نگاهی به فیلم وسترن هنری پیر 2021: ماجرای غریبه‌ای اسرار‌آمیز در زمین هنری مکارتی!

توسط مریم ویژه

با شروع ماه اکتبر با جدید‌ترین اخبار سینما همراه تیم روکیدا باشید. فیلم هنری پیر 2021 با ژانر وسترن از تازه‌ترین فیلم‌های ماه اکتبر است که به زودی اکران می‌شود. موضوع این فیلم درباره یک مرد کشاورز و پسرش است. این پدر و پسر کشاورز در اوکلاهاما زندگی می‌کنند. آن‌‌ها مشغول زندگی عادی خود هستند تا اینکه اتفاقی عجیب می افتد. آن‌ها یک مرد مجروح شده را پیدا می‌کنند و به خانه خود می‌برند. این مرد عجیب و غریب با خود مقدار هنگفتی پول بسیار زیاد به همراه دارد. هنری به او مشکوک است تا اینکه ناگهانی چند افسر پلیس به خانه او نزدیک می‌شوند. افسران پلیس خانه هنری را محاصره می‌کنند. آن‌ها به او هشدار می‌دهند که به دنبال پول آمده‌اند. افسران به هنری درباره آن مرد عجیب و غریب هشدار می‌دهند.

فیلم وسترن هنری پیر 2

در ادامه با معرفی و بررسی فیلم هنری پیر 2021 همراه تیم روکیدا باشید. با شروع ماه اکتبر همراه صفحه اصلی خبر‌های فیلم و سریال روکیدا باشید. با همراهی ما می‌توانید از اخبار سینمای جهان آگاه شوید. اگر به ژانر درام علاقه دارید فیلم عشق بنظر می‌رسد 2021، فیلم کمدی کوئین پینز 2021، فیلم عاشقانه بعد از این که عاشق شدیم 2021، یا سریال کره‌ای بازی مرکب و سریال اسپانیایی خانه کاغذی را بررسی کنید و لذت ببرید. با توجه به سلیقه متفاوت مخاطبین می‌توانید نگاهی به دیگر ژانر‌های فیلم و سریال بیاندازید.

معرفی فیلم هنری پیر 2021: هنری مک کارتی کیست؟!

فیلم هنری پیر 2021 به کارگردانی پوتسی پانسیرولی (Potsy Ponciroli) در ژانر وسترن ساخته شده است. همچنین نویسندگی این اثر بی‌نظیر هم توسط خود او صورت گرفته است. فیلم هنری پیر در 1 اکتبر سال 2021 ( معادل با جمعه 9 مهر سال 1400) اکران خواهد شد. کمپانی تولید‌کننده این فیلم Shout Factory است که با پوتسی پانسیرولی همکاری کرده‌ است. بنظر می‌رسد پوسنی پانسیرولی در ساخت این فیلم در سبک قدیمی و وسترن کاملا حرفه‌ای عمل کرده است. از موفقیت‌های این فیلم وسترن می توان به نامزد شدن در جشنواره فیلم ونیز 2021 اشاره کرد. فیلم هنری پیر 2021 نامزد دریافت جایزه Graffetta d’Oro شده است.

فیلم وسترن هنری پیر 1

بعلاوه در رسانه IMDB توانست امتیاز 7.8 را از 10 کسب کند. به نسبت دیگر‌ فیلم‌های وسترن امتیاز نسبتا خوبی است. نقد‌های مثبت زیادی به این فیلم شده است. مخاطبین Rotten Tomatoes نظر مثبت %91  به این فیلم داشته‌اند که بسیار عالی است. همچنین آن‌ها نقد‌های مثبتی نسبت به بازی بلیک نیلسون در نقش هنری داشته‌اند. عکس العمل‌ها و بازخورد‌ها نسبت به این شخصیت قابل توجه است! از بازیگران نقش اصلی این فیلم می‌توان به تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) در نقش هنری، اسکات هیز (Scott Haze) در نقش کری و گوین لوئیس (Gavin Lewis) در نقش ویات اشاره کرده که با یکدیگر در این فیلم وسترن ایفای نقش کرده‌اند.

تریلر رسمی فیلم هنری پیر Old Henry

در ادامه معرفی فیلم هنری پیر ۲۰۲۱، سایت روکیدا تریلر اصلی پخش شده این فیلم توسط کمپانی Shout Studios را آپلود کرده است. با معرفی داستان و تماشای تیزر پخش شده همراه ما باشید.

نگاهی به داستان فیلم وسترن هنری پیر 2021: شخصیت اسرار آمیز هنری مکارتی فاش می‌شود.

داستان فیلم هنری پیر 2021 ماجرای یک پدر و پسری است که در اوکلاهاما در مزرعه‌ای زندگی می‌کنند. پدری نسبتا مسن و پسری بسیاری جوان و پر انرژی که با هم هستند. آن‌ها مشغول زندگی عادی خود می‌باشند تا ناگهان اتفاقی عجیب می‌افتد. در یک روز هنری پدر ویات که مشغول کشاورزی است ناگهان یک اسب با زینی خون آلود می‌بیند. هنری اسب را دنبال می‌کند تا به مردی مجروح شده می‌رسد. هنری آن مرد مجروح شده را به خانه خود می‌برد، و به او کمک می‌کند. او متوجه می‌شود که آن مرد عجیب و غریب تیر خورده است و با خود مقدار زیادی پول همراه دارد.

فیلم وسترن هنری پیر

هنری و ویات او را نجات می‌دهند اما نسبت به شخصیت او و پول‌ها مشکوک هستند! در حین این درگیری با آن مرد ناگهان خانه هنری محاصره می‌شود. سه افسر که بنظر می‌رسد پلیس هستند خانه او را محاصره می‌کنند. آن‌ها به دنبال پول‌هایی آمده‌اند که پیش آن مرد اسرار آمیز است. افسران پلیس به هنری درباره آن غریبه هشدار می‌دهند. حال باید دید که هنری آیا به افسران پلیس اعتماد می‌کند یا به آن غریبه!؟ آیا هنری تسلیم تهدید‌های پلیس‌ها می‌شود یا مرد  غریبه را تحویل می‌دهد؟! آیا بین هنری و آن پلیس‌‌ها درگیری پیش می‌آید یا خیر؟! به شما پیشنهاد می‌کنیم دیدن این فیلم وسترن را به هیچ وجه از دست ندهید.

منبع: Hollywoodreporter.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید