پیشنهادات سامسونگ برای عکاسی بهتر در تابستان با گوشی گلکسی اس 10

توسط محمد امین نعمتی

گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ در حال رقابت برای کسب عنوان بهترین گوشی سال است که بدون شک یکی از دلایل آن دوربین سه گانه عقب این پرچم‎دار عالی است. حالا غول دنیای فناوری کره 7 نکته حرفه‎ای برای عکاسی در تابستان منتشر کرده است.

پیشنهادات سامسونگ برای عکاسی بهتر در تابستان با گوشی گلکسی اس 10

گلکسی اس 10 سه دوربین در پنل پشتی با آرایش افقی دارد، یک لنز اصلی 12 مگاپیکسلی با گشادگی دریچه دیافراگم متغیر، یک لنز تله‎فوتو 12 مگاپیکسلی با زوم دو برابر و یک لنز اولترا واید 16 مگاپیکسلی.

علاوه بر این دوربین جلو یک حسگر 10 مگاپیکسلی با گشادگی دریچه دیافراگم f/1.9 و فناوری فوکوس خودکار تشخیص فازی پیکسل دوتایی است.

تمامی این مشخصات روی کاغذ عالی به نظر می‎رسد ولی اگر واقعا بدانید چطور از دوربین این گوشی استفاده کنید در عمل نیز جواب عالی خواهید گرفت.

سامسونگ پیشنهاد می‎کند پرتره‎های لب ساحل خود را با فعال کردن قابلیت فوکوس زنده (Live Focus) بگیرید. همچنین می‎توانید با کمک لنز اولترا واید آسمان آبی ساحل دریا را بهتر ثبت کنید و بخش بیشتری از خط ساحلی را در قاب تصویر قرار دهید.

سامسونگ با توجه به قابلیت Super Steady دوربین گوشی خود به قدرت لرزشگیر آن افتخار می‎کند و می‎توانید بدون لرزش و در حین حرکت فیلم بگیرید. توصیه بعدی سامسونگ در مورد دوربین سلفی است.

پیشنهادات سامسونگ برای عکاسی بهتر در تابستان با گوشی گلکسی اس 10

دوربین سری گوشی‎های گلکسی اس 10 حالات سفارشی‎سازی دارد که از بخش تنظیمات می‎توانید آن‎ها را فعال کنید. یکی از آن‎ها حالت اینستاگرام است که به شما اجازه ثبت یک تصویر و به اشتراک‎گذاری مستقیم آن را در اینستاگرام به صورت پست یا استوری می‎دهد.

همچنین یک حالت اختصاصی عکاسی در شب وجود دارد که اگر به مدت 3 ثانیه بی حرکت باشید بهترین نتیجه را می‎گیرید و در پایان حالت فیلمبرداری اسلوموشن تا جست و خیزهای خود در استخر را به زیباترین شکل ثبت کنید.

اکثر این قابلیت‎ها روی گوشی‎های زیادی وجود دارد تا الزاما برای یک تابستان سرگرم‎کننده با عکس‎های جذاب نیازی به یک گلکسی اس 10 نداشته باشید، اما توصیه‎های سامسونگ را فراموش نکنید.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید