معرفی فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ Sound Of Freedom: نجات کودکان گذرگاه توسط تیم بالارد!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم صدای آزادی 2022 Sound Of Freedom همراه روکیدا باشید. فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ در ژانر زندگینامه، درام و اکشن ساخته شده است. این فیلم به زودی اکران خواهد شد. داستان این فیلم بسیار جذاب و متفاوت‌تر از هر فیلم درامی است که تماشا کرده‌اید! داستانی بر‌اساس واقعیت از تیم بالارد است که کار خود را رها می‌کند‌. تا به کودکان در شرایط بحرانی کمک کند. به شما پیشنهاد می‌کنیم در ژانر زندگینامه فیلم بلوند ۲۰۲۲، در ژانر درام فیلم جوکی ۲۰۲۱ و فیلم پیام اضطراری ۲۰۲۱ را بررسی کنید.

Sound of Freedom

معرفی فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲: نجات کودکان توسط تیم بالارد

کارگردانی فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ Sound Of Freedom توسط آلخاندرو مونته‌ورده (Alejandro Monteverde) صورت گرفته است. او این فیلم را در ۳ ژانر متفاوت طراحی و ساخته است. همچنین فیلمنامه فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ توسط خود شخص آلخاندرو مونته‌ورده و راد بار (Rod Bar) نوشته شده است. آخرین تاریخ اکران برای این فیلم در ۱ ژانویه (معادل با ۱۰ دی سال ۱۴۰۰) در نظر گرفته شده است. کمپانی تولید‌کننده این فیلم Santa Fe Films‌ می‌باشد.

MV5BYTg3NjE5MzUtNzM5Yi00NjVlLWJiMjMtMGU5OWNmYzNiMjcwXkEyXkFqcGdeQXVyMzc1NzIwMQ@@. V1 1

این فیلم محصول مشترک ایالت متحده آمریکا، مکزیک و کلمبیا است و زبان آن اسپانیایی و انگلیسی است. تهیه‌کنندگان این فیلم لوکاس بنکن (Lukas Behnken) و کامیلا بوئندیا (Camila Buendia) هستند که تولید آن را با کمپانی Santa Films به اتمام رسانده‌اند. همچنین کمپانی توزیع‌کننده این فیلم (Amazon Prime Video) می‌باشد.

صدای آزادی ۲۰۲۲

از بازیگران حرفه‌ای این فیلم می‌توان به میرا سوروینو (Mira Sorvino) در نقش کاترین، جیم کاویزل (Jim Caviezel) در نقش تیم، بیل کمپ (Bill Camp) در نقش بتمن، اسکات هیز (Scott Haze) در نقش کریس و کرت فولر (Kurt Fuller) در نقش فراست با یکدیگر در این فیلم همکاری کرده‌اند. از نکات جالب درباره فیلمبرداری فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ این است که یک سکانس آن کاملا حقیقی است. در سکانسی که پسر جوان در گذرگاه نجات پیدا می‌کند در واقعیت هم شخصیت اصلی در همان محل نجات پیدا کرده است. جیم کاویزل نقش خود را در فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲ دومین ایفای نقش حرفه‌ای خود می‌داند.

داستان فیلم صدای آزادی ۲۰۲۲: ماجرایی بر‌اساس واقعیت از زندگی تیم بالارد

فیلم صدای آزادی ماجرای واقعی از زندگی تیم بالارد است. او مامور و افسر سابق ایالت متحده آمریکا می‌باشد. او پس از سالها خدمت در ایالت متحده تصمیم به ترک شغلش می‌گیرد. تیم بالارد تصمیم می‌گیرد تا به کودکان کمک کند. این کودکان توسط قاچاقچیان مبادله می‌شوند. تیم می‌خواهد این کودکان را از دست قاچاقچیان جنسی نجات دهد.
منبع: IMDB.Com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید