30 بازی آفلاین، دور از اینترنت بازی کنید: مسابقه و ماجراجویی در قسمت دوم

توسط امیرحسین حیدرزاده
30 بازی آفلاین، دور از اینترنت بازی کنید

با کلیک روی این لینک بازی‌های سبک اکشن در قسمت اول مقاله و با کلیک روی این لینک بازی‌های سبک پازل و استراتژی را در قسمت سوم مقاله دنبال کنید. هیچ کدام از بازی‌ها به اینترنت وابسته نیستند.

بازی‌های مسابقه‌ای

2b62e98b

همیشه نیاز نیست برای مسابقه به اینترنت متصل باشید. برخی از بازی‌ها رقابت را در زمین شما انجام می‌دهند. البته که اگر بازی شما پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشد، بدون اینترنت انجام نخواهد شد.

ریِل رِیسینگ 3

آن را به شکل Real Racing 3 جست و جو کنید. بهترین گزینه برای دوران قطع شدن اینترنت است. شاید قدیمی باشد اما از جذابیت بازی کم نشده است. هم‌چنان گرافیک آن چشم شما را نوازش می‌کند.

بازی تلاش می‌کند تا واقعیت مسابقه را لمس کنید.

آسفالت 8 اِیربورن

آن را به شکل Asphalt 8 Airborne جست و جو کنید. تمام بازی‌های این مجموعه ارزش وقت گذاشتن را دارد. حتی در میان تیم ستاره‌ها، یک ستاره روشن‌تر است. آن ستاره آسفالت 8 نام دارد.

گرافیک چشمگیر، سرعت دیوانه وار و جهش‌های سریع دست شما را به تلفن همراه می‌چسباند.

q1 2017 top mobile games hero

هوریزون چِیس

آن را به شکل Horizon Chase جست و جو کنید. طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای آرکید آن را دوست دارند. بعد از نصب و با اولین اجرا تمام خاطرات شما زنده می‌شود. از نوستالژی لذت ببرید.

CSR رِیسینگ 2

آن را به شکل CSR Racing 2 جست و جو کنید. گاهی اوقات سرعت کافی نیست. برخی از کاربران ماجراجویی را دنبال می‌کنند. در این بازی به جای اتوبان، کوه‌های پر پیچ و خم رو به روی شما قرار می‌گیرد.

گرافیک کنسول‌ها را در تلفن همراه تجربه می‌کنیم. دنیایی از افزونه‌ها و رانندگی از توکیو تا کالیفرنیا نادیده گرفتنی نیست.

نید فور اسپید: نو لیمیتز

آن را به شکل Need for Speed: No Limits جست و جو کنید. یکی از بازی‌های مجموعه جنون سرعت حساب می‌شود. مجموعه NFS برای ما یک دنیا خاطره است. پای خود را روی پدال گاز فشار داده و از دست پلیس فرار کنید.

هیل کلایمینگ ریسینگ 2

آن را به شکل Hill Climbing Racing 2 جست و جو کنید. یک بازی بی پایان است که در آن امتیاز خود را بالا و بالاتر می‌برید. اگر بگوییم شگفت انگیز است، بزرگ‌نمایی نکرده‌ایم. واقعا اعتیاد آور است.

سال‌ها از معرفی دو نسخه این بازی می‌گذرد اما از جذابیت آن کم نشده. حتی نسخه اول را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بازی‌های ماجراجویی

fd2f39b1

ماجراجویی همیشه هیجان انگیز است. یک در یا یک راهرو به کجا می‌رسد؟

آلتوز ادونچر

آن را به شکل Alto’s Advanture جست و جو کنید. اگر یک بازی وجود داشته باشد که از نظر لذت، هیجان و عملکرد بدون اینترنت عالی باشد، آن بازی آلتوز ادونچر نام دارد.

یک بازی با مراحل مشخص نیست. هر بار باید رکورد گذشته خود را بالا و بالاتر ببرید. حتی موسیقی متن جذاب است.

آلتوز اودیسه

آن را به شکل Alto’s Odyssey جست و جو کنید. تفاوت بزرگی با نسخه اصلی وجود ندارد. تنها محل بازی به یک بیابان برده شده. جایی که آفتاب شن را از بین می‌برد. موسیقی برای ساعت‌ها لذت بخش باقی می‌ماند و بازی تکراری نمی‌شود.

ماین‌کرفت

آن را به شکل Minecraft جست و جو کنید. نیازی به معرفی ندارد. تقریبا تمام مردم آن را دور یا نزدیک می‌شناسند. تا زمانی که نخواهید با دوست خود هم بازی شوید، نیازی به اینترنت وجود ندارد.

برای ساعت‌های طولانی با ساخت دنیاهای مختلف مشغول شوید.

بَد لَند

آن را به شکل Badland جست و جو کنید. فضای بازی شما را رها نمی‌کند. محیط بازی گرم و جذاب است.

وِکتور

آن را به شکل Vactor جست و جو کنید. این بازی در هر سفر بدون اینترنت همراه من بوده است. وکتور از حرکات “پارکور” الهام گرفته. به زبان ساده از در و دیوار به زیباترین شکل ممکن بالا می‌روید.

سایداِسکرولر

آن را به شکل Sidescroller جست و جو کنید. زمان باز کردن و بستن بازی به شارژ تلفن همراه شما بستگی دارد. تا زمانی که شارژ داشته باشید، بازی را ترک نمی‌کنید.

نکته: بازی وکتور در نسخه 2 عرضه شده است. متاسفانه به اندازه نسخه اول خوب نیست.

منبع: reviewgeek.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید