معرفی فیلم گلوله ای به سوی دیوار 2022 A Shot Through the Wall: گلوله ای که حکم نژادپرستی دارد!

توسط الناز پناهی
گلوله ای به سوی دیوار 2022

فیلم گلوله ای به سوی دیوار 2022 (A Shot Through the Wall) در ژانر درام، جنایی و هیجان‌انگیز محصول کشور آمریکا و به زبان انگلیسی می‌باشد. این فیلم روایتی از زندگی یک افسرپلیس چینی آمریکایی است که به‌طور تصادفی به یک سیاه‌پوست بی‌گناه شلیک می‌کند. هویت‌نژادی عنصر موردتوجه فیلم گلوله ای به سوی دیوار است. این اثر امتیاز بالای 8.4 را در IMDb دریافت کرده است. تاریخ اکران این فیلم جنایی در 21 ژانویه 2022 برابر با 1 بهمن 1400 خواهد بود.

ای به سوی دیوار 4

خلاصه فیلم گلوله ای به سوی دیوار A Shot Through the Wall 2022: افسرپلیسی که به یک سیاه‌ پوست بی گناه شلیک کرد!

در فیلم گلوله ای به سوی دیوار 2022 (A Shot Through the Wall) افسرپلیس‌جوانی به نام مایک در نیویورک است. در هنگام گشت‌زنی مایک و همکارش با گروهی از مردان سیاه‌پوست روبرو می‌شوند و تصمیم می‌گیرند از آن‌ها بازجویی کنند. یکی از مردان سیاه‌پوست فرار می‌کند و این دو افسرپلیس او را تعقیب می‌کنند.

ای به سوی دیوار 1

مایک به طور تصادفی به یک فرد بی‌گناه شلیک می‌کند و او کشته می‌شود‌. مایک به سرعت به نزد رئیس یگان‌پلیس فرستاده می‌شود. او باید این خبر را به پدر، مادر، خواهر و نامزدش اطلاع دهد‌. وضعیت مایک در شهر به اوج خود می‌رسد و تمام دنیا مایک را مقصر قتل یک فرد سیاه‌پوست می‌دانند‌‌ و او را نژادپرست خطاب می‌کنند.

 

گلوله ای به سوی دیوار A Shot Through the Wall 2022: فیلمی براساس واقعیت زندگی یک افسرپلیس!

فیلم گلوله ای به سوی دیوار (A Shot Through the Wall) به کارگردانی حرفه‌ای و قلم‌توانمند ایمی لانگ (Aimee Long) است. او این فیلم را براساس اتفاقی که در سال 2014 برای یک افسر پلیس رخ داد، ساخته است. نوشتن چنین فیلمنامه فوق‌العاده‌ای با این موضوع، بسیار جسورانه بوده است‌.

ای به سوی دیوار 2

بازیگران فیلم گلوله ای به سوی دیوار A Shot Through the Wall 2022

در فیلم گلوله ای به سوی دیوار ستاره اصلی کنی لیو (Kenny Leu) در نقش مایک تان است. سیارا رنه (Ciara Renee) در نقش کندیس واکر، فیونا فو (Fiona Fu) در نقش می تان، تزی ما (Tzi Ma) در نقش چاو تان، لین چن (Lynn Chen) در نقش گریس تان، کلیفتون دیویس (Clifton Davis) در نقش دی سی واکر هستند.

ای به سوی دیوار 3

از دیگر بازیگران این فیلم درک گو (Derek Goh) در نقش رایان دوهنی، کاترین کرتین (Catherine Curtin) در نقش سینتیا کوستاس، دن لوریا (Dan Lauria) در نقش ریچی بارت، دامیان یانگ (Damian Young) در نقش باب پتکه و میشل ویلسون (Michelle Wilson) فلیسیا ویگینز هستند.

 

اگر علاقمند به فیلم‌های جنایی هستید مطلب معرفی فیلم جدید گستاخ 2022 (Brazen) و فیلم هندی پوشپا 2021 (Pushpa) را در سایت روکیدا از دست ندهید.

 

منبع: IMDb.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید