معرفی فیلم درام آخرین نامه از معشوق شما 2021: عاشقانه‌های متفاوت در یک داستان!

توسط مریم ویژه
آخرین نامه از معشوقه شما 2021

فیلم آخرین نامه از معشوق شما 2021 (The Last Letter From Your lover)  بدون شک یکی از بهترین فیلم‌های درام و عاشقانه  ماه جولای  سال 2021 خواهد شد. داستانی فوق‌العاده رمانتیک که برگرفته از رمان پر‌فروش  جوجو مویز در سال 2011 می‌باشد که به همین اسم منتشر شده است.  این درام عاشقانه به نویسندگی نیک پین (Nick Payne) و   استا اسپالینگ (Esta Spalding)  و  آگوستین فریزل (Augustine Frizzell)  به زودی اکران می‌شود. در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید، تا نگاهی به داستان جذاب فیلم آخرین نامه از معشوق شما  بیاندازیم.

نامه از معشوقه شما 2021 1

معرفی فیلم  رمانتیک آخرین نامه از معشوق شما 2021:  The Last Letter From Your Lover

این اولین باری نیست که فیلمی ساخته شود و  برگرفته شده از رمان  عاشقانه باشد. اما  تفاوت فیلم آخرین نامه از معشوق شما محصول سال 2021 در شیوه داستان نویسی آن است.  تیم سازندگان برای داستان از روایتی از یک کتاب بهره گرفته‌اند. آنان از کتابی از نویسنده مشهور  جوجو مویز برای فیلمنامه استفاده  کرده‌اند.   آگوستین فریزل از دیگر کارگردان‌های زن جوان سینما است که  با ساخت  آخرین نامه از معشوق شما2021 (The Last Letter From Your Lover) قطعا به اوج فعالیت هنری و حرفه‌ای خود خواهد رسید.

سینمایی آخرین نامه از معشوقه شما 2021

این فیلم با ظرافت تمام و توجه به جزئیات ویژه‌ای  توسط کمپانی  بزرگ نتفلیکس در سال 2021 تولید شده است. بی شک طرفداران ژانر فیلم‌های رمانتیک، منتظر اکران  یک درام  بی‌نظیر از نتفلیکس می‌باشند. همزمانی دو ماجرای عاشقانه در عصر امروز و سال 1965 موضوع جالبی است. با کشف عشق ممنوعه،  پیدا کردن نامه‌های عاشقانه، قرار ملاقات‌های مخفی هیجان فیلم  بیشتر شده است.

سینمایی آخرین نامه از معشوقه شما 2021 2

به طور معمول مخاطبان سینما امروز به دنبال داستان‌های رمانتیک خاص و غیر تکراری می‌باشند؛ که بنظر می‌آید آخرین نامه از معشوق شما 2021 در این  امر کاملا خاص و به دور از کلیشه‌ها عمل کرده است.  نقش آفرینی ستارگان مشهور سینما  از جمله:  شایلین وودلی (Shailene Woodley)، کالوم ترنر  (Callum Turner)،  اما اپلتون (Emma Appleton)، فیلیستی جونز  (Felicity Jones)، جو الوین (Joe Alwyn)، ویلهلم بلومگرن (Vilhelm Blomgren) و با همکاری  بن  کراس (Ben Cross) باعث تاثیر‌گذاری در موفقیت فیلم آخرین نامه از معشوق شما 2021 بوده است.

سینمایی آخرین نامه از معشوقه شما 2021 3

نگاهی به داستان جذاب و عاشقانه فیلم آخرین نامه از معشوق شما 2021

داستان فیلم آخرین نامه از معشوق شما با کنجکاوی یک دختر  روزنامه  نگار (الی هاورث) با بازی  فیلیستی جونز، درباره عشقی ممنوعه در سال 1965 شروع می‌شود. ماجرای عاشقانه داستان حول محور پیدا شدن نامه‌های مخفی دو معشوق و کشف راز رمانتیک بین آن‌ها می‌باشد. در طی کشف کردن ماجرای  ممنوعه نامه‌ها  که متعلق به  جنیفر  استیرلینگ  (شایلین وودلی)  همسر  یک صنعتگر ثروتمند است، همزمان باعث شروع یک رابطه عاشقانه برای خود  الی هاورث می‌شود.

the last letter from your lover 2021 آخرین نامه از معشوقه شما e1626720064274

در طی پیدا شدن نامه‌ها، الی هاورث  رابطه  مخفی جنیفر استرلینگ با یک  روزنامه نگار مالی  که به دنبال خبر از زندگی او می‌بود را پیدا می‌کند. همکار الی هاورث با بازی  نبحان رضوان (Nabhaan Rizwan)  به او در پیدا کردن نامه‌ها و  راز‌ پنهانی بین آن دو معشوق کمک می‌کند.

the last letter from your lover 2021 آخرین نامه از معشوقه شما 1

همزمان با  سکانس‌هایی از  زندگی جنیفر در سال 1965  بین الی هاورث و همکارش، نزدیکی بیشتر و رابطه رمانتیکی شکل می‌گیرد. عاشقانه‌های جنیفر و معشوق مخفی او به شدت الی هاورث را درگیر می‌کند. دختری ثروتمند که وارد رابطه‌ای غیر معمول شده است و تنها از نامه‌ها میتوان شدت عشق او را  متوجه شد. نامه‌هایی که  اوج  علاقه آن دو معشوق و قرار‌های مخفی آن دو  را نشان می‌دهد.

آخرین نامه از معشوقه شما the last letter from your love 2021

ظاهرا در آخرین نامه پیدا شده صحبت‌هایی  درباره فرار در یک ایستگاه قطار شده است.  و اکنون  الی هاورث  به دنبال یافتن  سرانجام این عشق ممنوعه می‌باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم این درام جذاب و البته هیجانی را از دست ندهید!

منبع: indiewire.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید