معرفی فیلم اکشن پیام اضطراری 2021: آنا در جهان ناشناخته‌ها، آیا برگشت به خانه امکان دارد؟

توسط مریم ویژه

با معرفی جدید‌ترین فیلم‌های ماه اکتبر همراه روکیدا باشید. فیلم اکشن و دارم پیام اضطراری 2021 MayDay به کارگردانی کارن سینوره Karen Cinorre به تازگی منتشر شده است. این فیلم اکشن ماجرای یک دختر جوان به اسم آنا است. آنا به طور اتفاقی وارد دنیای عجیب و غریبی می‌شود که بسیار خطرناک و دلهره‌آور است. در آن سرزمین آنا به یک ارتش از دختران جنگجو می‌پیوندد. در آن سرزمین شگفت‌انگیز آنا قدرت‌های بسیار بدست می‌آورد و تبدیل به یک جنگجو می‌شود. اما بعد از مدتی آنا متوجه می‌شود که نه متعلق به آن سرزمین نه متعلق به جنگ است. آنا نمی‌تواند جنگجویی باشد که آن‌ها از او انتظار دارند.

آنا تلاش می‌کند که از آن سرزمین خارج شود اما با دردسر روبه رو می‌شود. با معرفی و بررسی فیلم اکشن پیام اضطراری همراه تیم روکیدا باشید. روکیدا با در نظر گرفتن سلیقه متفاوت مخاطبین خود تمامی ژانر‌های فیلم را هروز بررسی می‌کند. شما می‌توانید با دنبال کردن جدید‌ترین اخبار ما با سینمای جهان به روز شوید. در ژانر درام و کمدی به شما فیلم اسپانیایی عشق بنظر می‌رسد 2021، فیلم کمدی و درام سقوط برای فیگارو 2021، در ژانر وسترن فیلم هنری پیر Old Henrry 2021، سریال موفق بازی مرکب 2021 یا حتی خانه کاغذی را پیشنهاد می‌کنیم که تماشا کنید.

معرفی فیلم اکشن پیام اضطراری MayDay 2021: جنگجویی غریبه در سرزمین ناشناخته‌ها!

فیلم اکشن و درام پیام اضطراری 2021 به کارگردانی و نویسندگی کارن سینوره (Karen Cinorre) ساخته شده است. این فیلم جذاب در تاریخ ۱ اکتبر (معادل با جمعه ۹ مهر سال ۱۴۰۰) به اکران عمومی در آمده است. فیلم پیام اضطراری توسط کمپانی بزرگ Magnolia Pictures در سراسر جهان منتشر شده است. از کمپانی‌های تولید‌کننده این فیلم می‌توان به Complementary Colors، Magnolia Pictures، Queen’s Army و Secret Engine اشاره کرد که با کارن سینوره در ساخت و تولید آن همکاری کرده‌اند. نقد‌های که نسبت به این فیلم شده است به طور تقریبی مثبت است اما امتیاز بسیار بالایی در رسانه‌ها دریافت نکرده است!

فیلم اکشن پیام اضطراری 2021 1

فیلم اکشن پیام اضطراری در رسانه IMDB امتیاز 4.5 از 10 را توانسته کسب کند. همچنین در رسانه Rotten Tomatoes نقد ٪۴۹ مخاطبین را داشته است که نسبت به محتوای فیلم متوسط است. اما ٪۸۲ از کاربران گوگل این فیلم را دوست داشته‌اند. فضای فیلم در ابتدا بسیار مبهم و گیج‌کننده است. زیرا شخصیت اصلی فیلم یعنی آنا یک پیشخدمت است که از طریق باز شدن دریچه‌ای به دنیای دیگری می‌رود. او در فضای جنگی و تلخی قرار می‌گیرد که متعلق به آن نیست. شاید همین گیج‌کننده بودن داستان برای مخاطبین فیلم جذاب بنظر برسد و آن را متفاوت کند‌. بیشتر داستان فیلم متمرکز بر شخصیت آنا است. فیلم اکشن پیام اضطراری 2021 بیشتر شبیه آلیس در سرزمین عجایب است و می‌توان شباهت‌های جزئی در آن پیدا کرد. از بازیگران مشهور این فیلم می‌توان به گریس ون پاتن (Grace Van Patten) در نقش آنا، میا گوت (Mia Goth) در نقش مارشا، سوکو (Soko) در نقش گرت، تئودور پلرین (Théodore Pellerin) در نقش دیمیتری و ژولیت لوئیس (Juliette Lewis) اشاره کرد که با یکدیگر همکاری کرده‌اند. در ادامه با معرفی داستان فیلم پیام اضطراری همراه روکیدا باشید‌.

تریلر  رسمی فیلم پیام اضطراری ۲۰۲۱

در ادامه معرفی فیلم پیام اضطراری محصول سال ۲۰۲۱، سایت روکیدا تریلر اصلی پخش شده این فیلم توسط کمپانی Magnolia Pictures را آپلود کرده است. با معرفی داستان و تماشای تیزر پخش شده همراه ما باشید.

نگاهی به داستان فیلم پیام اضطراری 2021: یک پیام اضطراری زندگی آنا را برای همیشه تغییر داد!

ماجرای فیلم پیام اضطراری کاملا گیج‌کننده و مبهم پیش می‌رود. داستان فیلم درباره یک دختر به اسم آنا است. او پیشخدمت یک هتل است. بصورت کاملا اتفاقی با باز شدن درب یک اجاق گاز بزرگ او وارد یک دنیای دیگری می‌شود. آنا وارد یک منطقه جنگی می‌شود که در آن زنان سلاح دارند و در جنگ هستند. در آن منطقه جنگی یک فرمانده به اسم مارشا وجود دارد. مارشا با دیدن آنا او را به گروه خود می‌برد و عضو ارتش خودش می‌کند. آن‌‌ها با یک کشتی جنگی به سمت جزیره‌ای در حرکت هستند. آن جزیره ناشناخته‌ است و همین موضوع باعث وحشت آنا می‌شود. فرمانده گروه دختران، مارشا به آنا جنگیدن را آموزش می‌دهد.

فیلم پیام اضطراری 2021

آن‌ها در تلاش هستند که از آن جزیره نجات پیدا کنند اما با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌شوند. مجبور می‌شوند شکار کنند با مردان بجنگند و تعدادی آدم را به قتل برسانند. در تمامی این مدت آنا به دنبال راه برگشتی به خانه است. مارشا و آنا با هم درگیر می‌شوند به نظر می‌رسد مارشا می‌داند که آنا چطور باید به سرزمین خودش برگردد. اما مارشا این مسئله را پنهان می‌کند و سعی می‌کند از آنا یک سرباز بسازد. در صورتی که آنا فقط به فکر برگشتن به خانه است! تقریبا همه چیز در فیلم کاملا مبهم پیش می‌رود و مشخص نیست که آیا آنا با رفتن به درون اجاق گاز مرده است خواب است یا واقعا به سرزمینی نامعلوم در زمان نامعلوم رفته است! حال باید دید که آنا می‌تواند دوباره به خانه خودش برگردد یا خیر! به شما پیشنهاد می‌کنیم دیدن فیلم اکشن پیام اضطراری را از دست ندهید.
منبع: Hollywoodreporter.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید