دیزو اولین زیر برند ریلمی برای محصولات AIoT رسما معرفی شد

توسط محمد امین نعمتی
دیزو اولین زیر برند ریلمی برای محصولات AIoT رسما معرفی شد

همان‌طور که هفته پیش گزارش دادیم، ریلمی خبر داد قصد دارد برای پلتفرم TechLife خود یک زیر برند جدید به اسم «D» معرفی کند. حالا اسم این زیر برند رسما دیزو (Dizo) اعلام شده است.

دیزو اولین زیر برند ریلمی برای محصولات AIoT رسما معرفی شد

دیزو در دسته محصولات خانه هوشمند، مراقبت هوشمند، لوازم جانبی و سرگرمی هوشمند به کمک زنجیره تامین، طراحی صنعتی ریلمی و تجربه این شرکت در زمینه AIoT (هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء) فعالیت خواهد کرد.

زیر برند جدید همچنین از پشتیبانی گسترده پس از فروش ریلمی در هند بهره می‌برد که بیش از 310 شهر را در هند با بیش از 320 مرکز خدمات تحت پوشش قرار می‌دهد.

این خبر اتفاق بزرگی است، چون دیزو ماموریت دارد راه‌حل‌های مبتکرانه و متنوع AIoT را در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار دهد. برند جدید تجربه یک زندگی هوشمند، کارآمد و متصل به یکدیگر را برای مصرف‌کنندگان فراهم خواهد کرد.

«Madhav Sheth» مدیر ارشد اجرایی ریلمی در هند و اروپا در توئیتر گفته است «به عنوان اولین برند اکوسیستم TechLife ریلمی، با هیجان بالا باید بگوییم دیزو در حال حاضر محصولات عالی در صف تولید برای عرضه به مصرف‌کنندگان خود دارد.»

هنوز مشخص نیست چه زمانی باید منتظر اولین محصولات با برند دیزو باشیم، ولی براساس شایعات قبلی اولین تلاش این شرکت در بخش ایرفون‌های بلوتوثی است.

این برند انتظار می‌رود در کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی، آفریقایی، جنوب و شمال آمریکا حضور داشته باشد.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید