معرفی فیلم پاکسازی ابدی 2021: بقا در برابر پاکسازی!

توسط امیر بلادی
فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

فیلم پاکسازی ابدی (The Forever Purge) محصول 2021 در دنباله  فیلم قبلی محبوب پاکسازی تولید شده است. این فیلم هیجانی و ترسناک موضوع بقا در مقابل فرقه‌های افراطی و خطرناک را به تصویر می‌کشد. مخاطبان این سری فیلم مشتاق‌اند تا اخرین قسمت و احتمالا بهترین قسمت از فیلم پاکسازی را در فیلم پاکسازی ابدی مشاهده کنند. باید دید در عمل سازندگان چه فیلمی را برای مخاطبان تدارک دیده‌اند. در ادامه مطلب با معرفی و بررسی این فیلم همراه روکیدا باشید.

فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

معرفی فیلم پاکسازی ابدی 2021

فیلم پاکسازی ابدی به کارگردانی اوراردو والریو گات و سازندگی جیمز دموناکو اخرین قسمت از مجموعه فیلم پاکسازی خواهد بود. زمانی که فرقه‌ای برای برقرار کردن نظم و مجازات، با کشتن یا آسیب به  بی‌گناهان به‌طور افراطی قانون را اجرا می‌کنند. اگر قانون درست اجرا نشوند و به دست افراد نا مناسب بیافتد اتفاقات بسیار وحشتاکی رخ خواهد داد!

فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

انا دلا رگورا، جاش لوکاس، تنوچ هرتا و لیون رمبین در پاکسازی ابدی ایفای نقش کرده‌اند.  این فیلم با بودجه 25.8 میلیون دلاری فیلمی راضی کننده اما نه بی نقص را به تصویر می‌کشد.  به گفته جیمز موناکو از سازندگان و خالقان اصلی این فیلم، تولید  پاکسازی ابدی از سال 2018 کلید خورده است. نهایتا برنامه تولید این فیلم در ماه می 2019 آغاز شد. تاریخ انتشاری که با تغییرات زیاد از سال 2020 به 2021 تغییر پیدا کرد نهایتا قطعی شده است.  فیلم پاکسازی ابدی در تایخ 2 جولای 2021 (همین هفته) منتشر خواهد شد.

images 2

فیلم پاکسازی ابدی تعبیر یک جهنم تمام عیار برای مردم است.  در پنج فیلم قبلی و همچنین این فیلم شاهد حکمرانی حزب پدران جدید و بنیانگذاران آمریکاست. حکومتی که خود جوش و تحت عنوان شورشی‌ها شکل گرفته است. آنان با خشونت فراون و ایجاد ترس و وحشت عقیده پاکسازی جامعه از جنایات را دارند! البته که خود این فرقه بزرگترین جنایتکاران‌ هستند. در این فیلم شاهد رویدادی هستیم که در سال یک‌  بار به مدت 12 ساعت به این فرقه آزادی عمل می‌دهد. این بار خارج از قانون آنان قتل عام و رفتارهای غیرقانونی را برای پاکسازی و برقرای نظم استفاده می‌کنند.

فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

فرقه پدران جدید آمریکا در مدت محدودی که دارد  (12 ساعت) به هیچ فردی رحم نخواهد کرد! در فیلم پاکسازی ابدی این فرقه قوانین ساعتی را زیر پا می‌گذارد و تمام چارچوب‌ها را برای فعالیت‌های خود کنار می‌گذارند. هیجان و گاهی اضطراب شدید فکری این فیلم چالش برانگیز است. این مجموعه و فیلم پاکسازی ابدی بر اساس افسانه‌های سیاسی پاکسازی پرداخته شده است. خشونت و سکانس‌های پر زد و خورد در فیلم پاکسازی ابدی در تمام طول فیلم وجود خواهد داشت. در ادامه مطلب با نگاهی به داستان این فیلم همراه روکیدا باشید.

Forever Purge 1 e1620834329687

نگاهی به داستان فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

ادلا و خوان زوجی جوان هستند که برای فرار از زندگی قبلی خود و شروعی مجدد به تگزاس آمده‌اند. آنان که با فرار از  میان یک کارتل مواد مخدر به دنبال آرامش هستند؛ با فرقه پدران جدید آمریکا روبرو خواهند شد.  آنان با خشونت این گروه که می‌خواهند نظم برقرار کنند به دردسرهای بسیاری بر خواهند خورد. در  ابتدا همه چیز آرام بنظر می‌رسد. به محض خروج از خانه امن منتظر هرچیزی باشید.

فیلم پاکسازی ابدی 2021  (The Forever Purge)

ادلا با کنجکاوی برای رها کردن یک حیوان از تله اقدام می‌کند. ناگهان خود را در میان قفل و زنجیر (مانند فیلم مشهور اره) اثیر می‌یابد. افرادی که ماسک بر چهره دارند و تهدیهایی وحشناک می‌کنند! آنان با چهره‌های وحشتناک، خود را حاکم به حق قانون می‌دانند.  این فرقه با توهم اینکه پاکسازی ابدی انجام داده و دیگر هیچ جرم جنایتی وجود ندارد مغرورتر و افراطی‌تر می‌شوند!

foreeverpurge913

این فرقه قانون را برای مدت محدودی در دست می‌گیرد و گناهکار و بی‌گناه را قتل عام می‌کند. بنظر می‌رسد آنان از مدت قانونی 12 ساعته خود خارج می‌شوند و همه مردم را با یک فاجعه روبرو خواهند کرد.  فرار از دست این افراد بی رحم با لباس‌های خرگوشی دشوار خواهد بود. اگر بسیار خوش شانس باشید شاید فقط دست یا پای خود را از دست بدهید!  اگر به دنبال هیجان بقا در مقابل پاکسازی افراطگران هستید این فیلم را از دست ندهید.

FOREVER PURGE

منبع: looper.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید