گلکسی S24 اولترا باریک ترین حاشیه را خواهد داشت؟

توسط ماهان

روز گذشته، خبر اعلام شد که گوشی هوشمند گلکسی S24 اولترا از سامسونگ نسبت به مدل نسل قبلی خود اندکی کوچک‌تر خواهد بود. این خبر نشان می‌دهد که این گوشی به نظر می‌رسد که رکوردی جدید را تکرار کند که پیش‌تر توسط مدل پرچمدار گلکسی S10 به ثبت رسیده بود.

یک افشاگر مشهور با نام Ice Universe ادعا می‌کند که نمایشگر جلویی گوشی هوشمند جدید این گوشی، 88 درصد از سطح جلویی آن را پوشش داده و این اطلاعات نشان‌دهنده کمترین نسبت پرچمداری برای گوشی‌های سامسونگ از زمان عرضه گلکسی S10 محسوب می‌شود.

فریم اطراف نمایشگر این گوشی جدید طراحی متقارن نخواهد داشت، اما به همان اندازه باریک خواهد بود. عرض این فریم در بخش‌های بالا و پایین به 3 میلی‌متر و در بخش‌های چپ و راست به 3.42 میلی‌متر خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این تغییر در طراحی چگونه تأثیر می‌گذارد، اما حداقل با مقایسه با گلکسی نوت 10 پلاس و گلکسی S23 اولترا، تفاوت قابل‌توجهی در عرض فریم قابل مشاهده نیست.

برای یادآوری، Ice Universe پیشتر در مورد روند طراحی گوشی‌های هوشمند با نمایشگر آبشاری، طراحی غیر معمول آیفون X اپل، طراحی جدید آیفون 14 و سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ توضیحاتی ارائه داده است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید