شیائومی اولین نمونه تصاویر دوربین 108 مگاپیکسل گوشی Mi Mix Alpha را منتشر کرد

توسط محمد امین نعمتی

زمانی که به گوشی Mi Mix Alpha نگاه می‌کنید واقعا تحت‌تاثیر نمایشگر آن قرار نگرفتن سخت است ولی به همان شکل دوربین «عقب» 108 مگاپیکسل این دستگاه بی‌نظیر است. این شرکت چندین نمونه تصویر این دوربین را منتشر کرده است و با آن که اندازه آن‌ها کم شده است و تنها برش تصویر با اندازه اصلی هستند ولی مقدار جزئیات هر تصویر را به خوبی نشان می‌دهند.

شیائومی اولین نمونه تصاویر دوربین 108 مگاپیکسل گوشی Mi Mix Alpha را منتشر کرد

این گوشی یک دوربین 12 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 2 برابر دارد، گرچه زوم دیجیتال حسگر اصلی غول‌پیکر با اندازه 1/1.33 اینچ نیز نتیجه بسیار خوبی به همراه دارد.

دریچه دیافراگم f/1.7 این حسگر به ویژه زمانی که در شب به داخل زوم می‌کنید به آن کمک خواهد کرد تا جای ممکن نور جمع‌آوری کند. فناوری ترکیب پیکسل نیز حتی باعث افزایش بهتر تصویر خواهد شد تا تصاویر 27 مگاپیکسل شکل گیرد.

اولین نمونه تصاویر دوربین 108 مگاپیکسل گوشی Mi Mix Alpha را منتشر کرد 1اولین نمونه تصاویر دوربین 108 مگاپیکسل گوشی Mi Mix Alpha را منتشر کرد 4اولین نمونه تصاویر دوربین 108 مگاپیکسل گوشی Mi Mix Alpha را منتشر کرد 2

در ابتدای مطلب ما کلمه «عقب» را داخل گیومه قرار دادیم چون تقریبا در این بخش به همان مقدار نمای «جلو» نمایشگر وجود دارد. به عبارت دیگر کاربر می‌تواند با استفاده از دوربین اصلی 108 مگاپیکسل یا دوربین 20 مگاپیکسل اولترا واید با میدان دید 117 درجه تصاویر سلفی بگیرد.

البته باید توجه کنید قیمت بالای گوشی Mi Mix Alpha باعث می‌شود این گوشی بیشتر دستاورد فناوری شیائومی را نشان دهد، مانند هدفی که بیشتر گوشی‌های تاشو دارند.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

2 دیدگاه

گوشی گلکسی اس 11 سامسونگ دوربین 108 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 5 برابر خواهد داشت - روکیدا شنبه 6 مهر 1398 ساعت 11:55 - 11:55

[…] گلکسی اس ۱۱ به همراه دوربین پریسکوپ جدید و دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسل معرفی خواهند […]

پاسخ
نمونه‌های منتشر شده از خروجی دوربین Mi Mix Alpha + تصاویر - روکیدا شنبه 6 مهر 1398 ساعت 15:16 - 15:16

[…] گزارش روکیدا، هنگامی که به شیائومی Mi mix Alpha نگاه می‌کنیم بسیار سخت است که نمایشگر فوق‌العاده و […]

پاسخ

دیدگاهی بنویسید