معرفی فیلم سقوط The Fallout 2022: مگان پارک کارگردان و نویسنده اثری درمورد بزرگسالان جوان!

توسط الناز پناهی
فیلم سقوط

فیلم سقوط (The Fallout) یا فال اوت محصول جدید سال 2022 کشور آمریکا و به زبان انگلیسی می‌باشد. موضوع این فیلم درمورد یک دختر دبیرستانی به نام وادا و روابط او با دوستان و خانواده‌اش است. سقوط رفتارهایی که این دختر دبیرستانی انجام می‌دهد، چگونگی تغییر یک فرد به ظاهر عادی را نمایش می‌دهد. در ادامه مطلب سایت روکیدا را با معرفی فیلم سقوط همراهی کنید.

معرفی فیلم سقوط The Fallout 2022: اثری که 94 درصد از کاربران گوگل به آن علاقمند شدند!

فیلم سقوط (The Fallout) یا فال اوت در ژانر درام به کارگردانی مگان پارک (Megan Park) می‌باشد. این اثر تماشایی در 91 دقیقه زندگی یک دانش‌آموز به ظاهر معمولی را به تصویر کشیده است. کمپانی‌های تولیدکننده فیلم سقوط SSS Entertainment، Good Pals، SSS Film Capital، 828 Productions و Clear Horizon هستند. قابل توجه است که 94 درصد از کاربران گوگل فیلم سقوط را پسندیده‌اند و مخاطبان بی‌صبرانه منتظر اکران آن هستند.

سقوط 5

منتشرکنندگان این فیلم HBO Max و Warner Bros. Pictures خواهند بود. سقوط امتیاز خوب 7.4 از 10 را در سایت IMDb دریافت کرده است. تاریخ اکران این اثر درام 27 ژانویه 2022 برابر با 7 بهمن‌ماه 1400 اعلام شده است. سقوط در جشنواره جنوب از جنوب‌غربی (SXSW) حضور داشت و فیلمنامه آن برنده ویژگی‌ روایتی شده است.

خلاصه فیلم سقوط The Fallout 2022: روایتی از تنش های نوجوانان دبیرستانی!

فیلم سقوط درمورد یک دختر دبیرستانی به نام وادا است. او یک همکلاسی به نام نیک دارد که بسیار بایکدیگر صمیمی هستند. آن‌ها رابطه خوبی را بایکدیگر دارند و مانند دانش‌آموزان عادی اوقات خود را می‌گذرانند. وادا علاقه‌ زیادی به مدرسه ندارد اما دختر باهوشی است‌. از نظر او والدینش انسان‌های غیرعادی هستند.

سقوط 2

در ادامه فیلم مخاطبان با تیراندازی در مدرسه شوکه می‌شوند. در یک روز عادی در مدرسه تیراندازی وحشتناکی رخ می‌دهد. به طور غیرمنتظره‌ای وادا چند نفر را غرق در خون می‌بیند و وحشت تمام مدرسه را در بر می‌گیرد.

لیست عوامل و بازیگران فیلم سقوط The Fallout 2022: جنا اورتگا ستاره اصلی در نقش یک نوجوان دبیرستانی!

کارگردانی و نویسندگی فیلم سقوط برعهده مگان پارک می‌باشد. جوانی برستاین (Joannie Burstein) و جولیا پرنا (Giulia Prenna) از تهیه‌کنندگان این اثر هستند. موسیقی این فیلم برعهده فینیاس اوکانل (Finneas O’Connell) می‌باشد.

سقوط 3

از بازیگران فیلم سقوط جنا اورتگا (Jenna Ortega) در نقش وادا کاول، مدی زیگلر (Maddie Ziegler) در نقش میا رید، نایلز فیچ (Niles Fitch) در نقش کوینتون هاسلند، ویل راپ (Will Ropp) در نقش نیک فاینشتاین، لومی پولاک (Lumi Pollack) در نقش آملیا کاول، جان اورتیز (John Ortiz) در نقش کارلوس کاول، جولی بوون (Julie Bowen) در نقش پاتریشیا کاول هستند.

سقوط 4

از دیگر بازیگران شیلین وودلی (Shailene Woodley) در نقش آنا، کریستین هورن (Christine Horn) در نقش خانم ویکتور، آستین زاجور (Austin Zajur) در نقش دن بوناور و یندرا زایاس (Yindra Zayas) در نقش مگان هستند.

سقوط 1

اگر به ژانر درام علاقمندهستید مطالب معرفی فیلم غروب 2022 (Sundown)، معرفی فیلم به سوی پرت 2022 (Road to Perth)، همچنین مطلب معرفی فیلم دانتون ابی عصر جدید (Downton Abbey: A New Era) را در روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

منبع: Variety.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید