تحویل بسته‌های آمازون در صندوق عقب خودروهای کمپانی هوندا (Honda) !

توسط مهرناز شهریاری
ارسال درون خودرویی آمازون

کمپانی آمازون، همچنان در حال گسترش خدمات ارسال بسته‌های خود می‌باشد. شاید به دلیل آنکه شما بهانه‌ای برای نخریدن محصول مورد نظر خود، نداشته باشید. در سال 2018، سرویس ارسال درون خودرویی برای صاحبان خودروهای ولو (Volvo) و جنرال موتورز (GM) اجرا شد. همچنین به کمپانی‌های فورد (Ford) و لینکلن (Lincoln) نیز پیشنهاد همکاری داده شد. اکنون، این غول تجارت الکترونیک، امکان استفاده از خدمات ارسال درون خودرویی خود را، برای صاحبان خودروهای هوندا نیز، ارائه می‌کند. یعنی هرجایی که خودرو پارک شده باشد، بسته مورد نظر را ارسال کرده و درون خودروی شما قرار می‌دهند.

ارسال درون خودرویی آمازون

طبق قوانین این سرویس، برای استفاده از مزایای آن، مستلزم داشتن برخی شرایط خاص هستید. مدل خودروی شما، باید Accord، Accord Hybrid، Insight، Passport، Pilot و یا Odyssey trims باشد. به علاوه، باید عضو سامانه بوده و در یکی از 50 شهری که توسط این سرویس پوشش داده می‌شوند، قرار داشته باشید.

بعد از دانلود اپلیکیشن کلید آمازون (Amazon Key)، آن را به حساب خود در سایت متصل کنید. سپس اطلاعات خودروی خود را وارد کرده و گواهی HondaLink خود را ارائه دهید. اگر در قسمت آخر سفارش، گزینۀ تحویل در خودرو را انتخاب کنید، خودروی شما باید بین ساعات 11 صبح و 3 بعد از ظهر، در آدرسی که وارد کرده‌اید (نهایتاً تا دو بلوک این‌طرف و آن‌طرف)، قرار داشته باشد. بدین ترتیب پیک آمازون، خودروی شما را با استفاده از GPS پیدا کرده، بسته را در داخل ماشین قرار داده و سپس آن را قفل می‌کند. بدون اینکه نیازی به دخالت شما باشد. در حالی که اپلیکیشن HondaLink مجانی است، پکیج خدمات از راه دور، بعد از سه ماه استفاده آزمایشی، سالانه 110 دلار هزینه دارد. اپلیکیشن آمازون، هزینه‌ای اضافه بر این از کاربران دریافت نمی‌کند و این موضوع، از مزایای دیگر استفاده از اپلیکیشن Amazon Key است.

 

منبع: www.engadget.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

1 دیدگاه

آشنایی با سفیران مرکز پردازش آمازون: سربازان آمازون در شبکه های مجازی که از این شرکت دفاع می کنند! - روکیدا چهارشنبه 13 شهریور 1398 ساعت 21:00 - 21:00

[…] سیاه پی‌آر» می‌نامد. چه این روش قدیمی باشد یا جدید، آمازون بسیار زیرکانه و زیرپوستی در حال دستکاری افکار عمومی […]

پاسخ

دیدگاهی بنویسید