تصاویری با کیفیت از گوشی هواوی p50 فاش شد

توسط سمانه

به تصاویر رندر باکیفیت دیگری از هواوی p50 خوش آمدید.

این رندرها توسط افشاگری درز پیدا کرده است و بر اساس شایعات و نقشه‌های فاش شده می‌باشد.

هواوی P50 بسیار شبیه به مدل پرو از این سری است، همان چیزی است که از تصاویر منتشر شده از P50 پرو دیده بودیم. دو دایره بزرگ برای قرار دادن لنزهای دوربین وجود دارد.رندرها برای مجموع چهار دوربین، دو لنز را در هر دایره نشان می‌دهند.

Huawei P50 leaks in high-quality rendersاز گوشی هواوی p50 انتظار می‌رود که دارای یک دوربین استاندارد با زاویه دید خیلی عریض و یک تله فوتو (غیر پریسکوپی) باشد. در حالی‌که P50 Pro دارای پریسکوپ گسترده + زاویه خیلی باز و عریض + تله فوتو (لنز پریسکوپی) و یک دوربین 3D ToF خواهد بود.

انتظار می رود سنسور اصلی حداقل دو گوشی از سری P50 (احتمالاً Pro و Pro +) سونی IMX800 باشد، که اولین سنسور 1 اینچی طراحی شده برای تلفن های هوشمند به شمار می‌آید. همچنین جانشین سنسور IMX700، سنسور اصلی در سری P40 عمل می کند.

Huawei P50 leaks in high-quality renders

هواوی p50

P50 هواوی گفته شده است که در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و بژ راهی بازار می‌شود. گزارش شده است که رونمایی سری P50 با تاخیر مواجه شده است، انتظار می رفت تا پایان ماه مارس باشد ولی اکنون قرار است اواخر آوریل یا حتی احتمالاً ماه مه-ژوئن نیز باشد.

برای گوشی‌های این سری از تراشه کایرین ۹۰۰۰ استفاده خواهد شد و اولین باری است که سیستم عامل اختصاصی هوآوی یعنی هارمونی برروی این گوشی‌ها نصب می‌شود.

      

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید