پیت لائو حسگرهای IMX766 و IMX 789 در وان پلاس 9 Pro را به معرض نمایش میگذارد

توسط فرشته داورپناه

وان پلاس 9 Pro در تاریخ 23 مارس روانه ی بازار می شود و در ساخت، خصوصاً برای دوربین هایش که توسط شرکت هسل بلاد ساخته شده اند، مورد تحسین فراوانی قرار گرفته است.
جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی توسط پیت لائو مدیر عامل وان پلاس در توییتر منتشر شده است.

او دو نمونه دوربین از دوربین های زاویه دید اصلی و دوربین فوق عریض, اشاره به حسگرهای به همین اندازه قدرتمند آنها, وان پلاس Pro 9پیش رو را به اشتراک گذاشت.
از گفته های لائو در می یابیم که دوربین اصلی این گوشی IMX789 خواهد بود که شخصی سازی شده ی سونی IMX789 است، در حالی که دوربین فوق عریض از سونی IMX766 استفاده خواهد کرد.

حسگر اصلی IMX789 که از ایزوی نیتیو دوگانه و فوکوس خودکار فول‌پیکسل تمام‌جهتی بهره‌مند است، می‌تواند ویدئوی 4K با نرخ ۱۲۰ فریم ‌بر ثانیه ضبط کند و توانایی پشتیبانی بلادرنگ از پردازش ویدئوی HDR را دارد.

این حسگر از فناوری Digital Overlap HDRا(DOL-HDR) که توسط سونی توسعه داده شده است پشتیبانی می‌کند. DOL برخلاف نوع Staggered HDR، می‌تواند چندین نوردهی را هم‌زمان ثبت کند که به حذف جلوه‌ی شبح حاصل از اشیاء متحرک می‌انجامد. IMX766 برای دوربین فوق عریض در زیر یک لنز بدون فرم قرار می گیرد که باعث کاهش اعوجاج از 20٪ به حدود 1٪ می شود.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید