اقدام جدی سامسونگ برای جلوگیری از درز اخبار مربوط به گوشی‌های این شرکت به بیرون

توسط محمد امین نعمتی
اقدام جدی سامسونگ برای جلوگیری از درز اخبار مربوط به گوشی‌های این شرکت به بیرون

لو رفتن اخبار و اطلاعات به یک بخش جدانشدنی از صنعت گوشی‌های هوشمند تبدیل شده است و امروزه دیگر ظاهرا غیرممکن است یک گوشی را تا زمان معرفی آن مانند یک راز نگه داشت.

گرچه، برندهایی مانند سامسونگ و اپل واقعا دوست ندارند محصولات آن‌ها خیلی وقت پیش‌تر از معرفی اصلی، لو بروند. از طرف دیگر منشاء این لو رفتن اخبار معمولا جایی در زنجیره تامین است.

گفته می‌شود غول کره‌ای قصد دارد این افشای اخبار را به حداقل برساند و اخطارهای جدی به همکاران زنجیره تامین خود داده است. این شرکت در حال حاضر شروع به بررسی و تحقیق در مورد لودهندگان و انتشار بیانیه‌های کپی رایت کرده است تا شرکت‌ها سیاست‌های جدی‌تری را اعمال کنند.

اقدام جدی سامسونگ برای جلوگیری از درز اخبار مربوط به گوشی‌های این شرکت به بیرون

تاثیر این اقدامات روی آینده افشای اخبار دنیای فناوری چیست؟ خب، در واقع زمان مشخص خواهد کرد. ولی به نظر ما لو رفتن اخبار مربوط به سامسونگ طی دوران قرنطینه رو به کاهش خواهد بود اما پس از این دوران مجددا همه چیز اوج می‌گیرد.

چون اجازه دهید حقیقت امر را بپذیریم، حتی با وجود جدی‌ترین قوانین همیشه فردی وجود دارد که بخواهد اخبار را لو دهد. به‌عنوان مثال اپل را در نظر بگیرید.

کارمندانی وجود دارند که در طول شیفت‌های خود باید دوربین‌هایی را روی بدنشان حمل کنند (به‌عنوان مثال این دوربین‌ها روی پیراهن آن‌ها نصب خواهند شد) که ثابت می‌کند اهالی کوپرتینو چقدر در مورد مالکیت فکری جدی هستند.

با این حال ما همیشه پیش از آن که تیم کوک یک آیفون را روی صحنه معرفی به نمایش بگذارد، همه چیز را در مورد آن می‌دانیم.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید