آیفون 15 اولترا به جای آیفون 15 پرو مکس؟

توسط ماهان

به گفته گزارش‌های جدید، به نظر می‌رسد که اپل نقشه‌های خود را برای مدل آیفون جدید خود تغییر داده و به جای پسوند “پرومکس”، از پسوند “اولترا” برای محصولات خود استفاده خواهد کرد. در رویداد معرفی اپل در ماه شهریور، انتظار می‌رود مدل آیفون 15 اولترا به جای آیفون 15 پرو مکس معرفی شود. این تغییر به تازگی اعلام شده است و جزئیات بیشتر در مورد این موضوع در شهر سخت افزار مشاهده خواهد شد.

آیفون‌های پرچم‌دار اپل همچنان با قیمت‌های بالا به بازار عرضه می‌شوند و با وجود این، طرفداران بسیاری جذب خود کرده‌اند. به نظر می‌رسد که اپل امسال تصمیم به ارتقاء نامگذاری محصولات خود داشته و این تغییر در نام پسوندها از این نظر مهم است که نمایانگر تغییراتی در رویکرد اپل به بازار و نام‌گذاری محصولات خود می‌باشد.

به گزارش منبع معتبر wccftech، آیفون 15 اولترا مجهز به نمایشگر بزرگ‌تر از آیفون 14 پرو مکس خواهد بود و از دوربین پریسکوپی با بزرگ‌نمایی ۱۰ برابری استفاده خواهد کرد. همچنین از تیتانیوم برای قاب دو گوشی آیفون 15 پرو و آیفون 15 اولترا بهره برده خواهد شد و این مدل‌ها از تراشه 3 نانومتری A17 استفاده خواهند کرد.

با توجه به گزارشات، مشخصات آیفون 15 اولترا به شرح زیر است:

نمایشگر بزرگ‌تر نسبت به آیفون ۱۴ پرو مکس

دوربین پریسکوپی با بزرگ‌نمایی ۱۰ برابری

استفاده از تیتانیوم در قاب گوشی

استفاده از تراشه 3 نانومتری A17

آیفون 15 اولترا به نظر می‌آید با امکانات پیشرفته‌تر و قدرتی بیشتر نسبت به مدل‌های قبلی، توجه کاربران را به خود جلب کند و برای علاقه‌مندان به تکنولوژی اپل گزینه‌ی جذابی باشد.

منتظریم تا ببینیم آیا این تغییرات در نامگذاری و ارتقاء مشخصات تاثیر قابل ملاحظه‌ای بر روی محبوبیت و فروش آیفون‌ها خواهد داشت یا خیر.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید