معرفی مستند جهنم یا دریا های آزاد ۲۰۲۱: سفری به اعماق کیپ هورن برای زندگی مجدد!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم جدید جهنم یا دریای آزاد ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید. از تازه‌ترین فیلم‌های ماه اکتبر، فیلم Hell or High Seas 2021 (جهنم یا دریا‌های آزاد) در ژانر مستند می‌باشد. داستان این مستند درباره‌ی ماجراجویی‌ واقعی و البته مدرن از یک دریانور است. او تلاش می‌کند که در Cape Horn قایق‌رانی کند. بعلاوه درباره‌ی آگاهی بیشتر راجع به خودکشی یک سرباز کهنه‌کار و آرام کردن درونی خویش است. در ادامه با معرفی، بررسی و تماشای تیزر رسمی مستند جهنم یا دریا‌های آزاد ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید.
اگر علاقه‌مند باشید می‌توانید در دیگر ژانر‌های فیلم و سریال اخبار ما را دنبال کنید. همچنین اخبار هالیوود را در صفحه‌ی سینمای روکیدا دنبال کنید. با خبر جدید از جورج کلونی کارگردان سینمای هالیوود، معرفی فیلم جدید بایست و برو ۲۰۲۱ در ژانر کمدی، بررسی سریال بازی مکعب و معرفی فیلم درام توده همراه ما باشید.

معرفی مستند جهنم یا دریا‌های آزاد ۲۰۲۱: سفر به اعماق Cape Horn

مستند جهنم یا دریا‌های آزاد محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی گلن هولستن Glenn Holsten ساخته شده است. فیلمنامه این اثر توسط استفن اوشی Stephen Oshea نوشته شده است. تاریخ دقیق اکران مستند جهنم یا دریای آزاد در ۸ اکتبر (معادل با جمعه ۱۶ مهر سال ۱۴۰۰) بوده است. کمپانی Freshfly در ساخت مستند جهنم یا دریای آزاد با گلن هولستن همکاری کرده است.

جهنم یا دریا های آزاد ۲۰۲۱

بازیگران اصلی فیلم جهنم یا دریا‌های آزاد ۲۰۲۱ تیلور گریگر (Taylor Grieger)، استفان اوشی (Stephen Oshea) و جان رز (John Rose) بوده است. تیم تهیه‌کنندگی این اثر توسط توماس اشلی Thomas Ashley، چین گرگ Chayne Gregg، و با همکاری ری کاربالادا Ray Carballada می‌باشد. کمپانی Invincible Entertainment اکران عمومی و حق پخش مستند جهنم یا دریا‌های آزاد را برعهده داشته است. درباره این فیلم تیلور گریگر توضیح داده است که، ” بعضی اوقات شما در سفر می‌توانید دوستی عمیقی را امتحان کنید، بخصوص زمانی که دچار اختلال استرس پس از سانحه شدید (PTSD).”

تریلر رسمی فیلم جهنم یا دریا‌های آزاد

در ادامه معرفی فیلم جهنم یا دریا‌های آزاد محصول سال ۲۰۲۱، سایت روکیدا تیزر اصلی پخش شده توسط کمپانی Invincible Entertainment را آپلود کرده است. با نگاهی به داستان و تماشای تیزر فیلم همراه ما باشید.

 

نگاهی به داستان مستند جهنم یا دریا‌های آزاد: فرصتی دوباره برای بازگشت به زندگی!

فیلم جهنم یا دریای آزاد به نویسندگی استفان اوشی درباره تیلور گریگر که سرباز قدیمی نیروی دریایی آمریکا است، نوشته شده است. تیلور گریگر بزرگ‌ترین ماجراجویی زندگی‌اش را آغاز می‌کند. او به Cape Horn که خشن‌ترین و وحشتناک‌ترین آب‌های اقیانوس جهان است حرکت می‌کند. این مستند در حقیقت یک زندگینامه از این جانباز می‌باشد. او سفر دردناک خود را با PTSD برای شفا یافتن و بهتر شدن شروع می‌کند. تیلور گریگر این مسئله را برای دیگر جانبازان الهام بخش دانسته است. زیرا او مسیر را برای جانبازانی که می‌خواهند به زندگی غیرنظامی خود بر‌گردند ساده‌تر کرده است. جهنم یا دریاهای آزاد ۲۰۲۱ یک مستند از ماجراجویی‌های تیلور گریگر است.

و فیلم جهنم یا دریا های آزاد ۲۰۲۱

او خواهان رساندن پیام عمیق استقامت و امید به همه و بخصوص جانبازان است. در این سفر ماجراجویی او یک سفر ۱۵ ماهه را با یک قایق بادبانی شروع کرد. او به همراه استفان اوشی ۲۹ ساله از پنساکولای فلوریدا از سواحل آمریکای جنوبی و کانال پاناما به سمت Cape Horn حرکت کردند. این سفر برای تیلور گریگر که یک شناگر ۲۸ ساله بازنشسته نیرویی دریایی آمریکا است، یک چالش بزرگ می‌باشد. زیرا او با PTSD زندگی می‌کند و بیشتر رو به رو شدن با ترس‌هایش است. همچین این سفر برای آگاهی دادن بیشتر جانبازانی است که در تلاش برای بازگشت به زندگی غیر نظامی خود هستند.

منبع: yachtingmonthly.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید