معرفی سریال آشنایی با پدر 2022 How I Met Your Father: داستانی جذاب و کمدی از سوفی و دوستانش!

توسط الناز پناهی
آشنایی با پدر 2022

سریال آشنایی با پدر (How I Met Your Father) محصول جدید سال 2022 در ژانر درام و کمدی به کارگردانی ایزاک آپتاکر (Isaac Aptaker) و الیزابت برگر (Elizabeth Berger) می‌باشد. آشنایی با پدر دنباله‌ای از سریال آشنایی با مادر (How I Met Your Mother) محصول سال‌های 2005 تا 2014 می‌باشد. نکته مهم این است که آشنایی با پدر سریالی مستقل و متفاوت از سریال آشنایی با مادر می‌باشد. دو قسمت اول این سریال در 18 ژانویه 2022 برابر با 28 دی‌ماه 1400 خواهد بود.

با پدر 7

خلاصه سریال آشنایی با پدر 2022 How I Met Your Father: سوفی و دوستانش چه هدفی در زندگی دارند؟

در سریال آشنایی با پدر هیلاری داف (Hilary Duff) در نقش سوفی یک عکاس خیابانی و مشتاق است. او در عشق و روابط احساسی ناامید به نظر می‌رسد. سوفی به پسرش داستان آشنایی با پدرش را روایت می‌کند. داستان به سال 2022 زمانی که سوفی با گروهی از دوستان نزدیکش تصمیم می‌گیرند هدف خود را از زندگی کردن و اینکه چه کسانی هستند پیدا کنند، بازمی‌گردد.

با پدر 6

دوستان سوفی که جسی، والنتینا، چارلی، الن و سید هستند قصد دارند چگونگی دوستیابی و عشق نامحدود را در عصر برنامه‌های دوستیابی پیدا کنند.  جسی یک فرد بسیار باهوش و نسبت به عشق بدبین است. او یک نوازنده است و همراه با بهترین دوستش بایکدیگر زندگی می‌کنند. والنتینا هم‌اتاقی سوفی و بهترین دوست او است. سوفی در هنگام زمین خوردن و سختی‌ها به والنتینا تکیه می‌کند و به توانایی‌های او ایمان دارد.

با پدر 2

والنتینا و چارلی که در هفته مد لندن با یکدیگر آشنا شدند، به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و چارلی به همراه او به نیویورک می‌رود. الن نیز خواهرخوانده جسی است. او به تازگی پس از جدایی از همسرش از یک شهر کوچک به نیویورک نقل‌مکان کرده است.

عوامل و بازیگران سریال آشنایی با پدر 2022 How I Met Your Father: کیم کاترال و هیلاری داف ستارگان طلایی!

سریال آشنایی با پدر به طور رسمی در آوریل 2021 معرفی شد. فصل اول این اثر کمدی و جذاب شامل 10 قسمت خواهد بود و قسمت‌های جدید به طور هفتگی منتشر خواهند شد. از زمانی که سریال آشنایی با مادر در سال 2014 به پایان رسید، تکنولوژی و فناوری با تغییرات زیادی همراه شده است.

با پدر 3

ایزاک آپتاکر و الیزابت برگر سازندگان فیلم آشنایی با پدر هستند. ستارگان این فیلم کیم کاترال (Kim Cattrall) در نقش  سوفی بزرگسال، هیلاری داف (Hilary Duff) در نقش سوفی در جوانی،  کریستوفر لاول (Christopher Lowell) در نقش جسی، جاش پک (Josh Peck) در نقش درو و فرانسیا رایسا (Francia Raisa) در نقش والنتینا هستند.

با پدر 4

از دیگر بازیگران این فیلم سورج شارما (Suraj Sharma) در نقش سید، اشلی ریس (Ashley Reyes) در نقش هانا، تام اینسلی (Tom Ainsley) در نقش چارلی، تین تران (Tien Tran) در نقش الن، دانیل آگوستین (Daniel Augustin) در نقش ایان و دیوید تری (David Terry) در نقش ایوان هستند.

با پدر 5

اگر علاقمند به فیلم‌های ژانر درام هستید مطلب معرفی فیلم جوکی 2021 (Jockey) که داستانی از یک قهرمان سوارکار است و همچنین مطلب معرفی 10 فیلم برتر درام سال 2021 را در سایت روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید