معرفی فیلم سال فارغ التحصیلی Senior Year 2022: ماجراهای دختری که پس از 20 سال از کما در آمد و در بزرگسالی به مدرسه بازگشت!

توسط الناز پناهی
فیلم سال فارغ التحصیلی

فیلم سال فارغ التحصیلی (Senior Year) محصول جدید سال 2022 ایالات متحده و به زبان اصلی انگلیسی می‌باشد. ستاره این فیلم زنی است که بعد از 20 سال از کما بیرون می‌آید و با ماجراهای جذابی روبرو می‌شود. در ادامه با معرفی فیلم سال فارغ التحصیلی مجله اینترنتی روکیدا را در بخش فیلم و سریال همراهی کنید.

سال فارغ التحصیلی 1

معرفی فیلم سال فارغ التحصیلی Senior Year 2022: هاردکاسل با یک اثر کمدی دیگر به نتفلیکس آمد!

فیلم سال فارغ التحصیلی (Senior Year) محصول سال 2022 در ژانر کمدی به کارگردانی الکس هاردکاسل (Alex Hardcastle) می‌باشد. داستان کمدی این فیلم درمورد یک دختر 17 ساله را در کالبد یک زن 37 ساله است. ماجراهای کمدی او و رفتارهایش پس از 20 سال خارج شدن از کما شما را سرگرم خواهند کرد. مطلب معرفی فیلم هندی و کمدی تبریک گفتن 2022 (Badhaai Do) را در روکیدا از دست ندهید.

سال فارغ التحصیلی 2

هاردکاسل در ساخت فیلم‌های کمدی مهارت فوق‌العاده‌ای دارد. او کارگردانی دو سریال جدید و پرطرفدار گریس و فرانکی (Grace and Frankie) و با عشق ویکتور (Love, Victor) را برعهده داشته است. ستاره فیلم جدید سال فارغ التحصیلی ربل ویلسون (Rebel Wilson) 41 ساله می‌باشد. او در مینی سریال لس نورتون (Les Norton) در سال 2019 هنرنمایی کرده است. ویلسون به عنوان ستاره اصلی فیلم کمدی سال فارغ التحصیلی هنرنمایی سرگرم‌کننده‌ای را خواهد داشت.

سال فارغ التحصیلی 3

از کمپانی‌های تولیدکننده فیلم سال فارغ التحصیلی Paramount Pictures و CBS Films هستند. منتشرکننده جهانی این اثر نتفلیکس (Netflix) خواهد بود. فیلمبرداری این فیلم در آتلانتا پایتخت شهر جورجیا آمریکا بوده است. مدت زمان فیلم کمدی سال فارغ التحصیلی 1 ساعت و 51 دقیقه می‌باشد. نتفلیکس اعلام کرده است که این فیلم را در 13 می سال 2022 (برابر با 23 اردیبهشت‌ماه 1401) منتشر خواهد کرد. قابل توجه است که تاکنون امتیازی برای این فیلم درج نشده است.

سال فارغ التحصیلی 4

خلاصه داستان فیلم سال فارغ التحصیلی Senior Year 2022: دختر 17 ساله ای که در کالبد یک زن 37 ساله از کما بازگشت!

داستان فیلم سال فارغ التحصیلی درمورد دختر 17 ساله دبیرستانی به نام استفانی است که در یک مراسم به صورت ناگهانی از بالا سقوط می‌کند. او از ناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی می‌شود و به کما می‌رود. استفانی پس از 20 سال به عنوان یک زن 37 ساله بیدار می‌شود. او از اینکه نمی‌تواند دبیرستان را به پایان برساند غمگین است و می‌خواهد هر طور که شده دوباره وارد دنیای 17 سالگی خود شود.

سال فارغ التحصیلی 5

استفانی با حمایت والدینش که میلی به این کار نداشتند، تصمیم می‌گیرد دوباره به مدرسه برود و سال تحصیلی خود را به اتمام برساند. حضور یک زن 37 ساله در مدرسه باعث تعجب تمام دانش‌آموزان شده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم مطلب معرفی فیلم کمدی متنفر 2022 (The Hater) اثری با هنرنمایی جوی الی را در سایت روکیدا بخوانید.

سال فارغ التحصیلی 8

لیست عوامل و بازیگران فیلم سال فارغ التحصیلی Senior Year 2022

فیلم سال فارغ التحصیلی به کارگردانی الکس هاردکاسل می‌باشد. نویسندگان این اثر براندون اسکات جونز (Brandon Scott Jones)، اندرو کنائر (Andrew Knauer) و آرتور پیلی (Arthur Pielli) هستند. کریس بندر (Chris Bender) و ربل ویلسون (Rebel Wilson) از تهیه‌کنندگان این فیلم می‌باشند. موسیقی فیلم کمدی سال فارغ التحصیلی برعهده جرمین استگال (Jermine Stegall) است.

سال فارغ التحصیلی 6

بازیگران فیلم سال فارغ التحصیلی ربل ویلسون (Rebel Wilson) در نقش استفانی کانوی، انگوری رایس (Angourie Rice) در نقش نوجوانی استفانی، جاستین هارتلی (Justin Hartley) در نقش بلین، تایلر بارنهارت (Tyler Barnhardt) در نقش نوجوانی بلین، آوانتیکا وانداناپو (Avantika Vandanapu) در نقش جانت، جاشوا کولی (Joshua Colley) در نقش یاز و تیفانی دنیس هابز (Tiffany Denise Hobbs) در نقش دکتر جانسون هستند.

سال فارغ التحصیلی 7

از دیگر بازیگران این فیلم زوئی چائو (Zoe Chao)، سام ریچاردسون (Sam Richardson)، کریس پارنل (Chris Parnell)، مری هلند (Mary Holland) و مایکل چیمینو (Michael Cimino) هستند. مطلب معرفی فیلم کمدی حباب 2022 (The Bubble) که روایتی از وضعیت تولید یک فیلم در دوران کوید 19 است را در سایت روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید