بررسی فیلم کمدی من نامزد کردم 2021: بزرگ ترین نامزدی تاریخ در هاوایی!

توسط مریم ویژه
فیلم من نامزد کردم 2021

 سریال درام زنان کوچک (little women) به تهیه کنندگی مکلین نلسون  (Maclain nelson) در سال 2018 اکران شد و در سرتاسر جهان بسیار محبوب بود. اکنون فیلم  کمدی، درام و جذاب من نامزد کردم 2021 (Once I was engaged) به کارگردانی و نویسندگی مکلین نلسون  که جدید‌ترین فیلم وی می‌باشد 21 جولای سال 2021 اکران خواهد شد.

once i was engaged

داستانِ  متفاوت این فیلم درباره زندگی  دختری جوان به اسم لین است که  قصد ازدواج دارد؛ اما با چالش‌های متفاوتی رو به رو می‌شود. در ادامه همراه روکیدا باشید تا به  بررسی جدیدترین فیلم کمدی سال 2021 که  در سه روز آینده منتشر خواهد شد بپردازیم.

معرفی فیلم کمدی من نامزد کردم 2021

اولین باری نیست که مکلین نلسون سازنده‌ی فیلم کمدی و درام می‌باشد. با نگاهی به کارنامه هنری وی، نویسندگی و کارگردانی فیلم من کندوی عسل بودم‌ 2015 (once I was beehive)  با نقش آفرینی پاریس وارنر (parsi warner) و لیزا کلارک (lisa Clark) را خواهید دید که از دیگر فیلم‌های موفق  و شناخته شده  او می‌باشد.

من نامزد کردم 2021 1

نگاهی به فیلم مشابه و گذشته مکلین نلسون، من کندوی عسل بودم 2015 (once I was beehive)

این فیلم کمدی روایت دختری 16 ساله به اسم لین است که بیشتر اوقات با خانواده‌اش به کمپ می‌روند. اما بطور ناگهانی پس از مرگ پدرش به علت سرطان، برای بهتر شدن وضعیتش، او به یک کمپ تابستانی می‌رود و در آنجا با ماجراهای مختلف و سرگرم کننده‌ای رو به رو می‌شود.

once i was engaged 2021

جدید‌ترین خبر از این کارگردان موفق اکران فیلم کمدی و درام من نامزدم کردم 2021  در چهارشنبه 21 جولای است. تیم سازنده فیلم من کندوی عسل بودم از  همکاری دوباره پاریس وارنر، لیزا کلارک و هیلی اسمیت با یکدیگر خبر دادند. اتفاق قابل توجهی بود که باعث جذب و کنجکاوی  طرفداران مکلین نلسون شد!

من نامزد کردم 2021 once i was engaged

البته خبر‌های خوبی برای طرفداران بارت جانسون در راه است! همکاری مجدد او با مکلین نلسون پس از بازی در فیلم خون آشام کردن تو (Vamp U) در 2011 این بار در کمدی من نامزد کردم  نقش آفرینی می‌کند.

من نامزد کردم 2021 once i was engaged 1 scaled

از دیگر ستارگان این درام جذاب و کمدی می‌توان به: کلر نیدرپرویم (Clare Niederpruem)، تانر گیلمن (Tanner Gillman)، اَلی جنینگز (Allie Jennings)، والتر پلاتز  (Walter Platz) و پام ایشنر (Pam Eichner) اشاره کرد که در تازه ترین فیلم کمدی جولای سال 2021 با  یکدیگر همکاری کرده‌اند.

جدید من نامزد کردم 2021 scaled

داستان فیلم من نامزد کردم 2021:Once I was engaged

داستان  متفاوت و البته سرگرم کننده این فیلم درباره دختری جوان می‌باشد؛ که در هاوایی نامزد کرده است. او همراه با مادر خود درگیر برنامه‌ریزی برای مراسم ازدواج است اما در ظاهر داستان، همه چیز عادی پیش می‌رود اما در باطن آن طور نخواهد بود و با چالش‌هایی  روبه رو می‌شوند.

جدید من نامزد کردم 2021 1

در تیزر منتشر شده از این فیلم با لین اسپیر (Lane Speer) که دختری موفق، جذاب و پر انرژی است آشنا می‌شویم. لین همیشه از کودکی خود هدف‌های بزرگی داشته است، مانند رفتن به کالج، داشتن یک شغل عالی، رابطه‌ی خوب و احساسی که به زندگی وی شور و نشاط بیشتری می‌دهد. 

once i was engaged 2021 من نامزد کردم

ماجرا‌های  کمدی داستان از بزرگ شدن لین شروع می‌شود و تا ازدواج وی ادامه دارد. در جریان فیلم برخلاف مستقل بودن زندگی لین، متوجه رابطه نزدیک وی با مادرش می‌شویم که در تمامی مسائل زندگی او نقش پر رنگی دارد. در سکانس منتشر شده‌ای خواهید دید که حتی در مهم ترین تصمیم او که ازدواج است دخالت دارد.

کمدی من نامزد کردم 2021

لین اسپیر با پسری جوان به اسم تیس چسترفیلد (Tanner Gillman) در رابطه عاشقانه است، که ظاهرا مادر لین با رابطه آن دو خیلی موافق نمی‌باشد. لین برای مسافرت همراه با تیس به  BYU در هاوایی رفته است. در شبی از اقامت خود در هاوایی، همراه با تیس چستر به یک یک مراسم رفته بودند. بصورت غیر منتظره تیس از او خواستگاری می‌کند. لین بدون آنکه به خانواده‌اش خبر دهد درخواست او را قبول می‌کند!

من نامزد کردم 2021 once i was engaged 2

در ادامه، به قلم طنز مکلین نلسون نامزدی لین و اسپیر ماجرای درام و کمدی داستان را که ببینده به آن جذب می‌‌شود به اوج خود می‌رساند. مادر لین بصورت غیر مشخصی از نامزدی لین با خبر می‌شود و به هاوایی می‌رود. پس  از تایید تیس توسط مادر لین و آشنایی خانواده‌های آن دو با یکدیگر، لین و مادرش در جریان تدارکات ازدواج قرار می‌گیرند.

کمدی once i was engaged 2021 1

در ادامه داستان لین اسپیر خبر نامزدی و ازدواج خود را به دوستانش می‌دهد؛ و دوستان وی تصمیم به سورپرایز کردن او می‌گیرند و پیش از ازدواج رسمی او، یک مهمانی برای خداحافظی با زندگی مجردی‌اش می‌گیرند. 

کمدی once i was engaged 2021 3

تمامی برنامه‌‌ریزی‌های لین و مادرش به خوبی پیش می‌رود، اما در جریان تدارکات عروسی اتفاقی غیر منتظرِ رخ می‌دهد. ظاهرا همه چیز به اون صورتی که انتظار داشتند پیش نمی‌رود! ماجراهای طنز لین و چالش‌های دارماتیک او را از دست ندهید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که این فیلم کمدی با چاشنی درام را حتما تماشا کنید!

منبع:  movieinsider.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید