آنر V40: بازگشت گوگل پلی به محصولات آنر؟

توسط امیرحسین حیدرزاده

ما در تاریخ 18 ژانویه منتظر پرچمدار جدید آنر بودیم. به دلیل برنامه ریزی و آماده سازی محل، معرفی V40 عقب افتاد. این تلفن 5G در تاریخ 22 ژانویه معرفی خواهد شد.

برخی از منابع می‌گویند: دلیل تاخیر 4 روزه آنر، فروشگاه گوگل است. آنر می‌خواهد که تلفن جدید این شرکت با گوگل پلی عرضه شود.

هوآوی از سال 2019 تحریم است. هوآوی و برند‌های وابسته اجازه استفاده از گوگل پلی را ندارند. این اتفاق فروش تلفن‌های غول چینی در غرب را با مشکل رو به رو می‌کند.

آنر V40: باز گشت گوگل پلی به محصولات آنر؟

آنر زیر مجموعه هوآوی بود. تحریم‌های هوآوی، آنر را تحت تاثیر قرار می‌داد. به همین دلیل شرکت هوآوی برند آنر را فروخت. با فروش آنر، این شرکت از تحریم‌های آمریکا خارج شد.

به نظر می‌رسد آنر مجوز استفاده از گوگل پلی را دریافت کرده است. بعد از تحریم‌های آمریکا، آنر V40 اولین تلفن با گوگل پلی خواهد بود.

مشخصات آنر V40

این تلفن همراه از یک نمایشگر 6.72 اینچی OLED با نرخ نو سازی تصویر 120 هرتز استفاده می‌کند. تراشه دایمنسیتی 1000 از شرکت مدیاتک پردازش را انجام می‌دهد.

سنسور 50 مگاپیکسلی در مرکز دوربین چهارگانه آن قرار دارد. تلفن همراه آنر از شارژ سریع 66 وات با سیم و شارژ سریع 55 وات بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

آنر V40: باز گشت گوگل پلی به محصولات آنر؟

امیدواریم برند آنر به گردانه بازی باز گردد. اما سوالات زیادی پیش می‌آید: آیا برند آنر هم‌چنان از مجیک UI استفاده خواهد کرد؟ مجیک UI رابط کاربری ساخته شده برای سیستم عامل هارمونی است.

آیا تلفن‌های موجود آنر می‌توانند از فروشگاه گوگل استفاده کنند؟ برای جواب به این سوالات باید صبر کنیم.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید