معرفی فیلم درام و کمدی سقوط برای فیگارو ۲۰۲۱: شکست مرز‌ها برای رسیدن به آرزوی خوانندگی!

توسط مریم ویژه

از دیگر فیلم‌های موفق ماه اکتبر که اکران شده است، فیلم کمدی سقوط برای فیگارو 2021 است. فیلم کمدی-درام سقوط برای فیگارو Falling For Figaro 2021 موضوعی جذاب درباره رویای یک دختر است. میلی دختر آمریکایی است که در لندن زندگی می‌کند. او مدیر مالی یک شرکت بزرگ است و البته خود را فردی موفق می‌داند. اما همه چیز به ناگهان تغییر می‌کند و زندگی خودش را عوض می‌کند. در یک شبی که میلی به همراه دوست پسر خود (چارلی) به یک کنسرت اپرا رفته بودند، او تصمیم تکان دهنده می‌گیرد. میلی تصمیم می‌گیرد از شغل خود خارج شود و استعفا دهد تا به دنبال رویای خودش برود.

او به فکر رسیدن به رویای خود یعنی خوانده اپرا شدن است، و همه چیز را فدای آن می‌کند. با معرفی فیلم کمدی-درام سقوط برای فیگارو همراه تیم روکیدا باشید. با توجه به در نظر گرفتن سلیقه متفاوت مخاطبین، روکیدا تمامی ژانر‌های فیلم را بررسی می‌کند. اگر به فیلم درام علاقه دارید به شما فیلم بعد از این که عاشق شدیم 2021، فیلم کمدی کوئین پینز 2021، فیلم وسترن هنری پیر 2021، مستند در این زمین‌ها 2021 و حتی سریال موفق بازی مرکب را پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید با اخبار به روز شده سینما همراه سایت روکیدا باشید.

معرفی فیلم سقوط برای فیگارو 2021: مدیریت صندوق یا خواننده اپرا ؟

کارگردانی و نویسندگی فیلم درام سقوط برای فیگارو توسط بن لوئین (Ben Lewin) صورت گرفته است. همچنین آلن پالمر  Allen Palmer در فیلمنامه نویسی این فیلم با بن لوئین همکاری کرده است. تهیه‌کنندگی این اثر بی‌نظیر توسط فیلیپ وید Philip Wade انجام شده است. فضای داستان یک درام عادی با چاشنی‌های کمدی را در بر‌گرفته است. از این نوع داستان‌ها بسیار زیاد و متنوع است، اما تفاوت فیلم سقوط برای فیگارو 2021 در سکانس‌های کمدی‌ آن است. در حقیقت ریسک بسیار زیادی دارد که شما در یک فیلم درام از جزئیات کمدی استفاده کنید. اما بن لوئین با انتخاب درست بازیگرانش در این عرصه موفق عمل کرده است. میلی دختری جوان است که رویای رسیدن به خواننده اپرا شدن را دارد. ماجرای طنز فیلم دقیقا از رفتن میلی از لندن به اسکاتلند شروع می‌شود. سکانس‌های فیلم‌برداری شده در آمریکا، اسکاتلند و استرالیا بوده است. تاریخ اکران جهانی فیلم سقوط برای فیگارو 2021 در 1 اکتبر (معادل با جمعه 9 مهر سال 1400) است.

فیلم درام سقوط برای فیگارو ۲۰۲۱

از بازیگران حرفه‌ای این فیلم می‌توان به دنیل مکدونالد (Danielle Macdonald) در نقش میلی، شزاد لطیف (Shazad Latif) در نقش چارلی، هیو اسکینر (Hugh Skinner) در نقش مکس، ربکا بنسون (Rebecca Benson) در نقش رزا، ایان هنمور (Ian Hanmore) در نقش پاتریک، کریستینا بنگیگتون (Christina Bennington) در نقش جولیت و مارگارت فریزر (Margaret Fraser) در نقش الکساندرا اشاره کرد که در این فیلم همکاری کرده‌اند. از کمپانی‌های سازنده اصلی فیلم سقوط برای فیگارو Black Camel Pictures و Southern Light Films هستند، هرچند که با سه کمپانی دیگر همکاری کرده‌اند. در قسمت توزیع فیلم کمپانی IFC Films اکران آن را در آمریکا برعهده دارد. به نسبت دیگر فیلم‌های اکران شده در اول ماه اکتبر سقوط برای فیگارو امتیاز خوبی را دریافت کرده است. در رسانه IMDB این فیلم امتیاز 7.9 از 10 را توانسته کسب کند. با نقد و نظر مخاطبین Rotten Tomatoes فیلم سقوط برای فیگارو 2021 تنها %33 درصد نقد مثبت دریافت کرد.

معرفی داستان فیلم سقوط برای فیگارو 2021: Falling For Figaro

داستان فیلم درباره دختری است که در لندن زندگی می‌کند. میلی همیشه رویای خواننده اپرا شدن را در سر داشته است. اما به دلیل مشغله‌های زیاد او به سمت رویای خودش نرفته است. اما در یک شب همه چیز برای او تغییر می‌کند. میلی به همراه چارلی (دوست پسرش) به کنسرت یک اپرا می‌رود. در یک لحظه او خودش را جای آن خواننده تصور می‌کند و تصمیمی مهم می‌گیرد. میلی می‌داند شغلی که دارد (مدیر مالی) بسیار ایده‌آل است، اما او کارش را فدای رویایش می‌کند. تصمیم می‌گیرد که از لندن به ویکتوریا برود تا یک خواننده را ملاقات کند.

فیلم سقوط برای فیگارو ۲۰۲۱

میلی برای دیدن مگان جفری معلم بازنشسته‌ای که زمانی در صحنه اجرا می‌کرد به اسکاتلند رفته است. میلی می‌خواهد که مگان به اون آواز خواندن را آموزش دهد. مگان در حال حاضر تنها یک شاگرد دارد و آن مکس است، در نتیجه رقابتی تنگاتنگ بین مکس و میلی شکل می‌یابد. در ادامه فیلم ماجرای رمانتیکی بنظر می‌رسد بین میلی و مکس اتفاق می‌افتد. حال باید دید که کدام از آن‌ها به رویای خود می‌رسد و می‌تواند به روی صحنه اجرا کند. به شما دیدن فیلم رمانتيک-کمدی سقوط برای فیگارو 2021 را پیشنهاد می‌دهیم.
منبع: Variety.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید