Black Shark 4 Pro با تراشه اسنپ دراگون 888 در لیست Geekbench قرار گرفت

توسط مهرناز شهریاری

Black Shark در زمینه عرضه دستگاه‌های Black Shark 4 فعالیت زیادی نداشته است. انتظار می‌رود این شرکت دو گوشی هوشمند را در این سری به بازار عرضه کند. با این حال، قبل از عرضه، نسخه احتمالی Black Shark 4 Pro در Geekbench مشاهده شده است.

گوشی هوشمند با شماره مدل KSR-A0 در Geekbench 5 با رمز ‘Kaiser’ دیده شده است. قبلاً گزارشاتی را در خصوص این دستگاه دیده بودیم و اعتقاد بر این بود که Black Shark 4 باشد. با این حال، یک خبرچین اخیراً گفت که این شرکت برنامه‌های خود را تغییر داده است.

طبق گزارش‌ها، سری Black Shark 4 شامل دو دستگاه خواهد بود : Black Shark 4 و Black Shark 4 Pro. گفته می‌شود نسخه Pro از تراشه پرچمدار اسنپدراگون 888 برخوردار است در حالی که نسخه معمولی با اسنپدراگون 870 SoC تجهیز شده است.

مشخصات گوشی Black Shark 4 Pro

لیست Geekbench

برای روشن شدن موضوع، دو گوشی هوشمندی که متعلق به سری Black Shark 4 هستند، به لطف گواهینامه‌های مختلف مانند TENAA، 3C، دارای کد رمز زیر هستند:

  • Black Shark 4

نام کد: SHARK PSR-A0(3C)

  • Black Shark 4 Pro

نام کد: SHARK KSR-A0(TENAA)

صحبت از لیست Geekbench است، نتوانستیم این اطلاعات را در پایگاه داده Geekbench پیدا کنیم. با این حال، MySmartPrice ابتدا آن را گزارش کرده و از تصاویر می‌توان دریافت که دستگاه دارای گرافیک Aderno 660، رم 12 گیگابایتی، سیستم عامل اندروید 11 و امتیازات 1،140 و 3،754 در دسته‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای است.

اگر مشخص شود این دستگاه همان نوع “Pro” است، احتمالاً از یک صفحه نمایش 6.67 اینچی + FHD با نسبت ابعاد 20: 9 برخوردار است. این کاهش از رزولوشن 1440p نسبت به مدل قبلی است. این دستگاه‌ها همچنین می‌توانند تا 12 گیگابایت رم، 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی، باتری 4500 mAh با پشتیبانی از شارژ سریع 120 وات داشته باشند.

با وجود شرکت‌هایی مانند Nubia، ASUS که نسخه‌های برتر رم 16/18 گیگابایتی را انتخاب می‌کنند، اگر Black Shark در سال 2021 به این باند بپیوندد تعجب نخواهیم کرد.

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید