شرایط پیش‌فروش ایران خودرو در مردادماه 1402

توسط ماهان

گروه صنعتی ایران خودرو در بخشنامه‌ای، جزئیات پیش‌فروش چهار محصول را برای متقاضیان مرحله اول سامانه یکپارچه اعلام کرده است. این شرایط پیش‌فروش ایران خودرو در مردادماه 1402 برای آن دسته از متقاضیانی معرفی شده است که تمایل به دریافت خودروی خود در زمستان 1402 دارند. مشابه گذشته، متقاضیان معتبر این طرح از طریق پیامک معلوماتی از جانب ایران خودرو دریافت کرده‌اند و اسامی متقاضیان را می‌توان از سایت رسمی ایران خودرو دنبال کرد.

محصول اول: سورن پلاس دوگانه‌سوز

نخستین محصول ارائه شده در این شرایط پیش‌فروش ایران خودرو سورن پلاس دوگانه‌سوز است. این خودرو با تنوع رنگ قابل قبولی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. مبلغ پیش‌پرداخت برای خرید این خودرو 149 میلیون تومان است.

پیش‌فروش ایران خودرو برای چهار محصول در مردادماه 1402

محصول دوم و سوم: پژو 207

محصولات دوم و سوم در این بخشنامه پیش‌فروش پژو 207 محبوب هستند. هر دو این محصولات نیز با تنوع رنگ قابل توجهی در اختیار مشتریان هستند. برای ثبت نام در خرید پژو 207 دنده‌ای، حدود 134 میلیون تومان پیش‌پرداخت مورد نیاز است. برای پیش‌خرید پژو 207 اتوماتیک نیز به حدود 168 میلیون تومان پیش‌پرداخت نیاز خواهید داشت. پژو 207 بیشترین میزان تنوع رنگ را بین چهار محصول موجود در این بخشنامه دارد.

محصول چهارم: دنا پلاس معمولی

در نهایت، چهارمین محصول در شرایط پیش‌فروش ایران خودرو، محصول پرفروش و حاشیه‌ساز این شرکت یعنی دنا پلاس معمولی است. این خودرو نیز با تنوع رنگ بالایی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. پیش‌پرداخت مورد نیاز برای ثبت نام این خودرو، حدود 140 میلیون تومان است.

موعد تحویل تمامی خودروها در این بخشنامه فروش، اسفند 1402 اعلام شده است. همچنین نرخ سود مشارکت 17 درصدی و سود انصراف 14 درصدی نیز از جمله دیگر بندهای این شرایط پیش‌فروش می‌باشند. ایران خودرو در بخشنامه‌اش ذکر کرده که مبلغ خواسته شده کمتر از 50 درصد قیمت خودرو است. بنابراین نرخ نهایی در زمان ارسال دعوتنامه و تسویه حساب جهت تحویل خودرو مشخص خواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید