اپلیکیشن Google Messages در آپدیت جدید خود چه تغییراتی خواهد داشت؟

توسط محمد امین نعمتی
اپلیکیشن Google Messages در آپدیت جدید خود چه تغییراتی خواهد داشت؟

اپلیکیشن Google Messages طی سال‌های گذشته به اپلیکیشن پیش‌فرض فرستادن و دریافت پیامک در دستگاه‌های اندرویدی تبدیل شده است.

این اپ شبیه به iMessage پروتکل رایج SMS را زیر یک پلتفرم جدیدتر مبتنی بر اینترنت که در اندروید RCS نام دارد، لایه‌بندی می‌کند.

در جدیدترین کالبدشکافی APK نسخه 8.1.050 اپ Google Message که توسط تیم XDA-Developers انجام شده است، آن‌ها متوجه یک متن داخل کد شدند که نشان می‌دهد این اپلیکیشن دو قابلیت جدید دریافت خواهد کرد: توانایی سنجاق کردن پیام‌ها در بالای فهرست یک گفتگو و قابلیت «ستاره‌دار کردن» پیام‌های فردی از یک گفتگو. XDA با موفقیت توانسته است قابلیت سنجاق کردن گفتگو را فعال کند.

اپلیکیشن Google Messages در آپدیت جدید خود چه تغییراتی خواهد داشت؟اپلیکیشن Google Messages در آپدیت جدید خود چه تغییراتی خواهد داشت؟

سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی مانند واتساپ، iMessage و تلگرام از خیلی وقت پیش قابلیت سنجاق کردن یک گفتگو را داشتند تا به دنبال آن همیشه در بالا باشد.

از اضافه شدن این قابلیت باید به اپلیکیشن پیش‌فرض ارسال و دریافت پیامک اندروید خوشحال باشیم. همچنین این تیم اشاره کرده است که قابلیت ستاره‌دار کردن برای علامت‌گذاری پیام‌ها ممکن است یک نشان ستاره را نشان دهد تا آن‌ها در یک گفتگو قابل تشخیص باشند، اما همچنین این امکان وجود دارد که کاربر بتواند پیام‌های ستاره‌دار شده را فیلتر کند.

مانند تمام قابلیت‌هایی که از طریق چنین کالبدشکافی‌هایی مشخص می‌شوند، تکمیل نهایی و اجرایی شدن آن‌ها هرگز ضمانت شده نیست.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید