معرفی فیلم آماندلا 2022 Amandla: داستانی باور نکردنی از تقابل دو برادر در برابر هم!

توسط مریم ویژه

با معرفی فیلم آماندلا 2022 Amandla همراه صفحه‌ی فیلم و سریال روکیدا باشید. این فیلم فوق‌العاده در ژانر درام و جنایی ساخته شده است. داستان این فیلم درباره دو برادر است که به چالش عجیبی کشیده می‌شوند. آن‌ها پس از گذراندن کودکی سخت در مقابل قوانین قرار می‌گیرند. این اتفاق باعث می‌شود که وفاداری آن‌ها به یکدیگر تحت تاثیر قرار بگیرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم معرفی فیلم ویولن پدرم 2022 My Father’s Violin را حتما بررسی کنید.

معرفی فیلم آماندلا 2022 Amandla: نامزدی دریافت جایزه بهترین فیلم آفریقایی!

فیلم آماندلا 2022 از جدیدترین محصولات کمپانی بزرگ Netflix است که به زودی اکران خواهد شد. تاریخ اکران این اثر در 21 ژانویه سال 2022 (معادل با شنبه 21 بهمن سال 1401) اعلام شده است. فیلم آماندلا 2022 اثری مشترک از کشورهای کانادا و آفریقای جنوبی است. کمپانی سازنده و تولیدکننده آن که با تهیه‌کنندگان همکاری داشته است Firegrass Films می‌باشد. بودجه ساخت فیلم در حدود 700 هزار دلار تخمین زده شده است. زمان پخش فیلم 1:46:00 دقیقه می‌باشد.

آماندلا ۲۰۲۲

در رسانه IMDB امتیاز فیلم آماندلا 2022 امتیاز 5.5 از 10 را دریافت کرده است. برخی کاربران از خلاقیت کم در فیلم آماندلا 2022 ایراد گرفته بودند. اما همزمان بسیاری از مخاطبین داستان و فیلمنامه آن را فوق‌العاده و بی‌نظیر دانسته‌اند. همچنین به سرگرم‌کننده بودن و هیجان‌های فیلم اشاره کردند. آماندلا یک کلمه آفریقایی می‌باشد و معنای آن قدرت است. فیلم آماندلا توانسته است پیام خود را برای آسیب‌رسان بودن جرم و جنایت‌ها به خوبی به مخاطب منتقل کند. همچنین نقدهای مثبتی نسبت به ایفای نقش بازیگران شده است. این فیلم یک تجربه بسیار عمیق از ماجراهای درام، عاشقانه و اکشن را به تصویر می‌کشد.

فیلم آماندلا ۲۰۲۲

برخی کاربران نسبت به تدوین‌های این اثر نظرهای مثبتی داشته‌اند. بین موسیقی و داستان فیلم با نقش‌‌آفرینی بازیگران یک هماهنگی بسیار مشخصی دیده می‌شود. از دیگر پیام‌های فیلم به این اشاره دارد که گرفتن تصمیم‌های عجولانه چه عواقبی می‌تواند داشته باشد. شما می‌توانید معنای این جمله را دریابید که چرا انتخاب‌های ما سرنوشت ما را تعیین می‌کنند. فیلم آماندلا قدرت، وفاداری، عشق، خانواده، فساد و فرهنگ را به چالش می‌کشد. هرچند که برخی کاربران کاملا مخالف این بوده‌اند. همچنین در جشنواره Septimius Awards 2022 نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر آفریقایی و بهترین فیلم آفریقایی شده بود. معرفی فیلم دختری از پلین ویل 2022 A Girl From Plainville را بررسی کنید.

عوامل و ستارگان فیلم آماندلا 2022

فیلم آماندلا 2022 به کارگردانی و نویسندگی نرینا دی جاگر (Nerina De Jager) ساخته شده است. تهیه‌کنندگی این اثر توسط خود شخص نرینا دی جاگر، گرگ باکل (Greig Buckle) و جارود دی یونگ (Jarrod de Jong) صورت گرفته است. از ستارگان اصلی این فیلم می‌توان به: لموگانگ سیپا (Lemogang Tsipa) در نقش ایمپی، تابو رامتسی (Thabo Rametsi) در نقش نکوسانا، تابیسو ماسوتی در نقش جوانی‌های ایمپی، اسرائیل ماتسکه زولو (Israel Matseke Zulu) در نقش شاکا و لیزا ون دونتر (Liza Van Deventer) در نقش الیزابت که ایفای نقش جذابی داشته‌اند. می‌توانید معرفی فیلم بعد از هر خوشحالی 2022 After Ever Happy را در روکیدا بررسی کنید.

فیلم آماندلا ۲۰۲۲ روکیدا

نگاهی به داستان فیلم آماندلا 2022: دو راهی بین وفاداری و عشق با قدرت و فساد!

داستان فیلم آماندلا 2022 به تراژدی دو برادر می‌پردازد. ماجرایی عجیب از عشق، قدرت و وفاداری که به تصویر کشیده می‌شود. شاید عجیب بنظر نرسد که قدرت، دو برادر جدایی‌ناپذیر را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. این دو برادر در هنگامی که کودک بودند والدین خود را از دست می‌دهند و هر یک به دنبال سرنوشت خودش می‌رود. برادرتر بزرگتر وارد دنیای گنگستری، مافیا و زندگی جنایتکارانه می‌شود. در مقابل می‌توان حدس زد که برادر کوچک‌تر عدالت و پلیس شدن را دنبال می‌کند. اما بعد از اتفاقی دردناک همه چیز تغییر می‌کند. رابطه عاطفی این دو برادر تحت امتحانی غیرقابل باور قرار می‌گیرد. در صفحه فیلم و سریال روکیدا می‌توانید معرفی فیلم پخش را بزن 2022 را مطالعه کنید.

فیلم آماندلا ۲۰۲۲ amandla

منبع: رسانه‌ی روکیدا و IMDB.Com

 

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید