معرفی فیلم به سوی پرت Road to Perth 2022: چاد پیتر مکان خاطره هایش را به تصویر کشید!

توسط الناز پناهی
به سوی پرت 2022

فیلم به سوی پرت (Road to Perth) محصول مشترک و جدید سال 2022 کشورهای استرالیا و آمریکا می‌باشد. این فیلم همچنین با عنوان فیلم سفر جاده‌ای استرالیا شناخته می‌شود. داستان فیلم درمورد سفرجاده‌ای الکس در تعطیلات است. در ادامه با معرفی فیلم به سوی پرت با سایت روکیدا همراه باشید.

سوی پرت 4

معرفی فیلم به سوی پرت Road to Perth 2022: چاد پیتر سازنده فیلم موردعلاقه اش شد!

فیلم به سوی پرت (Road to Perth) در ژانر درام به کارگردانی چاد پیتر (Chad Peter) می‌باشد. کمپانی تولیدکننده این فیلم شرکت تصاویر اصلی (Core Pictures) و کمپانی منتشرکننده فیلم به سوی پرت گراویتاس ونچرز (Gravitas Ventures) کشور آمریکا می‌باشند.

سوی پرت 1

چاد پیتر در طول یک‌دهه تجربه‌ی سفری جاده‌ای به سرتاسر استرالیا را داشته است و این سفر باعث ترغیب او به ساخت چنین فیلم فوق‌العاده‌ای شده است‌. تاریخ اکران فیلم به سوی پرت (Road to Perth) در 18 ژانویه 2022 برابر با 28 دی 1400 اعلام شده است. همچنین این فیلم امتیاز 7.4 را در سایت IMDb دریافت کرده است.

 

خلاصه ای از فیلم به سوی پرت Road to Perth 2022: مردی تنها که راهی سفری به استرالیا میشود!

فیلم به سوی پرت (Road to Perth) داستان فردی به نام الکس را دنبال می‌کند. فرد احساسی الکس پیشنهاد ازدواج او را رد کرد. او از بسیار حیرت‌زده شد و راهی سفری به استرالیا که قرار بود با همسرآینده‌اش برود، شد. او در این مسیر به هر شهری که می‌رسید از آن عکس‌های خاطره‌انگیزی می‌گرفت. در ادامه فیلم یکی از دوستان الکس از او می‌خواهد که خواهرش رونی را نیز در راه پرت با خود همراه کند.

سوی پرت 2

اکنون دو روح شکست‌خورده در یک مسیر بایکدیگر همراه می‌شوند. گذر از هر شهر جدید، موقعیتی را برای الکس و رونی برای آشنایی بیشتر بایکدیگر فراهم می‌کند. آن‌ها لحظات خوبی را در شهرهای زیبا سپری می‌کنند و منظره‌های زیبایی را در کنارهم تماشا می‌کنند. آیا الکس و رونی می‌توانند در وجود یکدیگر آرامشی را که به دنبال آن هستند بیابند؟

لیست بازیگران و عوامل ساخت فیلم به سوی پرت Road to Perth 2022

در فیلم به سوی پرت (Road to Perth) چاد پیتر علاوه بر کارگردانی نویسندگی را نیز برعهده داشته است. دو نویسنده دیگر نیز در نوشتن فیلمنامه این فیلم دستیار پیتر بوده‌اند. هانا لمان (Hannah Lehmann) و تامی اوبراین (Tommy O’Brien) همکاران پیتر هستند. اوبراین علاوه‌بر نقش‌آفرینی، به همراه پیتر تهیه‌کنندگی فیلم به سوی پرت را عهده‌دار بوده‌است.

سوی پرت 3

بازیگران فیلم به سوی پرت (Road to Perth) تامی اوبراین در نقش الکس ستاره اصلی فیلم، هانا لمان در نقش رونی، ریچل اسکات (Rachel Scott) در نقش راشل، الن گریمشاو (Ellen Grimshaw) در نقش هلن، کت کایویچ (Kat Kaevich) در نقش لیزا و ورا دسای (Vera Desai) در نقش مادر رونی هستند.

 

اگر به فیلم‌های ژانر درام علاقمند هستید مطلب معرفی فیلم داونتون ابی عصر جدید 2022 (Downton Abbey: A New Era) و معرفی فیلم می‌خواهم برگردی (I Want You Back) را در سایت روکیدا بخوانید و لذت ببرید.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید