معرفی فیلم درام شرق کوه‌ها: ماجرای تکرار نشدنی آخرین سفر بن گیونز به شرق واشنگتن

توسط مریم ویژه
معرفی فیلم درام شرق کوهها 2021

از دیگر فیلم‌های ماه سپتامبر که به زودی اکران خواهد شد فیلم درام شرق کوه‌ها 2021 است. این فیلم درام براساس رمان پر‌فروش دیوید گاترسون ساخته شده است. ماجرای این فیلم درباره یک جراح بازنشسته قلب است که متوجه می‌شود سرطان دارد. او از سرطان خود به هیچ یک از اعضای خانواده‌اش اطلاعی نمی‌دهد. چون متوجه شده است که فرصت زیادی برای زندگی ندارد. بن گیونز شخصیت اصلی فیلم شرق کوه‌ها است. او تصمیم دارد سگش را به خانه پسرش در واشنگتن ببرد. در جریان سفر اتفاقات غیر منتظره‌ای برای او پیش می‌آید. این اتفاقات دیدگاه او به زندگی را تغییر می‌دهد. در ادامه با معرفی فیلم شگفت‌انگیز شرق کوه‌ها همراه روکیدا باشید.

اگر به ژانر‌های مختلف فیلم علاقمند هستید تیم روکیدا در این زمینه پیشنهاداتی را برای شما در نظر دارد. تیم حرفه‌ای روکیدا با توجه به سلیقه مخاطبین خود ژانر‌های مختلف فیلم را بررسی می‌کند. اگر به ژانر اکشن علاقه دارید فیلم‌های پیوند آپاچی 2021، فیلم دروازه 2021 و یا اگر ژانر درام را دوست دارید فیلم ایوان هانسن عزیز 2021 و گرگ تنها 2021 از فیلم‌های اخیر ما است که به تازگی مورد بررسی قرار گرفته است.

معرفی فیلم درام شرق کوه‌ها : آخرین فرصت زندگی بن گیونز یا شروعی جدید؟

فیلم درام شرق کوه‌ها به کارگردانی اس.جی کایرو S.J Chiro ساخته سال 2021 است که به زودی اکران خواهد شد. این فیلم بی‌نظیر در ژانر درام با ماجراجویی‌های بن گیونز ساخته شده است. فیلمنامه نویسی این اثر توسط تین سویگارت (Thane Swigart) بوده است. این فیلم اقتباسی فوق‌العاده از رمان پر‌فروش دیوید گوترسون (David Guterson) می‌باشد‌. از اتفاقات مثبتی که برای فیلم شرق کوهها افتاده است نظر %100 مثبت مخاطبین Rotten Tomatoes نسبت به این فیلم است. فیلم شرق کوه‌ها East of The Mountains توانست در رسانه IMDB امتیاز 8.8 از 10 را کسب کند. حتی در عرصه‌ای دیگر 5 از 5 ستاره رسانه Facebook را دریافت کرد.

فیلم درام شرق کوهها 2021 1

با توجه به ژانر داستانی که فیلم شرق کوه‌ها دارد و کارگردانی فوق‌ حرفه‌ای آن به طور کلی نقد‌های مثبتی را دریافت کرده است. مخاطبین سینما بسیار تحت تاثیر این فیلم و ماجرای بن گیونز قرار گرفته‌اند. داستانی که از یک بیماری لاعلاج شروع می‌شود و چرخشی که در یک اتفاق در فیلم می‌افتد. همه عناصر فیلم دست به دست یک‌دیگر داده‌اند تا فیلمی شگفت‌انگیز را رقم بزنند. سفری که برای بن گیونز شروع می‌شود، و تغییر نوع نگاه او به زندگی شاید امید‌بخش بسیاری از بیماران سرطانی باشد‌. فیلم شرق کوه‌ها 2021 بیشتر از یک داستان معمولی پیش رفته است و حقیقتی آشکار را بیان می‌کند. در پس زمینه داستان ماجراجویی‌های بن گیونز امیدی تازه را در دل مخاطب روشن می‌کند.

فیلم درام شرق کوهها 2021 2

در نتیجه اس.جی کایرو به خوبی توانسته فیلمی پر‌معنا و هدفمند را بسازد. شرکت تولید‌کننده این فیلم Phantom Rock films می‌باشد و توسط کمپانی Quiver در 24 سپتامبر (معادل با 2 شهریور 1400) منتشر خواهد شد. تام اسکرت (Tom Skerritt) در نقش اصلی یعنی بن گیونر ایفای نقش کرده است. از سایر بازیگران می‌توان به میرا سوروینو (Mira Sorvino) در نقش رنه گیونز دختر بن گیونز، انی گونزالز (Annie Gonzalez) در نقش آنیتا رومرو، والی دالتون (Wally Dalton) در نقش ایدن گیونز، جان پالسن (John Paulsen) در نقش بیل هاردن و نیک سیج (Nik Sage) در نقش کوین اشاره کرد که با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

نگاهی به داستان فیلم شرق کوه‌ها 2021: سفر و ماجراجویی‌ در قلب طبیعت کلمبیا

ماجرای داستان فیلم شرق کوه‌ها 2021 روایتی از زندگی بن گیونز است. داستان فیلم درباره یک جراح قلب است که بازنشسته شده است. بن گیونز نقش اصلی داستان به تازگی متوجه می‌شود که سرطان دارد و متاسفانه فرصت زیادی ندارد. او تصمیم می‌گیرد که از بیماری خود به دخترش هیچ اطلاعی ندهد. بن گیونز نقشه‌ای در سر دارد که همراه با سگ خود به خانه پسرش در شرق واشنگتن سفر کند. در حین سفر تنهایی‌اش به واشنگتن او به کلمبیا می‌رسد و تمامی خاطره‌هایش دوباره زنده می‌شود.فیلم ماجراجویی شرق کوهها 2021

در ابتدا که او تصمیم می‌گیرد به سفر تنهایی برود دخترش برای او پیغام میگذارد و ابراز نگرانی می‌کند. اما بن گیونز تصمیم قاطع خودش را گرفته بود و آماده سفر شده بود. در طول مسیر سفر ماشین او خراب می‌شود و مجبور می‌شود برای کمک صبر کند. یک ماشین ون که راننده آن پسری جوان است به همراه یک دختر جوان به او کمک می‌کنند. آن‌ها تا یک مسیری بن گیونز و سگش را با خود می‌برند و به آن‌ها خوراکی و غذا می‌دهند. از آن پس بن و سگش سفر تنهایی خود را بدون ماشین در قلب طبیعت کلمبیا آغاز می‌کنند.

فیلم ماجراجویی شرق کوهها 2021 1

با اتفاقات غیر‌منتظره‌ای رو به رو می‌شوند از جمله آنکه در شبی سگ بن مورد حمله یک سگ دیگر قرار می‌گیرد و بن گیونز با یک فرد غریبه درگیر می‌شود. کلی اتفاقات و ماجراهای مختلفی در طی سفر بن رخ می‌دهد که زندگی او را عوض می‌کند. اینکه او امیدی به زندگی پیدا می‌کند و برای زندگی‌اش تلاش می‌کند. باید دید که آیا او می‌تواند به تنهایی به واشنگتن برود یا خیر؟! به شما پیشنهاد می‌کنیم دیدن فیلم درام و ماجراجویی شرق کوه‌ها 2021 را از دست ندهید.

منبع: Variety.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید