معرفی بهترین فیلم‌های کمدی: 23 فیلم از نتفلیکس که نباید آن‌ها را از دست دهید!

توسط امیر بلادی
بهترین کمدی‌های نتفلیکس

در این روزها همه‌ی ما نیاز به لحظات شاد و خندیدن داریم. فیلم‌های کمدی همیشه گزینه‌های مناسبی برای دور شدن از افکار روزمره و مشکلاتمون هستند. انتخاب فیلم کمدی خوب، همیشه با دردسر همراه است. زیرا سلایق برای خندیدن متفاوت‌اند. در این مطلب با در نظر گرفتن همه‌ی سلایق بهترین فیلم‌های کمدی را معرفی خواهیم کرد. در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید.

GettyImages 1229161255

معرفی 23 فیلم کمدی از نتفلیکس

در این مطلب تصمیم داریم تا 23 فیلم کمدی برتر که محصول نتفلیکس می‌باشند را معرفی کنیم. اگر به دنبال فیلمی هستید که با آن بلند بلند بخندید یا فیلمی که تنها چند لبخند روی لب شما بنشاند؛ در این لیست می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. تا انتها همراه روکیدا باشید.

بچه‌های دیگر (The Other Guys)

همکاری ویل فرل و آدام مک کی همیشه جذاب و طنز بوده است. کارهای این دو کنارهم همیشه شما را به خنده وادار می‌کند. این بار برای چهارمین بار کنار یک‌دیگر، در فیلم بچه‌های دیگر میدرخشند. ویل فرل این بار در نقش آلن گمبل، یک حسابدار نا وارد است که در کنار پلیس (هانگ مارک والبرگ) در پرونده‌ای هدف مشترک دارند. این دو در سبک بازی متفاوت‌اند اما به زیبایی مکمل یک‌دیگر می‌باشند. داستان یک کلاه‌برداری با سوژه‌های بسیار طنز زمان شادی را برای شما خواهد ساخت.

zWFQDbbBEmBxTPouFNpbXe 970 80.jpg

دیدرا و لنی قطار می‌ربایند (Deidra & Laney Rob A Train)

رمانی که مادر دیدرا و لنی به زندان میافتد، شرایط دیدرا را وادار می‌کند تا راهی برای تغذیه خواهر و برادر خود پیدا کند. زندگی پر چالش آن‌ها به یکی از بهترین کمدی‌ها تبدیل شده است. دیدرا تصمیم می‌گیرد تا در نقشه سرقت از نه تنها یک قطار بلکه چندین قطار خواهرش را شرکت دهد! سیدنی فری لند لحظات بی‌وقفه‌ای از لبخند برای شما خواهد ساخت. یکی از ایده‌های جالب و استفاده شده در این فیلم استفاده از بازیگرانی از تمام نژادها بوده است.

15

تنظیمش کن (Set It Up)

زوئی دویچ و گلن پاول در نقش هارپر و چارلی، دستیار دو فرد شاخص با بازی لوسی لیو و تای دیگز می‌باشند. این دو نقشه‌ای خاص را طراحی می‌کنند تا بتوانند اندکی از رئیس‌های خود مرخصی بگیرند. شرایط مالی و اجتماعی آن‌ها خوب نیست و مشغله کاری زیادی دارند! یک کمدی رمانتیک و عاشقانه بین پاول و دویچ شکل خواهد گرفت. همکاری بانمک این دو، ساعت شادی برای شما خواهد ساخت.

WZPjaJLJv9d5xSpDqXXkSe 970 80.jpg

خانواده آدامز (The Addams Family)

خانواده آدامز که در 1991 منتشر شد ارزش دیدن مجدد را قطعا دارد. چرا که نمی‌توان ارازش‌های آن چشم پوشی کرد. خواهران و برادران آدامز با چاشنی طنز ذات خود در کنار حمل رازی تاریک، کمدی را با شوخی‌های خاصی به وجود آورده‌اند. داستان از آنجا شروع می‌شود که عمو فستر به خانه آدامزها باز میگردد و چالش‌ها آغاز می‌شوند. درکنار همه‌ی این مسائل همیشه عشق در خانواده موج می‌زند. خانواده آدامز از سال 1964 تحت عنوان سریالی شروع به پخش کرد. بعدها فیلم و انیمیشن‌های زیادی بر اساس آن ساخته شد.

the addams family 1991

نیمی از آن (The Half Of It)

فیلم نیمی از آن با هزینه کم  توسط نتفلیکس ساخته شد اما میلیون‌ها تماشاگر داشت. این موضوع نشان دهنده یک کمدی عالی و جذاب است. لیا لوئیس در نقش الی چو، دختر دبیرستانی است که برای کمک به وضع نابسمان مالی خانواده مشغول نوشتن مقالات برای هم‌کلاسی‌هایش شده است بازی می‌کند. داستان آنجایی اوج میگیرد که یک فوتبالیست از او درخواست می‌کند تا متنی عاشقانه برای دختری بنویسد. لوئیس ناگهان خود را در میان یک رابطه می‌بیند که باید آن را مدیریت کند. یک کمدی ساده اما گیرا و قابل احترام را شاهد خواهید بود.

3uG5NArjM3TP7sZdPFibTT 970 80.jpg

به همه پسرانی که قبلا دوستشان داشتم (To All The Boys I’ve Loved Before)

همان‌طور که از نامش پیداست پای نامه‌ها در میان است! داستان زندگی عاشقانه لارا ژان کووی (لارا کندور) را روایت می‌کند. یک درام دل انگیز در عین حال یک کمدی خوب در انتظار شما خواهد بود. نامه‌هایی که لارا برای کسانی که قبلا دوستشان داشته نوشته و مخفی کرده است، فاش می‌شوند و به دست صاحبان خود می‌رسند. 5 نفر که تازه از احساس لارا خبردار شده‌اند کنجکاو او می‌شوند. چیزی که این فیلم را جذاب‌تر می‌کند نامه‌های دست‌نویسی هستند که جوانان این روزها از ارزش آن‌ها غافل‌اند.

rsz toalltheboys

بله، خدا، بله (Yes, God, Yes)

داستانی طنز از چالش‌های آلیس، که به تازگی به مدرسه مذهبی کاتولیک رفته و با چارچوب‌های آنجا کنار نمی‌آید. لحظاتی شاد و خنده‌دار با بازی ناتالی دایر که از فیلم چیزهای غریبه او را به خاطر داریم برای شما رقم خواهد خورد. نویسنده و کارگردان چیزهای غریبه، کارن ماین کارگردانی را بر عهده دارد.

q7NzUscKfjQCb5dQGda6uj 970 80.jpg

سفر بد (Bad Trip)

اریک آندره و لی رل هاوری در این فیلم کمدی که روایت‌گر سفری جاده‌ای است ایفای نقش کرده‌اند. سفر بد داستان دو دوست صمیمی است که از فلوریدا تا نیویورک با هم سفر می‌کنند. هدف این سفر ابراز عشق یکی از آن‌ها به دختری است که فرصتش را پیدا نکرده است. آن‌ها خبر ندارند که در این سفر تحت تعقیب‌اند! با این فیلم بسیار خواهید خندید و لحظات زیادی شگفت‌زده خواهید شد.

EkvwLa63Rpg27GAcq3nzp3 970 80.jpg

مسابقه آواز یوروویژن: داستان شهر Fire Saga

ویل فرل و راشل مک آدامز در نقش دو ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز هستند که در شهر کوچکی به نام  Fire Saga (در کشور ایسلند می‌باشد) زندگی می‌کنند. آنها تصمیم می‌گیرند تا در مسابقه آواز یوروویژن به نمایندگی از اسیلند شرکت کنند. در این مسیر اتفاقات و چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو می‌شوند لحظات خنده‌دار و شادی را بری تماشاگران می‌سازد. در کنار این کمدی خوب روایت عاشقانه آن‌ها را در هیجان این مسابقه دل‌انگیز خواهد بود.

dvEgnnvmspmZGzCWFGNGTH 970 80.jpg

همیشه شاید من باش (Always Be My Maybe)

فیلمی آسیایی-آمریکایی با داستانی عاشقانه و طنز درباره زن و مردی جوان به نام ساشا و مارکوس است که از کودکی به یک‌دیگر علاقه داشتند و اکنون بعد از 15 سال بی خبری یک‌دیگر را ملاقات می‌کنند. ساشا برای افتتاح رستورانی جدید به سان‌فرانسیسکو آمده و همین منجر به ملاقت مجدد این دو می‌شود. ساشا یک سرآشپز خبره و مشهور است و مارکوس یک موسیقی‌دان ناموفق، در نتیجه هرچند به یک‌دیگر علاقه‌مند هستند اما دنیاهای متفاوتی دارند. همین موضوع چاشنی طنز ماجرا خواهد شد.

aqDDfPkekFykhWjefuF3vL 970 80.jpg

یک فرد بزرگ (Someone Great)

داستانی عاشقانه و کمدی از سه دوست که آخرین روز مجردی خود را در شهر نیویورک کنار یک‌دیگر میگذارنند. داستانی شیرین از دوستی این سه و مسیری که بعد از پایان مجردی خواهند داشت. لحظاتی شاد، حتی در حین خرید این سه دوست از یک فروشگاه خاطره خوبی برای شما خواهد ساخت.

AAAABTnCuDdardhCYfcxYRcwES6GjXNZXn

مونتی پایتون: زندگی برایان (Monty Python’s Life of Brian)

خدمه مونتی پایتون جمع می‌شوند و جشن زندگی برایان را برپا می‌کنند. این فیلم به یک اثر ماندگار تبدیل شده است. شرایط مختلف و شوخی‌های غیرعادی این فیلم لحظات طنز و شادی را می‌سازد. اکنون چهلمین سالگرد انتشار فیلم زندگی برایان است. ترکیب کردن شوخی‌ها در داستانی تاریخی فضای جالبی را خواهد ساخت. این کمدی کلاسیک بعد از 40 سال لایق قرار گرفتن در این لیست می‌باشد.

ENDXQhKhPR5casE72r4uHX 970 80.jpg

کشور شراب (Wine Country)

کارگردانی امی پهلر برای نخستین بار با جمع کردن بازیگران فیلم شنبه شب زنده، صورت گرفته‌است. امی پهلر در کنار مایا رودلف، راشل دراتچ، پائولا پل، آنا گاستیر، امیلی اسپیوی و تینا فی بازی خواهد نمود. گاهی اوقات تشخیص بداهه بودن دیالوگ‌ها یا جز فیلم‌نامه بودن در این گروه دشوار است. آن‌‌ها جوری شوخی می‌کند که بسیار با شخصیتشان هماهنگ است. گروهی متشکل از شش دوست که قصد دارند آخر هفته در کنارهم جشنی برپا کنند. زیاده‌روی آن‌ها در خوردن نوشیدنی زمینه‌ساز جریان کمدی این ماجراست.

EfXZ7dDFSNGu9Vtk5XFUR6 970 80.jpg

دولمیت نام من است (Dolemite Is My Name)

ادی مورفی در این فیلم کمدی خانوادگی ایفای نقش کرده است. این فیلم یکی از بهترین درخشش‌های اون در ابتدای کار بود. مورفی در نقش رودی ری مور با رویای ثروت‌مند شدن از دنیای موسیقی به تجارت فیلم وارد خواهد شد. او شرکتی با نام دولمیت ثبت می‌کند و به چالش‌های کمدی و دراماتیکی روبرو خواهد شد. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به وسلی اسنایپس، تیتوس برگس، کریگ رابینسون، کیگان‌مایکل کی اشاره نمود.

7zm9xJ5fBMXc4jeTjFErtG 970 80.jpg

اصول مراقبت (The Fundamentals of Caring)

بر اساس رمانی از جاناتان اویسون، ساخته شده است. فیلم اصول مراقبت روایت‌گر داستان سفری جاده‌ای در مرز کمدی و درامی تلخ، که با زیرکی تمام ساخته شده است می‌باشد. پاول رود در نقش بن ظاهر شده است، که بعد از مرگ پسرش زندگی او دچار تغییر شده است. او به عنوان مددکار و سرپرست یک گروه نوجوان مشغول به کار است. با درخواست یکی از نوجوانان مبتلا به دیتسروفی عضلات به نام ترور (با بازی کریگ رابرتز) از او، راهی سفری جاده‌ای برای دیدن عمیق‌ترین گودال جهان می‌شوند. آن‌ها مانند رفقای صمیمی در این سفر لحظات شاد و عمیقی خواهند ساخت. نکته‌ی جالب دیگر این فیلم نقش آفرینی سلنا گومز است.

jEnfxvuawarDxjMoTYpkTi 970 80.jpg

کری پیلبی (Carrie Pilby)

بل پاولی به بازی‌های درخشان خود در فیلم‌های درام ادامه می‌دهد. این بار در فیلم کری پیلبی با کارگردانی سوزان جانسون (از فیلم به پسرانی که قبلا دوست داشتم که در همین مطلب معرفی شد) ایفای نقش کرده است. پاولی در نقش فارق‌ التحصیل 19 ساله دانشگاه هاروارد ظاهر شده است. او دوبرابر سنش مهارت و هوش دارد. غرور و دانش بیش از سن او باعث تنهاییش شده است. او تصمیم می‌گیرد تا راهی سفری شود و از مهارت‌های خود بیشتر بهره بگیرد. در این مسیر درام‌های شکل گرفته لحظات سرگرم‌‌کننده‌ای را برای شما خواهد ساخت.

d5nMjxZuQHRuq3ZFQrDAXL 970 80.jpg

نسخه چهل ساله (The Forty-Year-Old Version)

رادا بلانک فیلمی برگرفته از شرایط زندگی خود را کارگردانی کرده است. او نقش رادا را بازی می‌کند. رادا موفقیت‌هایی را در دهه اخیر زندگی خود به دست آورده و حالا به سن 40 سالگی و چالش‌هایش رسیده است. او رویای رپر شدن در سر دارد و پسری آهنگساز در این مسیر او را حمایت خواهد کرد. اگر به دنبال خنده بسیار هستید این فیلم مناسب شماست. زیرا سکانس‌هایی پر از سوژه‌های طنز در انتظار شما خواهد بود.

U7myk3SGWiPp3LMDEF6WS9 970 80.jpg

مرغ عشق (The Lovebirds)

سکانس‌های خنده‌دار یکی پس از دیگری سرازیر می‌شوند. ایسا را و کمیل نانجیانی در نقش دو مرغ عشق ظاهر شده‌اند. شرایطی که لحظه به لحظه برای دو چالش برانگیزتر و طنزتر می‌شود. یک کمدی رئال که از تصادف اتوموبیل آغاز شده و وارد دنیای جنایتکاران می‌شود. نانجیانی یک بازیگر ماهر در فیلم‌های درام درمورد روابط روزمره است. این فیلم را از دست ندهید.

pQn2pqDgMYaP4ZKk4rSUw 970 80.jpeg

جشن عروسی (The Prom)

یکی از بهترین‌ اثار رایان مورفی در نتفلیکس که نامزد جایزه گلدن گلوب نیز شد. بازی مریل استریپ و نیکول کیدمن، دوستاره محبوب هالیوودی در این فیلم کمدی موزیکال آن را درخشان‌تر نیز کرده است. سرمایه‌گذاری عظیم رایان مورفی و خلق یک فیلم شاد با یک صحنه برای اجرای موسیقی تحسین برانگیز است. یک نمایش بزرگ موسیقی با حضور ستاره‌های درخشان در کنار لبخندهای ساده و زیبا؛ لحظاتی به یادماندنی و پر زرق و برق از یک مهمانی خاص را خواهد ساخت.

prom

لگد و جیغ زدن (Kicking and Screaming)

داستان گروهی از دوستان در دهه 1990 که سال اول تحصیل خود را در دانشگاه می‌گذرانند. آنها با چالش‌های دنیای بزرگسالان مواجه خواهند شد که برایشان تازگی دارد. این ایده همیشه سوژه طنز خوبی برای این سبک از کمدی بوده است. آنها هرکاری که به فکرشان می‌رسد بی ملاحظه انجام می‌دهند و ناگهان متوجه موانعی در رفاقت خود می‌شوند.

pQCTmzjCx69LoFQSYBdVHQ 970 80.jpeg

تصنیف باستر اسکروگز (The Ballad of Buster Scruggs)

برادران کوئن این‌بار سبک انحاصری و خاص خود را به دنیای وسترن و غرب قدیم آوره‌اند. فیلمی با شش داستان کوتاه در مرزهای آمریکا که طیف گسترده‌ای از شخصیت‌ها را به شما معرفی خواهد کرد. داستانی از انواع جنایتکاران، سارقان بانک و ماموران که مروری بر تمامی داستان‌های برادران کوئن است. به نوعی آن‌ها خلاصه‌ای از تمامی داستان‌های کوتاه خود را به یک‌دیگر پیوند داده‌اند تا این اثر بی‌نظیر را بسازند. در انتظار درامی قوی، کمدی عمیق و سیاهی باشید که شمارا به فکر فرو خواهد برد.

bzHL4FkENs2qaMp5Uv47E3 970 80.jpg

مثل آب خوردن (Easy A)

اما استون مثل آب خوردن در نقش یک نوجوان علیه سیستم در صفحه مجازی خود شورش می‌کند. او برای پیش بردن اهداف خود می‌گذارد هم‌کلاسی‌هایش او را قضاوت کنند. بازی پاتریشیا کلارکسون و استنلی توچی در نقش والدین او این فیلم را به یکی از بهترین کمدی‌ها تبدیل می‌کند.

81fK0LoXG4L. SY606

جسیکا جیمز باورنکردنی (The Incredible Jessica James)

کمدی دیگر از نتفلیکس که باتوجه به برخوراری از برخی کلیشه‌ها با استفاده از بازیگران خوب، آن‌را به فیلمی عالی تبدیل کرده است. جسیکا ولیامز در نقش جسیکا جیمز 20 ساله حاضر شده است. او رابطه خود با دیموند (لیکیت استنفیلد) را برهم زده است. داستانی عاشقانه لحظاتی سرگرم‌کننده و با لبخند برای شما خواهد ساخت.

منبع: gamesradar.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید