معرفی بهترین سایت‌ها برای کلود ماینینگ

توسط سمیرا گلکار

پیش از اینکه وارد عرصه کلود ماینینگ شوید حتماً باید با ریسک این کار آشنا باشید. اکثر سایت‌های کلود ماینینگ کلاهبردار هستند بنابراین باید سایت مورد نظرتان را با دقت و توجه کامل انتخاب کنید.

دوم اینکه فعالیت در هر سایتی شما را به حاشیه سود متفاوتی می‌رساند. تغییرات بازار مثل ارزش کوین انتخابی شما بر سود و ضرری که از این کار دارید تأثیرگذار است پس برای انتخاب کوین خوب تحقیق کنید.

با وجود این ریسک‌ها در صورت انتخاب درست، کلود ماینینگ می‌تواند شما را به درآمد خوبی برساند (البته هیچ چیز در دنیای کریپتو قطعی و صددرصد نیست) پس با ما همراه باشید تا با بهترین سایت‌ها برای انجام این کار آشنا شوید.

1.      ChickenFast

بهترین سایت‌های کلود ماینینگ 1

ChickenFast که سال 2015 تأسیس شد یکی از سایت‌های محبوب کلود ماینینگ است که از هوش مصنوعی برای انتخاب سودآورترین تعریفه کلود ماینینگ طبق مبلغ مورد نظر شما استفاده می‌کند. مثلاً فرض کنید قصد واریز 1500 دلار را دارید. ChickenFast بلافاصله درآمد روزانه، ماهیانه و سالیانه شما و همچنین میزان برق مصرفی را محاسبه می‌کند.

همچنین ChickenFast برگشت واریزی اولیه شما و اینکه هر روز بدون تأخیر دستمزدتان را دریافت می‌کنید، تضمین می‌کند. می‌توانید با استفاده از ChickenFast بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش ماین کنید و 3 طرح تعرفه پریمیوم مختلف دارید: نقره ای، طلایی و پلاتینیوم. دقت داشته باشید که حداقل واریزی برای طرح نقره ای است که معادل با هزار دلار است. اما می‌توانید با 250 دلار هم کار کنید.

پشتیبانی شبانه روزی و ماینینگ سازگار با محیط زیست از جمله ویژگی‌های دیگر این پلتفرم است.

2.      ECOS

بهترین سایت‌های کلود ماینینگ 2

ECOS هم به دلایل مختلف یکی از بهترین سایت‌های کلود ماینینگ است.

اولاً حداقل واریزی برای این پلتفرم 75 دلار و حداقل مدت قرارداد 15 ماه است اما می‌توانید طرح 50 ماهه یا به عبارتی 4 ساله را هم انتخاب کنید. این سایت هم بازده روزانه، ماهیانه و هفتگی شما را بر اساس مبلغ واریزی محاسبه می‌کند.

می توانید در این پلتفرم بیت‌کوین، ریپل، لایت کوین، اتریوم و بیت‌کوین کش ماین کنید. بعلاوه ECOS اپلیکیشن اندروید و iOS  هم دارد که کار شما را راحت تر می‌کنند.

3.      Genesis Mining

بهترین سایت‌های کلود ماینینگ 3

Genesis Mining یکی دیگر از سایت‌های خیلی خوب برای کلود ماینینگ با قابلیت پشتیبانی از کوین‌هایی مثل اتریوم، دش، مونرو و بیت‌کوین است. قراردادهای ماینینگ مختلفی در این پلتفرم وجود دارد هر چند در دسترس بودن آنها بستگی به حجم تقاضا دارد. این سایت هم پشتیبانی خوب و بخش پاسخ به سوالات پرتکرار کاملی دارد.

در حال حاضر Genesis Mining بیش از 2 میلیون کاربر دارد اما این محبوبیت زیاد باعث شده که گاهی اوقات امکان ثبت نام کاربر جدید وجود نداشته باشد چون قدرت ماینینگ این پلتفرم تنها برای تعداد مشخصی قرارداد کفایت می‌کند. بنابراین ممکن است نیاز باشد برای عضویت در این پلتفرم مدتی منتظر بمانید اما می‌توانید با فالو کردن صفحه توئیتر آنها هر زمان این قابلیت فراهم شد، مطلع شوید.

4.      TrustCloudMining

بهترین سایت‌های کلود ماینینگ 4

TrustCloudMining که سال 2018 تأسیس شد تبدیل به یکی از منابع شناخته شده کلود ماینینگ شده است. این سایت سه گزینه مختلف برای انتخاب نرخ هش دارد یعنی: SHA-256، Ethash و Equihash. بسته به اینکه کدام مدل را انتخاب می‌کنید، نوع کوین قابل ماین متفاوت است.

مثلاً می‌توان بیت‌کوین را با الگوریتم SHA-256 ماین کرد اما با Ethash یا Equihash خیر. همچنین می‌توانید سود روزانه، هفتگی و ماهیانه هر طرح را از پیش محاسبه کنید.

TrustCloudMining هم پشتیبانی شبانه روزی در اختیار شما قرار می‌دهد و در فرایند ماینینگ خودش از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده می‌کند که البته درصد کمی از انرژی‌های مورد استفاده این پلتفرم را شامل می‌شود.

5.      IQ Mining

بهترین سایت‌های کلود ماینینگ 5

IQ Mining که سال 2016 تأسیس شد یکی دیگر از سایت‌های مشهور و شناخته شده در زمینه کلود ماینینگ است. قراردادهای زیادی در این پلتفرم وجود دارد که نرخ هش، نوع پرداخت، درآمد و قیمت مختلفی دارند. نوع کوین قابل ماین هم برای هر قرارداد متفاوت است. بسته به حجم تقاضا ظرفیت بعضی از قراردادها هر از گاهی پر می‌شود که باید این مسئله را هم در نظر داشت.

IQ Mining هم یک ماشین حساب برای ارزیابی میزان سود روزانه، ماهیانه و سالیانه و میزان انرژی موردنیاز قرارداد مورد نظر دارد. این پلتفرم هم پشتیبانی شبانه روزی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید