بلاکچین ثبت کنید. نگران نباشید، کار سختی نیست.

برای این کار حتی به یک رایانه نیاز نداریم. تمام روند با یک آیفون انجام خواهد شد. دنیایی از نرم افزارهای مختلف برای این کار وجود دارد. روکیدا سه رقیب نهایی را به شما معرفی می‌کند.

سه رقیب که از جنگ سخت به فهرست ما رسیده‌اند.

1. NFT گو

Capture 4

آن را به شکل NFT Go جست و جو کنید. همان آچار فرانسه است. تک و تنها توکن شما را در دو بلاکچین پولیگون (Polygon) و اتریم (Ethereum) ثبت می‌کند.

اتریوم محبوب‌ترین شبکه برای ثبت توکن NFT حساب می‌شود اما ارزان نیست. پولیگون را یک جایگزین ارزان قیمت می‌دانیم. معامله در این نرم افزار قوانین خود را دارد.

متاسفانه ریال ایران در نرم افزارهای جهانی کاربردی ندارد. در این مورد، حتی دلار آمریکا را باید به جِم (Gems) تبدیل کنیم. روند تبدیل هم از داخل برنامه و هم از اپ استور ممکن می‌شود.

از قدم اول نیازی به سروکار داشتن با رمزارزها نیست. آیا به کیف پول امن نیاز دارید؟ این نرم افزار را بین گزینه‌های خود داشته باشید. در هر حال نگهداری از دارایی دیجیتال سختی خود را دارد.

نرم افزار NFT گو را از این لینک دریافت کنید.

2. نینجا FT

1 3

آن را به شکل نینجا FT جست و جو کنید. کار با دنیای توکن‌ها را به آب خوردن تبدیل می‌کند. به کمک این نرم افزار شما می‌توانید توکن خود را در شبکه بایننس تی خود را دارد.ین گزینهر ممکن می اتریوم وجود دارد. روکیدا سه رقیب نهایی را به شما مرعفی میثبت کنید.

ثبت در شبکه بایننس یک گزینه اقتصادی حساب می‌شود. بر خلاف نرم افزار اول، شما می‌توانید یک اثر هنری با این نرم افزار ایجاد کنید. محدودیتی رو به روی شما وجود نخواهد داشت.

درست مانند بیش‌تر رقبا، یک کیف پول در دسترس شما قرار می‌گیرد. تمام توکن‌های شما در نرم افزار ذخیره خواهد شد و می‌توانید آن‌ها را منتقل کنید. به فراموشی آدرس کیف پول خود فکر می‌کنید؟ چند ویژگی برای ایجاد نسخه پشتیبان قرار داده شده است.

نینجا FT را از این لینک دانلود کنید.

3. پیکسل

ثبت توکن NFT با 3 نرم افزار: بین آیفون و رایانه فاصله ای نیست

آن را به شکل Pixl جست و جو کنید. به کمک این نرم افزار ایجاد توکن به شکل مستقیم از دستگاه شما ممکن می‌شود. به کمک پیکسل می‌توانید هنر خود را روی بلاکچین پولیگون و اتریوم سوار کنید.

آیا برای ثبت یک توکن، اثر هنری شما باید تایید شود؟ جواب خیر است. هر کدام از عکس‌های گالری شما می‌تواند یک توکن NFT باشد. این نرم افزار با اینستاگرام همگام می‌شود.

همگام سازی دو نرم افزار کار ساخت توکن‌ها را ساده‌تر می‌کند. چند توکن ثبت شده دارید؟ می‌توانید تمام آن‌ها را مثل یک آلبوم کنار هم قرار دهید. هدف از این کار، نمایش آن‌ها است.

اگر دنیای توکن‌ها یک سرگمی جذاب باشد، با پیکسل جذاب‌تر خواهد شد. تمام توکن‌های ساخته شده با پیکسل در انواع بازارها یا اوپن‌سی (OpenSea) قابل معامله خواهد بود.

از این لینک پیکسل را دریافت کنید.

آیا ساخت توکن NFT با آیفون به خوبی انجام می‌شود؟

در روند ثبت یک توکن، دستگاه ثبت کننده اهمیتی ندارد. تنها نکته قرار گرفتن آن روی بلاکچین است. برخی از کاربران در مورد ارزش توکن ثبت شده سوال می‌پرسند.

باید بدانید که ارزش توکن ثبت شده با تلفن همراه تفاوتی با توکن ثبت شده در رایانه ندارد. شرایط فروش نیز یکسان خواهد بود. شخصی که توکن را از شما خریداری می‌کند، نمی‌داند که توکن با چه دستگاهی ثبت شده است.

به دلیل برابر بودن شرایط ثبت توکن در هر دستگاه، ما استفاده از آیفون را به عنوان راه ساده پیشنهاد می‌کنیم. شما کدام مسیر را به کاربران روکیدا پیشنهاد می‌کنید؟

منبع: makeuseof.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید