معرفی سریال دندان شیرین از نتفلیکس: افسانه‌ای زیبا اما تاریک در پایان دنیا!

توسط امیر بلادی

سریال دندان شیرین (sweet tooth) از نتفلیکس اقتباسی از رمان کمیکی آخر زمان جف لمیر است. برداشت و اقتباس از این رمان شخصیت‌ها و داستان این فیلم را عمیق‌تر و قوی‌تر کرده است. برهم خوردن برنامه زمانی پخش این فیلم به دلیل پاندمی کرونا تماشاگران را از انتظار خسته کرده است. موضوع جذاب همه‌گیری بیماری در این فیلم بر جذابیت آن در این دوران افزوده است. در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید تا فیلم جذاب و افسانه‌ای شیرین دندان را بررسی کنیم.

سریال دندان شیرین

سریال آخر زمانی دندان شیرین (sweet tooth)

تولید سریال دندان شیرین پیش از شیوع ویروس کرونا آغاز شده بود که با تاخیر روبرو شد. جالبی این مسئله در موضوع فیلم است! بیماری واگیردار و خطرناک در جهان پخش می‌شود. در این سریال هیجان را در کنار وضعیت پاندمی خطرناک و فاصله گذاریها شاهد خواهیم بود. اضطرابی که در تمام مدت فیلم همراه شما خواهد بود. شخصیت‌هایی که در این روایت پایان جهان با چالش‌هایی فراتر از تصور و تخیل روبرو خواهند شد.

سریال دندان شیرین

زندگی در جهانی رو به پایان و آخر زمانی، در کنار افسانه‌ای زیبا و تاریک شما را مجذوب خواهد کرد. جیم میکل و بت شوارتز، با اقتباس از کمیک لمر، به ارتقا و پیشرفت آن به طرز چشم‌گیری افزوده‌اند. سرنخ اختلافات نسلی برگرفته از کمیک به شدت جذاب شده است. تصاویر دیدنی و طبیعت زیبای این فیلم به محل فیلم‌برداری آن در نیوزلند باز می‌گردد؛ که بسیار تماشایی است.

سریال دندان شیرین

سریال دندان شیرین

بدون شک فیلم‌های آخر زمانی روز به روز با توجه به شرایط کره زمین، جذاب‌تر و پر اهمیت‌تر می‌شوند. اگر به این ژانر علاقه‌مندید در ادامه مطلب با بررسی داستان فیلم دندان شیرین همراه روکیدا باشید.

داستان سریال دندان شیرین

داستان سریال دندان شیرین حدود 10 سال پس از شیوع بیماری واگیردار و خطرناک رخ می‌دهد. این بیماری باعث می‌شود تا تمامی نوزادان جهان در ترکیبی از انسان و حیوان متولد شوند. گاس (کریستین کونری) انسانی آهو نماست که در پارک ملی یوسمیتی بزرگ شده است. بعد از از بین رفتن پناهگاه‌اش به کمک بازیکن و ستاره سابق فوتبال (نونسو آنوزی) به‌دنبال مادرش در ایالت کلورادو می‌گردد.

سریال دندان شیرین

کودکان تغیر نسل یافته باید با بزرگسالانی که آن‌ها را مقصر وضعیت فعلی می‌دانند روبرو شوند. ترکیب رفتار این کودکان مشابه با ومپایرها و فیلم آخرین پسران است. در این میان شخصیت‌ها و دکترانی را خواهیم دید که در تلاش‌اند به این نوزادان هیبریدی که حالا رشد یافته‌اند کمک کنند. آنان در این مسیر خود دچار دردسر زیادی خواهند شد! تصور مردم از قتل کودکان هیبریدی برای نجات جهان اضطراب را بیشتر خواهد کرد. این کودکان ترکیب شده با حیوانات نیاز به رهبری دارند.

فیلم آخر زمانی دندان شیرین

با نشانه‌ای از عفونت توسط این بیماری آرامش و صمیمیت‌ها برهم خواهد خورد. نیل سندیلرز در نقش شخصیت منفی (استیون ابوت) از رهبران یک گروه شبه نظامی به دنبال از بین بردن این کودکان است. کشته شدن میلیون‌ها نفر به دلیل مبتلا شدن به ویروس مشابه با وضعیتی است که کرونا ایجاد کرده است و این هیجان فیلم را دوچندان می‌کند.

سریال اخر زمانی دندان شیرین

دقت به جزئیات ترکیب شدن حیوان و انسان بی نقص بوده است. حتی لرزیدن گوش‌های گوزن (شخصیت گاس) به دقت طراحی شده است. درخشش چشمان آن‌ها در تاریکی از زیبایی‌های دیگر جلوه‌سازی این فیلم است. هرچند داستان این فیلم تاریک است، اما بنظر می‌رسد به موقع و با زمان بندی صحیحی پخش می‌شود. فیلم دندان شیرین را از دست ندهید.

سریال اخر زمانی دندان شیرین

منبع: polygon.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید