رونمایی FCC از تصاویر ایربادهای نوکیا لایت (BH 205)

توسط فرشته داورپناه

یک برگه‌ی صدور گواهینامه جدید از آژانس نظارتی ایالات متحده، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، اطلاعاتی در مورد هدفون بی سیم آینده‌ی نوکیا (TWS) ، ایرباد‌های نوکیا لایت با شماره مدل BH 205 ارائه کرده است. دستگاه چندین مرحله توسعه را پشت سر گذاشته است که اوج آن صدور گواهینامه FCC است و باید ظرف مدت کوتاهی روانه ی بازار شود.
نوکیا یک رویداد برنامه ریزی شده در تاریخ 8 آوریل 2021 برگزار می‌کند و به احتمال زیاد ایربادهای نوکیا لایت TWS در آن قرار دارند. با این حال، این شرکت هنوز جزئیاتی از دستگاه‌های برنامه ریزی شده برای رونمایی در جریان رویداد 8 آوریل را ارائه نمی‌دهد.
تصاویر ایرباد‌های نوکیا لایت نیز در صفحه‌ی صدور گواهینامه فاش شده که انتخاب‌های طراحی و مشخصات هدفون‌های آینده را نشان می‌دهند. می‌توان از تصاویر بصری اندازه‌ی کلی دستگاه، برخی از اجزای دیگر، مکانیزم‌های داخلی، کیف شارژ آن و یک راهنمای کاربر را که تنها بخشی از جزئیات ارائه شده است، دید.
SmartSelectImage 2021 04 01 00 06 50
گواهینامه‌ی FCC نشان می‌دهد که سه مجموعه سَری هدفون برای دستگاه، یک درگاه شارژ USB Type C و یک کیف شارژ که یک باتری را با ظرفیت 400 میلی آمپر ساعت در خود جای داده است نیز وجود دارد. اگرچه از عمر باتری ایربادها و کیف شارژ با شارژ اطلاعات کاملی در دست نیست، اما خود هدفون‌ها هر دو باتری 40 میلی آمپری خواهند داشت.
SmartSelectImage 2021 04 01 00 09 57
یادداشت‌ها و تصاویر طراحی نشان می‌دهد که هدفون‌های بی سیم دارای طراحی پایه و یک دکمه‌ی لمسی برای کنترل تماس و پیمایش موسیقی هستند. انتظار می رود که دستگاه مانند چندین هدفون TWS دیگر، با دستگاه‌های اندروید و آی او اس سازگار باشد.
هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه‌ی حدودی پیش بینی شده‌ی هدفون بی سیم BH 205 بر اساس مشخصات آن در مورد ظرفیت باتری در دسترس نیست. باید انتظار داشت که قیمت برای تعداد زیادی از مشتریان هدف مقرون به صرفه باشد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید