صفحه نمایش های انعطاف پذیر و کشویی سامسونگ در راه هستند!

توسط سوگند صفری
صفحه نمایش های انعطاف پذیر و کشویی سامسونگ

Samsung Display تایید کرد که در حال کار روی صفحه نمایش های انعطاف پذیر و کشویی است. صفحه نمایش هایی مشابه با آنچه در رویداد CES 2021 در گوشی ال جی ای که نمایش داده شد دیدیم. بخش تولید صفحه نمایش کمپانی سامسونگ، اطلاعات جذاب بیشتری را نیز به اشتراک گذاشته است.

چوی کوون یانگ، معاون ارشد Samsung Display، در سخنرانی پس از انتشار گزارش مالی شرکت گفت که نخستین صفحه نمایش های انعطاف پذیر و کشویی سامسونگ امسال رونمایی خواهند شد. میتوان حدس زد که بخش تولید موبایل کمپانی سامسونگ اولین بخشی خواهد بود که از این صفحه نمایش های انعطاف پذیر و کشویی استفاده خواهد کرد، البته این امر هنوز صراحتا تایید نشده.

در این میان شاهد مجهز شدن صفحه نمایش گوشی های سری flip و fold به تکنولوژی های جدید خواهیم بود. کمپانی سامسونگ در عین حال، برای پیشی گرفتن از رقبا در بازار صفحه نمایش های OLED معمولی، که رقابت در آن به طور فزاینده ای رو به افزایش است، بر ویژگی هایی همچون سرعت رفرش متغیر و مصرف پایین تر باتری تکیه خواهد کرد. متاسفانه در باره این که گوشی های Z Flip3 و گلکسی Fold3 به چه تکنولوژی هایی مجهز خواهند بود صحبتی نشده است.

لینک‌های سودمند در همین رابطه:

مقایسه اندروید 11 و iOS 14: کدام برای شما بهتر است؟

مقایسه اپل واچ 6 و گلکسی واچ 3‌: تقابل دو پرچمدار برای کسب عنوان بهترین ساعت هوشمند

بررسی کامل و تخصصی اپل واچ 6: ساعت هوشمند جذاب اپل

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید