بررسی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021: افسانه‌ای مرموز و ترسناک که پشت در مخفی شده است!

توسط امیر بلادی
معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

مینی سریال دختری در جنگل (The Girl In The Woods) در دنباله داستان مینی سریال در در جنگل (The Door In The Woods) در سال 2021 پس از سه سال (2018 تا الان) منتشر خواهد شد. این دو قسمت از مجموعه سریالی و کوتاه (مینی سریال) Crypt با رو ایات افسانه‌ای و کوتاه محبوبش می‌باشند. داستانی که به ظاهر تمام شده بود (در قسمت دری در جنگل)، حالا دلیلی هیجان‌انگیز برای ادامه پیدا کرده است.

اگر به ژانر ترسناک علاقه‌مندید فیلم شخصی درون خانه شماست بسیار هیجان‌انگیز است. پیشنهاد ما این است مطلب بررسی فیلم شخصی درون خانه شماست از کمپانی نتفلیکس را نیز مطالعه فرمایید. همچنین اگر به ژانر علمی تخیلی علاقه‌مندید سریال جدید و بسیار جذاب مارول که ستارگان بسیار مشهور از جمله آنجلینا جولی و سلما هایک (مطلب بررسی فیلم محافظ همسر هیتمن با بازی سلما هایک) در آن ایفای نقش نموده‌اند؛ انتخاب خوبی است. این سریال با نام سریال جاودانه ها (Eternals) در روکیدا معرفی و بررسی شده است. با مطلب معرفی و بررسی، در کنار مرور تریلر و داستان همراه تیم کارشناسان سینما مجله اینترنتی روکیدا باشید.

معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

معرفی سریال کوتاه دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

(سریال کوتاه) مینی سریال دختری در جنگل دنباله رو داستان دری در جنگل (The Door In The Woods) از شبکه Peacock و از مجموعه Crypt می‌باشد. روایتی رازآلود و ترسناک در یک مینی سریال (مجموعه Crypt) مهیج در انتظار مخاطبان خواهد بود. سریال Crypt از رسانه Peacock با قسمت‌های کوتاه که برای نخستین قسمت فصل جدید زمانی 17 دقیقه‌ای را به همراه دارد. این داستان از مینی سریال نخستین بار در سال 2018 با نام دری در جنگل یا The Door In The Woods منتشر شد.

به طور کلی از نظر تولید و جلوه‌های ویژه فیلم چندان چشم‌گیری در انتظار نیست. موضوع فیلم‌نامه و داستان، تنها ایده جذابی دارد. با این حال فیلم‌نامه قدرت‌مند نیست و ضعف ‌های بسیاری دارد که در ذوق مخاطب می‌زند. اما از نظر کارگردانی و ایفای نقش، باتوجه به جوان بودن بازیگران این سریال امتیاز قابل قبولی از روکیدا دریافت می‌کند. در موضوع طراحی و انتخاب صحنه یا لوکیشن، هزینه صرف شده و ترکیب کلی، عملکرد سازندگان بسیار متوسط بوده است. ریتم و ضرب آهنگ پیش‌رفت باتوجه به کوتاه بودن قسمت‌ها قابل قبول است.

انتقاد دیگر وارد بر فیلم‌نامه دختری در جنگل و دری در جنگل نزدیکی بسیار زیاد به کلیشه‌هاست. هرچند طرفداران Crypt این موضوع را شخصیت این مجموعه می‌دانند. همچنین لازم به ذکر است که کریسا بازلر (Carissa Bazler) نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر جوان در چندین عنوان بوده است. به‌طور کلی قسمت اول این مجموعه یعنی دری در جنگل امتیاز 7.3 و قسمت جدید با نام دختری در جنگل امتیاز 6 از رسانه IMDB را دریافت کرده بود. در انتهای مطلب می‌توانید امتیاز تخصصی کارشناسان سینما مجله اینترنتی روکیدا به این فیلم را مشاهده کنید.

 

پوستر مینی سریال پیشین (دری در جنگل -Door In The Woods

پوستر مینی سریال پیشین (دری در جنگل -The Door In The Woods)

فصل قبلی روایت‌گر کنجکاوی دختری به نام کری بود؛ که دری مخفی را در جنگل کشف می‌کند. پشت آن در هیولاها و موجودات وحشتناکی وجود دارند که کودکان و حتی بزرگسالان را شکار خواهند کرد. آنان یا زندانی هستند یا خواهند مرد. رازی که در این قسمت کشف خواهد شد. محافظت از زمین و جهان در برابر این نیروهای پلید زمانی که راه ورودشان باز شده باشد به دست کودکان و نوجوانانی میافتد که از این راز با خبرند. این روایات در مینی سریال دری در جنگل اتفاق افتاد.

معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

الان در ادامه داستان کری بالغ شده است و این راز تاریک مجددا وحشت را در سراسر شهر پخش خواهد کرد. داستان سریال کوتاه جدید را به همراه تریلر، در ادامه بررسی خواهیم کرد. نویسندگان و سازندگان، چاشنی جذابی را در ایده جدیدشان به نمایش گذاشته‌اند.

موضوعی که داستان سریال کوتاه قبلی را به خوبی در خود جای داده و ترکیبی جذاب‌تر در روایت را خلق کرده است. با این حال افراد بسیاری نیستند که این سبک فیلم‌ها را بپسندند. از همین رو اگر به موضوعات تخیلی و با هیولاهای افسانه‌ای، علاقه‌مندید این فیلم و به طور کلی مجموعه Crypt از پیکوک (Peacock) پیشنهاد خوبی برای شماست.معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

کارگردانی این سریال کوتاه بر عهده روکسین هلبرگ (Roxine Helberg) می‌باشد. می‌دانیم که نویسندگان و خالقان شخصیت‌های فصل قبلی (دری در جنگل-The Door In The Woods)، جویی گرین و یاسمین جانسون می‌باشند. در فصل جدید و با نام (دختری در جنگل-The Girl In The Woods)  علاوه بر شخصیت‌‌پردازی دو نویسنده قبلی، وان بی نگوین (Van B. Nguyen) فیلم‌نامه جدید را شکل داده است.

لیست سازندگان و بازیگران سریال کوتاه دختری در جنگل The Girl In The Woods

روکسین هلبرگ (Roxine Helberg) کارگردان دختری در جنگل (The Girl In The Woods) که دنباله فیلم کوتاه دری در جنگل از مجموعه Crypt می‌باشد؛ این بار بازیگران سن دار تری را استفاده نموده است. فیلم‌نامه این قسمت برگرفته از شخصیت‌های جویی گرین (Joey Greene) و یاسمین جانسون (Jasmine J Johnson)، به قلم وان بی نگوین (Van B. Nguyen) می‌باشد.

در سریال کوتاه دختری در جنگل (The Girl In The Woods) پیتون لیست (Python List) در نقش کری بالغ، کال پن (Kal penn)، کریسا بازلر (Carissa Bazler)، شاروبت تاشن (Charlotte Taschen) در نقش آژیر، لیلی شاو (Lily Shaw) در نقش همسر AD یا شایفالی) و اریک پروخنو (Eric Prochnau) در نقش برات یا بی‌رحم ایفای نقش نموده‌اند. در ادامه با مرور داستان و تریلر این مینی سریال دختری در جنگل (The Girl In The Woods) از مجموعه Crypt و از شبکه پیکوک (Peacock) همراه روکیدا باشید.

خلاصه داستان مینی سریال دختری در جنگل The Girl In THe Woods: راز وحشتناک پشت در دوباره باز خواهد گشت!

داستان مینی سریال دختری در جنگل (The Girl In The Woods) در ادامه داستان‌های مجموعه Crypt و به عنوان فصل بعدی سریال کوتاه دری در جنگل (The Door In The Woods)، آغاز واهد شد. در ابتدا مروری از اتفاقات گذشته را می‌بینیم. زمانی که چهار کودک دری اسرارآمیز در جنگل را کشف می‌کنند. با گشاشی این در مرموز، حوادث وحشتناک آغاز خواهد شد.

maxresdefault 1 4

هیولای ترسناک افراد روستای کوچک کری و دوستانش را تک، تک می‌رباید. اهالی روستا متوجه ناپدید شدن آن‌ها می‌شوند. اما این راز باید سر بسته و بین آن دوستان باقی بماند. چرا که اگر این در توسط فردی خطرناک یا اشتباهی کشف شود، می‌تواند اتفاقات بسیار ناگوارتری را با قدرت گرفتن پدید آورد.

اکنون کری و دوستانش باید از روستا و اهالی آن در برابر این هویلا محافظت کنند. این در مخفی قدرتی را نیز در اختیار کری می‌گذارد. مدتی کری در آن سوی در مرموز، آموزش‌های خاص (به نوعی) دیده است. داستان دختری در جنگل همین‌جا آغاز خواهد شد. زمانی که کری سعی می‌کند دیگران را از هیولای در کمین که دوباره راه خروج را پیدا کرده آگاه کند. تا همین حالا مجددا چندین نفر مفقود شده‌اند.

معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

کری تازه توانسته به قدرتش مسلط شده و آن را پس گیرد. او باید با این هیولا و با کمک گرفتن از افراد درست (افراد شرور از راز آن سوی در سو استفاده خواهند کرد) مبارزه کند. حفظ جان بسیاری به کری بستگی دارد. همچنین راز مفقود شدن اهالی روستا برملا می‌شود؛ و باید راهی برای نجات آنان بیابند. کری دو دوستانش کار دشواری در مخفی نگه داشتن این راز و مبارزه با هیولای پلید خواهند داشت. این فیلم علمی تخیلی، هیجان‌انگیز و ترسناک را از دست ندهید. البته اگر به سبک ذکر شده با هیولاهای عجیبش علاقه دارید!

معرفی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods 2021

تریلر رسمی مینی سریال دختری در جنگل The Girl In The Woods

تیم روکیدا در اینجا تریلر رسمی مینی سریال دختری در جنگل از مجموعه Crypt از شبکه پیکوک (Peacock) را برای شما تهیه نموده است. برای آشنایی با فضای این مجموعه تریلر را تماشا کنید.

منبع: deadline.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید