بازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شد

توسط محمد امین نعمتی
بازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شد

هوآوی همکاری جدید خود با استودیو بازی‌سازی Rovio را اعلام کرده است تا بار دیگر نشان دهد توسعه اکوسیستم داخلی این شرکت می‌تواند در حد راه‌حل‌های گوگل و اپل باشد.

در نتیجه این همکاری بازی محبوب انگری بردز 2 (Angry Birds 2) حالا در اپ گالری هوآوی قرار گرفته است، در حالی که فیلم این سری را می‌توان در سرویس Huawei Video پیدا کرد.

بازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شدبازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شدبازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شدبازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شد

این شرکت چینی اعلام کرده است به‌زودی کاربران قادر به استفاده از Huawei Themes برای نشان دادن برندینگ اختصاصی Angry Birds 2 از جمله واچ فیس‌ها برای گجت‌های پوشیدنی واچ فیت و واچ 3 خواهند بود.

با آن که از این بازی می‌توان برای سرگرمی و به شکل عادی لذت برد، اما بازیکنان برای شکست خوک‌های سبز تشویق می‌شوند پول واقعی خرج کنند.

به همین دلیل هوآوی تعدادی تخفیف لحاظ کرده است: برگرداندن 50 درصد از مبلغ اولین تراکنش در بازی و 20 درصد در تراکنش‌های بعدی.

بازی انگری بردز 2 به AppGallery هوآوی اضافه شد

Rovio همچنین در پرس ریلیز خود گفته است بازی‌ها اولویت اصلی توسعه AppGallery بوده‌اند. تعداد بازی‌ها در مقایسه با سال قبل 500 درصد افزایش یافتند و همچنین در این اپ استور یک تب جداگانه برای گیمینگ وجود دارد تا بتوانید سریع‌تر و آسان‌تر محتوای مد نظر خود را پیدا کنید.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید