قیمت و ویژگی مهم ایرباد Nothing ear (1) مشخص شد

توسط محمد امین نعمتی
قیمت و ویژگی مهم ایرباد Nothing ear (1) مشخص شد

شرکت فناوری Nothing اولین محصول خود به اسم ایرفون‌های تمام بی‌سیم ear (1) را در 27 ژوئیه معرفی خواهد کرد. این شرکت امروز اعلام کرد این لوازم جانبی صوتی قابلیت حذف فعال نویز و قیمت 99 یورو/ 99 دلار را خواهد داشت.

این محصول همچنین در اینستاگرام و توئیتر تبلیغ شده است، اما به سختی می‌توان از ویدئوی بالا اطلاعات خاصی دریافت کرد.

این تیزر تبلیغاتی ممکن است یک استعاره برای Nothing ear (1) با صدای واقعا واضح و اشاره‌ای به بدنه تا حدی شفاف خود این ایرفون‌ها یا کاملا موضوعی متفاوت باشد.

«کارل پی» بنیان‌گذار وان پلاس و مدیر شرکت Nothing با سایت تک کرانچ مصاحبه کرده است تا در این بین تصویری از این ایرباد منتشر شود.

ما نمی‌دانیم این تصویر یک محصول واقعی یا مفهومی را نشان می‌دهد که شرکت مورد نظر روی آن کار کرده است. از طرفی با توجه هاله پر از ابهامی که حول این محصول را گرفته است، واقعا تا 27 ژوئیه از هیچ چیزی خبردار نخواهیم شد.

قیمت و ویژگی مهم ایرباد Nothing ear (1) مشخص شد

آقای پی گفته است فروش ear (1) اکثرا به‌صورت آنلاین خواهد بود و قیمت 99 یورو/ 99 دلار آن منصفانه است. به‌ویژه در مقایسه با ایرپاد پرو اپل که 2.5 برابر قیمت بیشتری دارد.

اوو همچنین فاش کرده است پتنت‌های مالکیت فکری که از شرکت Essential (اسنشیال) خریداری شده تنها در مورد نام این شرکت است. چون اسنشیال یکی از نام‌هایی بود که او قبل از انتخاب نام Nothing برای شرکت خود در نظر گرفته بود.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید