معرفی فیلم موزیکال آنت 2021 Annette: تولدی عجیب و غریب

توسط مریم ویژه
فیلم آنت 2021

فیلم آنت 2021 (Annette) از جدیدترین فیلم‌های ژانر موزیکال است که به زودی اکران خواهد شد. افراد خاصی طرفدار ژانر موزیکال فیلم‌ها می‌باشند؛ اما فیلم آنت با ترکیبی از درام و البته چاشنی هیجان می‌تواند گزینه خوبی برای تماشای تمامی مخاطبین سینما باشد.
ماجرای تولد عجیب و غریب دختر یک خانواده، که تولدش زندگی آن‌ها را تغییر می‌دهد! در ادامه با معرفی جدیدترین فیلم درام و موزیکال ماه آگوست  سال 2021 همراه روکیدا باشید.

درام و موزیکال آنت 2021

معرفی فیلم موزیکال و هیجانی آنت 2021 (Annette)

فیلم‌های موفق بسیاری از جمله لالا لند و همیلتون در حوزه موزیکال و رمانتیک ساخته شده است. اینک فیلم آنت می‌تواند با فاصله گرفتن از کلیشه‌های تکراری در این ژانر متفاوت ظاهر شود. فیلم آنت به کارگردانی لئوس کاراکس ( leos Carax) و همچنین همکاری او با رون مائل (Ron Mael) و راسل مائل (Russell Mael) در فیلمنامه‌نویسی و داستان فیلم ساخته شده است.

آنت 2021 1

تهیه‌کنندگان این فیلم موزیکال آدام درایور (Adam Driver)، چارلز گیلبرت (Charles Gillibert) و با حضور پائول دامینیک (Paul Daminique) می‌باشد.کمپانی‌های بزرگ تولید کننده‌‌‌ای ازجمله: Eurospace ،Detailfilm ،CG Cinema Scope Pictures در ساختن و تولید این درام متفاوت با لئوس کاراکس همکاری داشته‌اند.

موزیکال آنت 2021

اتفاقات خاص و ویژه‌ای برای فیلم آنت 2021 افتاده است که توجهات مخاطبین عادی سینما را به خود جلب کرده است. میتوان به اکران آن در 6 جولای در جشنواره فیلم کن 2021 اشاره کرد که بعنوان فیلم افتتاحیه انتخاب شد. از تیم حرفه‌ای بازیگران که با دقت انتخاب شده‌اند میتوان به: آدام درایور، ماریون کوتیار، سایمون هلبرگ و دوین مک‌داول اشاره کرد که تاثیر بسیاری در دیده شدن داستان فیلم داشته‌ است.

موزیکال آنت 2021

حتی برادران مائل ( راسل و رون ) و خود لئوس کاراکس در این فیلم موزیکال نقش آفرینی کرده‌اند! این کارگردان موفق از اکران فیلم آنت 2021 در تاریخ جمعه 6 آگوست سال 2021 خبر داده است. همزمانی اکران آن با دیگر فیلم‌های آگوست از جمله جوخه انتحاری (Suicide Squad) رقابت را در دیده شدن این فیلم موزیکال تحت تاثیر قرار می‌دهد.

معرفی داستان فیلم درام و موزیکال آنت 2021:

مطمئنا اولین باری نیست که به تماشای فیلم‌های موزیکال نشسته باشید، و قطعا با داستان‌های آن‌ها آشنایی دارید. یعنی چارچوب‌های رمانتیک، همراه با موزیک‌های خاص خود، رقص و هارمونی از رنگ‌های شاد و بعضی اوقات پس‌زمینه تیره آن‌ها را می‌شناسید. فیلم آنت 2021 به کارگردانی و نویسندگی لئوس کاراکس شاید بتوان گفت روایتی کاملا متفاوت البته در بطن موزیکال را ارائه می‌دهد.

موزیکال آنت 2021 1

داستان اصلی فیلم آنت درباره یک خانواده است که با تولد اولین فرزند خود زندگیشان دچار تغییر می‌شود. هِنری (Henry) یک استنداپ کمدین موفق به همراه همسر خود که یک خواننده اپرای مشهور بین‌الملی است؛ که در لس آنجلس زندگی می‌کنند. آغاز ماجرا با سکانس‌‌هایی از درام عاشقانه بین هنری و آن (Ann) شروع می‌شود و علاقه آن‌ها را نشان می‌دهد.

درام و موزیکال آنت 2021

از اولین شب آشنایی آن‌ها، چگونگی پیدا کردن همدیگر، شروع رابطه‌شان، نزدیکی آن دو به یکدیگر در صحنه‌های اولیه فیلم ظاهر می‌شود. البته تمامی ماجرا در بطن خود همراه با چاشنی موزیکال همراه هست. در ادامه راسل و رون را در یک گروه موسیقی در نقش اصلی خود بعنوان خواننده گروه می‌بینیم که در حال اجرا و ضبط آهنگ هستند.

موزیکال آنت 2021 2

در ادامه فیلم با یک جراح رو به رو هستیم که در حال بریدن بند ناف کودک تازه متولد شده هنری و آن است، که نشان دهنده تولد اولین فرزند آن‌ها می‌باشد. پس از به دنیا آمدن اولین دختر آن‌ها یعنی آنت، ظاهرا همه چیز تغییر می‌کند و اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد. با تولد آنت جریان آرام و عادی فیلم به موزیکالی هیجانی تبدیل می‌شود که در سکانس‌هایی شما شگفت زده می‌شوید!

در برخی سکانس‌ها هیجان و ترس را با خود به همراه دارد و از میانه فیلم هارمونی رمانتیک فیلم دلهره‌آور می‌شود. باید دید که این دختر اسرار‌آمیز چه راز‌هایی با خود آورده است که همه چیز را با تولدش دگرگون کرده است! با اکران جهانی فیلم موزیکال آنت 2021 برای تجربه‌ای متفاوت دیدن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
منبع :Hollywoodreporter.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید