اهمیت استفاده از آی پی امن برای حفظ امنیت اطلاعات شما

توسط مهرناز شهریاری

استفاده از آی پی ایرانی در خارج از کشور در واقع سرویس امن و بسیار ساده‌ای را به کاربران ارائه می‌کند که با استفاده از آن می‌توان به راحتی به سایت‌های داخلی متصل شده و بدون هیچگونه دغدغه‌ای امور شخصی و کاری را انجام داد. استفاده از آی پی امن با کمک وی پی ان ایرانی می‌تواند ضامن حفظ امنیت اطلاعات کاربران باشد. در ادامه این مطلب، در مورد لزوم استفاده از آی‌ پی امن در هنگام دریافت خدمات دولتی از قبیل اتصال به سایت‌های شهرداری و پرداخت بیمه تامین اجتماعی ایرانی های خارج از کشور از طریق خرید vpn ایران  مواردی ارائه خواهد شد.

آی پی ایرانی به چه نوع آی پی گفته می‌شود؟

آی پی به عنوان ‌شناسه دستگاه‌های سخت‌افزاری در شبکه، امکان اتصال کاربران را از طریق اینترنت فراهم می‌کند. رشته اعداد آی پی می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. اما در این مطلب منظور از آی ‌پی همان آی پی ایرانی است که در داخل کشور به دستگاه‌ها تعلق می‌گیرد. معمولاً آی ‌پی‌ها با استفاده از دستورالعمل‌های تنظیم شده و به واسطه برقراری ارتباط می‌توانند وظیفه انتقال اطلاعات را بر عهده بگیرند. در هنگام اتصال دستگاه نیز تبادل اطلاعات از طریق این پروتکل انجام می‌گیرد.

استفاده از آی پی امن برای حفظ امنیت اطلاعات شما

نحوه دریافت و استفاده از vpn ایران

با توجه به مسدودسازی سایت‌های داخلی روی آی ‌پی‌های خارجی، تنها با استفاده از آی پی ایرانی می‌توان به این سایت‌ها متصل شد. در این بین در صورتی که کاربران خارج از کشور بخواهند به سایت‌های دولتی وارد شوند، باید حتماً از آی پی ایران استفاده کنند. استفاده از یک آی پی امن می‌تواند علاوه بر رفع مشکل اتصال به خدمات بانکداری داخلی، از اطلاعات کاربران در شبکه نیز محافظت کند.

ویژگی‌های vpn ایران برای بیمه تامین اجتماعی ایرانی های خارج از کشور چیست؟

با دریافت آی پی ایران، هموطنان خارج از کشور به راحتی می‌توانند به امور بانکی و یا اداری پرداخته و وب سایت‌های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

  • استفاده از یک آی پی امن و مطمئن می‌تواند خیال این کاربران را از نشت اطلاعات خصوصی و محرمانه راحت کند.
  • یک آی پی ایرانی امن و مطمئن که از طریق وی ‌پی ‌ان ایرانی خریداری شده باشد، باید امکان نصب روی کامپیوتر‌ها و لپ تاپ‌ها، گوشی و تبلت با سیستم عامل‌های مختلف را داشته و از پروتکل‌های امن و استاندارد شبکه نیز پیروی کند.
  • خرید  vpn ایران از نوع مطمئن و امن نیز با رمزگذاری داده‌ها باعث حفظ امنیت آن‌ها خواهد شد. در این هنگام تمامی اطلاعات کاربران و داده‌های مربوط به تراکنش‌های مالی بین بانک و یا سایت مورد نظر و کامپیوتر کاربر رمزگذاری شده و امکان دسترسی افراد دیگر به داده‌های کاربران وجود نخواهد داشت.

استفاده از آی پی امن برای حفظ امنیت اطلاعات شما2

مزایای استفاده از آی‌پی ایرانی امن

با استفاده از وی پی ان ایران‌ روی سیستم خود می‌توانید آی ‌پی خود را به آی ‌پی ایران تغییر داده و از طریق آن به بسیاری از فعالیت‌های خود در خارج از کشور از قبیل انجام معاملات در بانک‌های داخلی بپردازید. در واقع لزوم استفاده از آی پی ایران با هدف بالا بردن امنیت شما در حین انجام فعالیت‌های مالی صورت گرفته است. بدین ترتیب یک آی پی امن می‌تواند امکان انجام معاملات بانکی را در داخل سایت‌های بانکی و امکان اتصال به سایت های دولتی برای ایرانی های خارج از کشور را همانند زمانی که در داخل کشور حضور دارند به وجود بیاورد.

امنیت بالا با خرید vpn ایران

یکی دیگر از مزیت‌های آی پی ایران، امنیت بالای آن است که با خرید وی پی ان در خارج از کشور فراهم شده است. استفاده از وی پی ان و اقداماتی از قبیل احراز هویت در زمان فعال‌سازی آن، به کاربر این اطمینان را می‌دهد که از نظر مسأله امنیت خاطر جمع بوده و به راحتی می‌تواند فعالیت‌های مالی خود را در خارج از کشور نیز دنبال کند.

با کمک وی پی ان ایران می‌توان به صورت آنلاین به آی پی ایران دسترسی داشته و بدین ترتیب امکان دریافت خدمات سایت‌های دولتی از قبیل بیمه تامین اجتماعی ایرانی های خارج از کشور نیز وجود خواهد داشت.

خرید از مراکز معتبر

در صورتی که قصد دارید خرید vpn ایران را از خارج کشور انجام دهید، می‌توانید به صورت آنلاین و با پرداخت مبلغ آن را از سایت fa.surftunnels.com تهیه کنید. این سایت وی پی ان ایران را با امنیت کامل در اختیار کاربران قرار داده و با استفاده از آن، امکان ورود به سایت‌های ایرانی و استفاده از خدمات آن‌ها وجود دارد.

استفاده از آی پی امن برای حفظ امنیت اطلاعات شما3

حرف آخر

در صورتی که از ایرانیان حاضر در خارج از کشور هستید و در رابطه با ورود به سایت‌های ایرانی به مشکل برخورد کرده‌اید، می‌توانید با خرید وی پی ان امن ایرانی و استفاده از آی پی ایران به راحتی مشکل خود را حل کنید. البته این موضوع را در نظر داشته باشید خرید وی پی ان باید تنها از مراکز معتبر انجام شود. در غیر این‌صورت علاوه بر ایجاد مشکلات در زمینه اتصال به سایت‌های داخلی، ممکن است خطراتی را در زمینه افشای اطلاعات شخصی نیز برای شما در پی داشته باشد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید